Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

VR 46

ne ide mi ova frizider boja na sportska kola nikako... [nono]
Twist of wrist!

UFF

nemoj taj, taj je sluzbeni, vozio ga ko stigne i svi ga terali ko tudjeg po dzombama

a i moras da mu uradis nalepnicu


http://s7.postimg.org/sxg8pzrrv/Nalepnica_prevoz_za_sopstvene_potrebe_2_komada_s.jpg

mkt


dr32

Citat: stefanalcatraz poslato 16 Novembar, 2014, 01:13
a e92 se ne kvari??? tek bi imao sex sa 2.0 d 177ks koji si ako se seæam planirao da uzme¹
Jel moze nesto konkretnije o 2.0 d 177ks? Svi se kvare, samo neki cesce, neki redje, neki imaju tipicne boljke isl. Sta znas o ovom motoru u ovom modelu?
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

dr32

4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Zeljkamp

Citat: dr32 poslato 30 Novembar, 2014, 22:28
Citat: stefanalcatraz poslato 16 Novembar, 2014, 01:13
a e92 se ne kvari??? tek bi imao sex sa 2.0 d 177ks koji si ako se seæam planirao da uzme¹
Jel moze nesto konkretnije o 2.0 d 177ks? Svi se kvare, samo neki cesce, neki redje, neki imaju tipicne boljke isl. Sta znas o ovom motoru u ovom modelu?
Ti od 177ks imaju problema sa lancem koji je fabricki tanak i slab za 177ks koje razvija agregat i zbog toga se lanac menja na odredjenom broju kilometara, ako pre toga vec nije pukao ili prezupcio. Resenje je u zameni lanca koji kosta oko 300-400e u setu + ruke servisera. Posle zamene lanca si resio probleme koje taj agregat ima.
TwinZ Auto & Moto

stefanalcatraz

To je u su¹tini problem,ali se de¹ava ljudima na raznim km èak i na 50 000km i razjebe motor,a zamena je rekao bi malo skuplja
...ukuca¹ na googlu Bmw n47 problem i izbaciæe ti milion linkova
BMW N47 Timing Chain Failure PROBLEM

Zeljkamp

Desava se na raznim kilometrima cak i na mnogo malim, zato sam i napisao da se lanac menja ako nije vec pukao ili prezupcio. Lanac u setu kosta oko 300-400e + ruke majstora koji su kod nas osetno jeftiniji nego u Evropi. Lanac je pozicioniran sa zadnje strane kod pozarnog zida i da bi se promenio, agregat mora da se vadi iz auta.

Priliko kupovine polovnog auta se preporucuje preventivna zamena lanca i to u Srbiji kosta nekoliko stotina eura.
TwinZ Auto & Moto

dr32

Hvala na korisnim informacijama  [cheers]
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Dukags


Andreja

BMW 700, bokser agregat iz BMW motora, sme¹ten pozadi... :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

bokilic

ja sam se takoreci obnovio sa e 38,3.0 v8 :)
brmmmm

castor

Pa stavi neku sliku ondak… Da i mi to vidimo…
It's the ride that matters, not the bike…

goranvojska



mkt