Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

castor

Ovaj M4 obja¹njava kako auto treba da izgleda...
It's the ride that matters, not the bike…

UFF

Citat: VR 46 poslato 11 Januar, 2015, 14:19
Ukusi su razliciti,ali sam za to da ako je auto jedne boje,tipa kao ovaj bele sa crnim lajsnama,bas treba neka razlicita boja da se napravi kontrast  [neampojma]


pa sta ces bolji kontrast od bele i crne? (auto i lajsne)
hoces da kazes da zelena sa belom pravi bolji kontrast od crne? :D

ako bas mora jos jedna boja onda ubacis crvenu jer su stop svetla vec u toj boji

Citat: castor poslato 11 Januar, 2015, 15:36
Ovaj M4 obja¹njava kako auto treba da izgleda...

sad ce freepartyman da ti objasni kako je bmw smesan u poredjenju sa mercedesom :D

VR 46

Citat: UFF poslato 11 Januar, 2015, 16:46
Citat: VR 46 poslato 11 Januar, 2015, 14:19
Ukusi su razliciti,ali sam za to da ako je auto jedne boje,tipa kao ovaj bele sa crnim lajsnama,bas treba neka razlicita boja da se napravi kontrast  [neampojma]


pa sta ces bolji kontrast od bele i crne? (auto i lajsne)
hoces da kazes da zelena sa belom pravi bolji kontrast od crne? :D

pa to ti pricam,ovaj je stavio zelenu,ti crvenu,ja bih npr stavio plavu...pitanje ukusa,samo je poenta da razbijes monotoniju  ;D
Twist of wrist!

castor

Citat: UFF poslato 11 Januar, 2015, 16:46
sad ce freepartyman da ti objasni kako je bmw smesan u poredjenju sa mercedesom :D

Mo¾' da proba… Za mene ima samo jedan Mercedes - W124 500E, oni iz Taxi-ja. Sve ostalo…
It's the ride that matters, not the bike…

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

UFF

 :wtf:  jokeru si pogledao proslu stranu?

Joker

Jesam ali jbg.. Nije bas bas isti video.. :)
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Hattrick

Citat: castor poslato 11 Januar, 2015, 17:39
Mo¾' da proba… Za mene ima samo jedan Mercedes - W124 500E, oni iz Taxi-ja. Sve ostalo…

Za dlaku da kupim jednog 1998-me godine. Auto mi odgovarao, stanje mi odgovaralo, cena mi odgovarala, i ne znam koji mi je kurac bio, u zadnjem momentu pocnem da zentam u vezi osiguranja, potrosnje, cene delova, picki materina, odustanem i kupim 968. I dan danas mi krivo sto ga nisam pazario. Legendarni auto.

bokilic

brmmmm

bokilic

brmmmm

freepartyman

@Uff

Nisam je mercedes fanatik samo sam realan kad tvrdim da mercedes trenutno dere i audi i bmw u visim klasama. Sto se tice serije 4 taj auto mi je besmislen jer je to ustvari ista stvar kao trojka kupe..A da je lep jeste ;) Sto se tice serije M, skidam kapu BMW-u za tu pricu.. [clapp]
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Boban_m

Ne postoji vise trojka kupe. Sad je zovu cetvorka.

freepartyman

 Znam zato i kazem izmislili novu seriju a to je ustvari trojka sa troja vrata ...
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Boban_m

OK, ali ne kapiram zasto ti je taj auto besmislen, zato jer se ne zove trojka kupe ili ti se ne dopada?

Bori¹a

hoce da kaze da su dzabe uvodili klasu 4 kad je ista kao 3 coupe hahah

VR 46

Twist of wrist!

freepartyman

Citat: Boban_m poslato 18 Januar, 2015, 00:41
OK, ali ne kapiram zasto ti je taj auto besmislen, zato jer se ne zove trojka kupe ili ti se ne dopada?
Dopada mi se auto, lep je...Ali glupo mi je da pravis novu klasu a to isto kao jeftinija trojka samo sto ima troja vrata..Vr46 ova sedmica je najbolja ikad..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Zeljkamp

4-ka nije nova klasa.  BMW je znakom odovojio kupe od limuzine. Recimo, nekada je bio 320ci i 320i a sada je 320i i 420i. Dakle, skinuli su slovo i promenili pocetni broj.
TwinZ Auto & Moto

Hohštapler

Citat: VR 46 poslato 11 Januar, 2015, 00:17
imas nesto protiv nas zelenih? [prebicute]
Nikako crna felnaa na autoo  [nono] crvena mozee  [thumb_up]

...koju trenerku nosi¹ preko dana a koju kad izlazi¹? ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

CBRR1

Citat: Zeljkamp poslato 18 Januar, 2015, 01:47
4-ka nije nova klasa.  BMW je znakom odovojio kupe od limuzine. Recimo, nekada je bio 320ci i 320i a sada je 320i i 420i. Dakle, skinuli su slovo i promenili pocetni broj.




da da golf dvojka nije vise golf dvojka vec golf trojka, daj ne seri ...