Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bori¹a

clan Vule ima taj, 525 samo, pitaj njega, on zna dobro

mareskin

Citat: Bori¹a poslato 20 Mart, 2014, 21:25
clan Vule ima taj, 525 samo, pitaj njega, on zna dobro

Vule prodaje njegovog, a mo¾da je veæ prodat.

http://www.polovniautomobili.com/oglas4311698/bmw_525_d/
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Jefta

Citat: Bori¹a poslato 20 Mart, 2014, 21:25
clan Vule ima taj, 525 samo, pitaj njega, on zna dobro
Borisa jel sam napisao 525 ili 520?? Znam da Vule ima taj, zato ga nisam ni pitao nista jer me taj agregat ne zanima. Zanima me 520.
Mozda je neko vozio ili ljudi koji prate BMW imaju vece znanje sto se tice E60-tice...

Boban_m

Vidi na BMW forumu ima li ko iskustva s tim modelom. 2.0 d BMWov je odlican motor, sjecam se da je par puta uzastopce bio turbodizel motor godine, ali valjda od 2008 (nisam siguran) ima neki problem sa lancem u motoru.

Zeljkamp

Koje je godiste taj e60 koji te interesuje ? Generalno, ti 2.0 dizeli su sjajne masine ! Kao sto Boban rece, neki agregati znaju da imaju problema sa lancem (mislim da su to oni sa 177ks od druge polovine 2006. pa do 2008.) ali se to resi zamenom istog i onda imas perfektnu masinu koja nema konkurenciju u klasi.
TwinZ Auto & Moto

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

cika zuba

Citat: Jefta poslato 20 Mart, 2014, 20:54
Ajde poznavaoci.

Zanima me 520d E60 model. Automatski menjac 2wd.
Da li imaju neke posebne probleme koji postoje, nesto na sta treba obratiti paznju. Kako su se pokazali ovi BMW-jci???

Hvala

Imao sam ga ja,vozio ga dve god,pitaj ¹ta te interesuje!
Uglavnom,odlièan auto,i dan danas posle 6 meseci ga nisam pre¾alio!
Pitaj na PM ako te ne¹to vi¹e zanima!
[/

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Citat: Jefta poslato 20 Mart, 2014, 20:54
Ajde poznavaoci.

Zanima me 520d E60 model. Automatski menjac 2wd.
Da li imaju neke posebne probleme koji postoje, nesto na sta treba obratiti paznju. Kako su se pokazali ovi BMW-jci???

Hvala




Ijaooooo, kad te sledeæi put èujem da gunða¹ zbog jednog æevapa, mrtva si koko¹ko...:P

UFF

ne sme preko veze oce da se bije covek
ja na kraju zakasnio na klopu a koliko vidim na slikama svi su redom uzimali direktno sa zice
sledeci put posebnu vatru samo za jeftu i da niko ne dira

Jefta

Stvar je principa da sacekamo pa svi zajedno da jedemo. Posle vise nisam mogao da se ubedjujem sa ljudima pa sam se sklonio i odustao. Svejedno meso je jos malo pa bilo gotovo.

No to nije za ovu temu

mareskin

Citat: Jefta poslato 25 Mart, 2014, 09:09
Stvar je principa da sacekamo pa svi zajedno da jedemo. Posle vise nisam mogao da se ubedjujem sa ljudima pa sam se sklonio i odustao. Svejedno meso je jos malo pa bilo gotovo.

No to nije za ovu temu

Taj princip je prekr¹en kada je bombardovana suverena Jugoslavija, a onda potvrðen otcepljenjem Krima. Neki istaknuti èlanovi foruma su prvi poèeli sa skidanjem direktno sa ¾ice, posle nekoliko kr¹enja tog prava, ostali su shvatili da je napravljen presedan i da ko bude presedan ostane gladan i onda su poèeli da jedu ¾ivo sa re¹etke.

Ne znam za¹to, ali stièem utisak da mnogo gledam televiziju ovih dana.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Jefta

da gledas :) idi igraj se sa kerom

mareskin

Citat: Jefta poslato 25 Mart, 2014, 09:36
da gledas :) idi igraj se sa kerom

Eto, znao sam... samo on me razume :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Citat: mareskin poslato 25 Mart, 2014, 09:20
Citat: Jefta poslato 25 Mart, 2014, 09:09
Stvar je principa da sacekamo pa svi zajedno da jedemo. Posle vise nisam mogao da se ubedjujem sa ljudima pa sam se sklonio i odustao. Svejedno meso je jos malo pa bilo gotovo.

No to nije za ovu temu

Taj princip je prekr¹en kada je bombardovana suverena Jugoslavija, a onda potvrðen otcepljenjem Krima. Neki istaknuti èlanovi foruma su prvi poèeli sa skidanjem direktno sa ¾ice, posle nekoliko kr¹enja tog prava, ostali su shvatili da je napravljen presedan i da ko bude presedan ostane gladan i onda su poèeli da jedu ¾ivo sa re¹etke.

Ne znam za¹to, ali stièem utisak da mnogo gledam televiziju ovih dana.

[rofl] [rofl] [rofl]  [kralj] :-*


Citat: Jefta poslato 25 Mart, 2014, 09:09
Stvar je principa da sacekamo pa svi zajedno da jedemo. Posle vise nisam mogao da se ubedjujem sa ljudima pa sam se sklonio i odustao. Svejedno meso je jos malo pa bilo gotovo.

No to nije za ovu temu
:P :-* Moram malo da te zezam, bolje ja da te zezam, nego da bude ko se ljuti...:o ;D




Citat: Andreja poslato 24 Mart, 2014, 21:52
http://i.imgur.com/qXzpmPG.jpg

Grom i pakao!
Danima hoæu da ka¾em, ako ovo ide kao ¹to izgleda, sto mu gromova...:o ;D

Radanovic


VR 46

Twist of wrist!

con3

Zver ali M5 je bio i za jeftinije a lepsi branici :)

Andreja

Meni lep¹a Alpina :) Mada se M5 bolje èuje :D
Samo ne znam za¹to mu je baja menjao znaèke, ovaj auto treba da ima Alpinine znaèke na haubi i gepeku.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

PECA BMW

Auto kompanije su resile da smisle prvoaprilske sale a i BMW kompanija je ucestvovala .


BMW magnetna vuèa




BMW oèigledno ima ¹aljivo marketin¹ko odeljenje, a jedna od uspe¹nijih kampanja je bila promocija njihove megnetne tehnologije za vuèu automobila. Ovaj genijalan izum bi omoguæio vozaèima novih BMW-ova da se otpozadi pri¹unjaju drugim automobilima i pod uticajem magnetne sile u¹tede gorivo.

©aljiva kampanja je bila propraæena sloganom "Barem jednom nam je drago da smo iza konkurencije".
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !