Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MIGE

e 30 kao drugi auto,u M varijanti,da se vozi samo vikendom i po lepom vremenu...kao prvi auto,neki novi bmw dizel...tako bih ja uradio

UFF

ma mige nemas ti pojma, nista to ne valja, treba da ides busom radnim danima da bi vikendom bio smeker i vozio 2002ku iz 1962ge (sa e30 nisi faca jer je relativno nov) i da places ako te neko lupi u saobracaju ili ti se nesto pokvari

MIGE

Citat: UFF poslato 17 Novembar, 2014, 11:33
ma mige nemas ti pojma, nista to ne valja, treba da ides busom radnim danima da  bi vikendom bio smeker i vozio 2002ku iz 1962ge (sa e30 nisi faca jer je relativno nov) i da places ako te neko lupi u saobracaju ili ti se nesto pokvari
svi ti stari automobili,koji imaju vrednost starine,skupi su kao otrov sa delovima.....to se cuva ,pazi i mazi,cak ne das ni devojci da sedne u/na njega ako nije obukla ciste gacice  :D


Andreja

Dovoljan mi je 320i sa MTech 1 aero setom (uski ¹top) :)

Auuu, 2.5 Evo :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

castor

A da se vi drogirate kao sva normalna djeca? :P :P :P
It's the ride that matters, not the bike…


pittatore

Ovakva ista Alpina je stajala u denkovoj basti, posle je nestala. Verovatno je gazda garazirao

MIGE

pogresno sam napisao...nisam imao alpinu vec obicnog sestaka 320  :D


Andreja

Mislim da su mu napumpali cenu...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF


Zeljkamp

Izgleda dobro i ima dobru opremu. Jos ako je i tehnicki dobar, onda je to ok kupovina. Dobro, mozda je cena malo jaca ali, ne treba zaboraviti, da se kod nas krsevi prodaju za 5-5500e u koje treba da ulozis 2000e i koji ni tada nece biti ni B od BMW-a. O primercima ispod 5000e ne treba razmisljati.
TwinZ Auto & Moto

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

popucale mu opruge kad je tero kupus i krompir na pijacu pretovario jbg

mkt


MIGE

Citat: UFF poslato 20 Novembar, 2014, 23:35
popucale mu opruge kad je tero kupus i krompir na pijacu pretovario jbg
stvarno brate ludnica...ovakav auto je neupotrebljiv

Hurricane

..uglavnom ovako spu¹teni auti imaju i hidrauliku koja ih di¾e za dodatnih 5-10cm da bi mogli da se voze..

nigde ne postoje putevi gde bi se moglo voziti sa ovakvim klirensom, tj bez istog..


stefanalcatraz

Ako nestanu linkovi...na ovu cenu mora¹ platiti dovoz + da¾bine dr¾avi + pregled amss...sve skupa od 1800€ do 2000€