Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Boban_m

Doslo vrijeme za promjenu ulja u BMW. Nadjem na netu promotivnu cijenu u ovlastenom servisu. Promjena ulja I filtera 80$. Usluga je na nivou znacke, topli napici I peciva za musterije se podrazumjevaju. Na kraju su jos I oprali auto. E tu su me kupili I za ubuduce. Evo koja slicica.













Moj buduci auto, BMW 435I








DaChaS


dr32

Kad smo kod toga, lepota jesenjeg dana i buduci vlasnik (nadam se za koju godinu, msm max 2-3 :D )


4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

dr32

Nego jel znate da li 3-ka coupe i coupe/cabrio tj. e92 i e93 tipa 320, 325 ili 330i mogu voziti na LPG gas i ima li ko iskustava? Par seratora po ovlascenim prodajnim salonima mi je reklo da ne mogu, al mi nisu bas delovali ubedljivo.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

jocale

Citat: dr32 poslato 07 Novembar, 2014, 23:44
Nego jel znate da li 3-ka coupe i coupe/cabrio tj. e92 i e93 tipa 320, 325 ili 330i mogu voziti na LPG gas i ima li ko iskustava? Par seratora po ovlascenim prodajnim salonima mi je reklo da ne mogu, al mi nisu bas delovali ubedljivo.

Zasto ne bi moglo?  [neampojma] jedino ako nije mislio na dizele  [rofl]
Samo polako i pun gas

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

to samo na slici lepo
uzivo glavobolja za delove kvarove i odrzavanje
zaboravi

nego sad se smorih kad videh sliku, trebao sam vec da vozim e92 da nisam kupio stan i zemlju jbg... usrani prioriteti

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

dr32

Citat: jocale poslato 08 Novembar, 2014, 00:31
Citat: dr32 poslato 07 Novembar, 2014, 23:44
Nego jel znate da li 3-ka coupe i coupe/cabrio tj. e92 i e93 tipa 320, 325 ili 330i mogu voziti na LPG gas i ima li ko iskustava? Par seratora po ovlascenim prodajnim salonima mi je reklo da ne mogu, al mi nisu bas delovali ubedljivo.

Zasto ne bi moglo?  [neampojma] jedino ako nije mislio na dizele  [rofl]
  320, 325 ili 330i -  Par seratora po ovlascenim prodajnim salonima mi je reklo da ne mogu, al mi nisu bas delovali ubedljivo.
Citat: UFF poslato 08 Novembar, 2014, 01:22
to samo na slici lepo
uzivo glavobolja za delove kvarove i odrzavanje
zaboravi

nego sad se smorih kad videh sliku, trebao sam vec da vozim e92 da nisam kupio stan i zemlju jbg... usrani prioriteti
Pricas o e92/93 ili ovoj Alpini B3? Ako je e93/93 sta konkretno? Nije mi dobro kad vidim neki dobar primerak sto na ulici, sto na netu  [panic]
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

stefanalcatraz

bmw e92 neæe nikad dostiæi slavu koju je imao-ima-a tek æe imati e30...npr ovaj crveni ¹to je postavio Andreja vredi 5 puta vi¹e od e92-ke

stefanalcatraz



VR 46

Twist of wrist!

UFF

koga boli qrac za slavu?
nas obicne smrtnike ne, osim ako nemas kintu da imas 5-6 old timera i registrujes ih uredno da bi se provozao dva putra godisnje po lepom vremenu
ako mora da bude jedan jedini auto za svaki dan naravno da cu da uzmem e92 i da uzivam pre nego da se jebem sa matorom lesinom
i meni se svidja e30 ali cu ga opet kupiti tek kad zaradim prvi milion pa ako mi ostane viska para

stefanalcatraz

a e92 se ne kvari??? tek bi imao sex sa 2.0 d 177ks koji si ako se seæam planirao da uzme¹

cika zuba

[/

VR 46

Twist of wrist!

Andreja

#2858
Citat: UFF poslato 15 Novembar, 2014, 18:20
koga boli qrac za slavu?
nas obicne smrtnike ne, osim ako nemas kintu da imas 5-6 old timera i registrujes ih uredno da bi se provozao dva putra godisnje po lepom vremenu
ako mora da bude jedan jedini auto za svaki dan naravno da cu da uzmem e92 i da uzivam pre nego da se jebem sa matorom lesinom
i meni se svidja e30 ali cu ga opet kupiti tek kad zaradim prvi milion pa ako mi ostane viska para

Brate, gotivim te ali mi mnogo ide na kurac ¹to forsira¹ neke svoje stavove i mi¹ljenja, zapne¹ pa ne pu¹ta¹. Ti misli¹ tako, neki mislimo onako i gotova prièa. Ti drkaj na e92, daj bo¾e da ga uskoro kupi¹, ja æu da drkam na e30 i to je to...


Evo ¹ta danas snimih u gradu :D
Literally Compact E36 Compact
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

ja necu da drkam ja cu da ga vozim a ti drkaj
i jedva cekam da skupis prvih par iljada eur (a sakupices fala bogu kad tad mlad si) pa da vidim sta ces da kupis, ako bude e30 M mozes da me napusis slobodno a ako ne bude sta onda?
ces kurac da kupis auto star 30 godina od 3 soma kubika za svakodnevnu voznju, neces imati ni corbu da sipas a ne da ga jos odrzavas i registrujes
zove te ortak na pivo do grada, pivo 200 kinti a gorivo 2000  [samoubistvo] imas M u dvoristu a ides na bus pljus
JER ZA DRUGI AUTO NEMAS $!

i taj e 92 ce da se kvari naravno, ali za 5-10-15god kad napuni godiste koje ima e30 (ok duplo krace zbog losijeg kvaliteta ali zamor materijala cini svoje i ni jedan nije od titanijuma radjen)

tako da se ovde ne radi o stavovima vec o pogledima, moj je realan a tvoj nije i to je jedina razlika (obojici nam se svidjaju oba modela)