Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Boban_m

Citat: UFF poslato 12 Februar, 2014, 13:47
pa nista
necu da dajem toliko za auto koji ce da mi stoji na ulici
samo kazem da sam bio u iskusenju jer su zainteresovani i za zamenu a bas takav sam trazio..
Jesi nindza ili mindza ;D

UFF


metarex

jel nindza ? koliko vidis nocom kroz bocna prednja stakla?
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Darko


UFF

prednja su na 70% a zadnja na 90% i kvalitetna je folija, kad gledas iznutra zatamnjenje izgleda kao 10-20%
ne vidim samo ako sam negde gde ne postoji apsolutno nikakvo ulicno osvetnjenje tj mrkli mrak

Darko

koja je cena zatamljivanja , jel zna neko?

zakonski , sme , ne sme ???

metarex

Citat: UFF poslato 12 Februar, 2014, 18:31
prednja su na 70% a zadnja na 90% i kvalitetna je folija, kad gledas iznutra zatamnjenje izgleda kao 10-20%
ne vidim samo ako sam negde gde ne postoji apsolutno nikakvo ulicno osvetnjenje tj mrkli mrak

znaci cim izadjes iz centra beograda mrak! hehe ja sam imao pre 20 godina i prednja zatamnjena pa sam foliju skidao na putu nocom... nemas pojma koliko je jebeno nocu tako voziti
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

UFF

Citat: Darko poslato 12 Februar, 2014, 18:41
koja je cena zatamljivanja , jel zna neko?

zakonski , sme , ne sme ???

100eur

prednja su valjda smela ranije max nekih 30-40% (lupam ne znam tacno) a sad po novom valjda prednja ne smeju u opste dok pozadi mozes i 100%

Citat: metarex poslato 12 Februar, 2014, 18:49
Citat: UFF poslato 12 Februar, 2014, 18:31
prednja su na 70% a zadnja na 90% i kvalitetna je folija, kad gledas iznutra zatamnjenje izgleda kao 10-20%
ne vidim samo ako sam negde gde ne postoji apsolutno nikakvo ulicno osvetnjenje tj mrkli mrak

znaci cim izadjes iz centra beograda mrak! hehe ja sam imao pre 20 godina i prednja zatamnjena pa sam foliju skidao na putu nocom... nemas pojma koliko je jebeno nocu tako voziti

imam pojma
kad je folija losa ne vidis nista u retrovizoru ja za malo da olupam prvi bmw koji sam kupio jer cak ni farove auta u traci pored mene nisam video - je imao foliju sa buvljaka pa sam je i ja skidao kao i ti
ovako vozim vec dve godine i sve se vidi

metarex

na mom su zadnja bocna zatamnjena 60% dok je zadnja soferka samo 30% zatamnjena. prednja nisu radjena jer su serijski vec 15% tamnija kao i kod vecine novijih vozila. jbg probaj malo da se vozis nocom sa prednjim bocnim pa ces da vidis dal ti smeta ili jok. u svakom slucaju muriji ce da smeta i smorice te kad tad zaustavljanjem i kontrolisanjem bez obzira dal platio kaznu ili ne.
P.S. u svakom slucaju lepo izgleda [thumb_up]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

UFF

Citat: UFF poslato 12 Februar, 2014, 18:51
ovako vozim vec dve godine i sve se vidi

i niko me ne smara

kad te zaustavljaju danju odmah spustis prozor a nocu odmah upalis svetla u kabini i nemas problema ;)

Milos

Dozvoljeno je napred 30%, nazad i zadnja soferka neograniceno zatamnjenje. 30% izgleda kao da nije zatamnjeno uopste, u tom slucaju je bolje ne stavljati nista.
60% je neki minimum da bi zatamnjenje imalo bilo kakvog efekta... Ja imam 60% na prednjima staklima, 80% sve nazad, to mi je deluje kao neki optimum. Preko dana je sve kul, mada nocu kad je totalni mrak, ili su neke padavine ume da bude malo zajebano za u rikverc. Cak i ako stavite npr 80% napred - 80% nazad, ono napred ce izgledati da je manje zatamnjeno jer puno svetla ulazi kroz soferku. Inace pricam o Llumar folijama za koje znam da su jedne od kvalitetnijih, ako ne i najbolje, tako da uzmite ovo sa rezervom ako planirate ugradnju nekog drugog tipa folije.

DebeliZmaj

uff ... da se vratimo tome da si ti gledao da kupish e90 ... i sta je na kraju
bilo .. ipak ne  kupujesh isti ?:)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

nema sta da se vratimo, mogu samo se vratim :)
jer ja kupujem a ne ti
i ne kupujem e90
ruzan auto


DebeliZmaj

uff moja greska.. e92 ? ...
i jesi ga kupio ?
da otvorim kladionicu za koliko ce ti
ljubomorni komshiluk neshto pojebe
na kolima ;)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

dr32

4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

UFF


Bori¹a

karavan, UFF i UFF mladji :P cim je x2 ;D ;D

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D