Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

BOKYBOY


bokilic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 05 Januar, 2015, 20:43
Citat: bokilic poslato 01 Januar, 2015, 21:01
jel ima neko farove za e38 ? mogu i neki lo¹iji pa da nesto spakujem :-) moze i na poklon necu se bunim :-P
e jebi se nema mesec dana kako sam ih bacio.....
e bre..os da dobijes po guzi ili u :)
brmmmm

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

VR 46

Twist of wrist!

bokilic

ima u batajnici jedan takav siv..lep ko lutkica :)
brmmmm

Hurricane


VR 46

#2967
greh je budziti bilo kakve spojlere na ovakva kola,to se radi na onim hondama i ostalim japancima,a bencola svaka (mislim na old skul) samo dobar tocak,malo da se spusti i vrh!  8)
German style rules!
Twist of wrist!

MIGE


VR 46

Twist of wrist!

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andreja

Dvadeseet jedinice, dvadeset èetvorke, devetke, tridesetke, dvadeset osmice, dvadeset trojke... Ova tema konaèno ide u pravom smeru :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Boban_m

Jesu lijepi, ali realno upotrebna vrijednost oldtajmera je malo veca od Burago automobila. Za ovo treba debeo novcanik i prostrana garaza. Da mozes da parkiras i automobil/e koje vozis svaki dan.

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Boban_m

Ma to oce svaki kad ga nagazis. Pitanje je samo dokle i koliko kosta dalja eksploatacija. Ulaganje raste eksponencijalno sa godinama.

bokilic

brmmmm

Andreja

©to visoko... Naðu se ponekad na mobile.de, od 120000 evra pa na dalje :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Boban_m poslato 08 Januar, 2015, 17:45
Ma to oce svaki kad ga nagazis. Pitanje je samo dokle i koliko kosta dalja eksploatacija. Ulaganje raste eksponencijalno sa godinama.
ja imam drugara u nemackoj koji svaki dan, vec deset godina vozi opel kadett c 1978......auto je i dalje u stanju u kakvom je i bio.....mozda malo bolji.....posto ga registruje preko Opel kluba, osiguranje mu je mnogo jeftinije nago da vozi bilo koji novi auto....inace na zenu se vodi GL500 AMG mercedes a na sina Audi A6.....zive u alstadtu u Dieseldorfu...dakle ne oskudeva u parama, ali jednostavno voli to.....inace je direktor marketinga u jednoj Nemackoj firmi i par puta mu je prebacenio da ne vozi adekvatan auto svom polozaju.....generalni direktor je stao u njegovu zastitu.....na parkingu je dobio mesto odmah do ulaza i poslovni partneri se svaki put oduseve.....tamo na ulici toga nema ....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bokilic

Citat: Andreja poslato 08 Januar, 2015, 18:04
©to visoko... Naðu se ponekad na mobile.de, od 120000 evra pa na dalje :)
pa ako je u dinarami mozda bi se i snasao da kupim jedan..ovako mi ostaje da skupim pare za rezervnoi tocak ili kvaku od vrata :)
inace sam bukvalno odrastao u 2002ti bmw,u..uh ludilo,jos klinac kad sam napunio 18,90te..joj koja ludnicaaaa :P aaaaaaa
kakvo je to zezanje bilo,paljenje guma itd..ah..sta je sve izdrzao jadnicak...eh..lepo vreme to bese,na ulici sto kaze revolucija je bilo svasta nesto da se vidi a ne ko danas,plasticni autoi sa plasticnim farovima itd...tad bilo gvozdje bre..imao sam i bavariju 3500cm u ono doba krize :) joj...radis celu nedelju da mu soipas corbu za vikend za 3 kruga po gradu ili kraju :P ali bilo je uzivanje..
elem..ovo bi rado vozio,zamalo 8cu da uznem skoro.ali..ebemliga,,sedmica m i ok autiic,v8,malo mi zao sto je automatik pa nema bas tolko izivljavanja kao sa saltacem,al matik ima svoje prednosti,gospodska vonja :) a i..treba alu v8 voziti normalno sa klasicnim menjacem.prosli e32 3.0 je imao klasicni menjac,ostljivo bre na dodavanje gasa,u isto vreme imao i 735.automatic,gospodska stvar, mada moram da priznam..teska sedmica .malo joj negoduje u startu automatski menjac.prvih...20 metra...
posle..posle ide...ko furija :)
mada bi sad legla i jedna trojka kockica sa nekim3.0 motorom tu za po kraju :P
brmmmm

bigbad86

Ma mnogo ti oces. Vozio bi ja BMW 318 a vi se tu gadjate sa kubikazama ko da mi imamo pare to da vozimo :P