Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Boban_m

Registracija:
- Osiguranje na 6 mjeseci          410$  
- Porez na prevod                     390$
- Prevod saobracajne                104$
- Registracija                            358$
- Dilerska provizija                      15$

UKUPNO:                                1277$

Osiguranje je kostalo najmanje sto je moglo. Prvo je trebalo da bude 600, pa onda 1000 i na kraju nisu htjeli ni da me prihvate jer sam novi kolacic. Radi se o ozbiljnom osiguranju koje ne trci za musterijama, rijesili smo tako sto je prijatelj prihvatio da me ukljuci uz svoje ime (ogromna usluga koju ni rodbina nece da ucini), pa cu posle 6 mjeseci da se osamostalim. Registacija je inace 85 dolara+15 agencijskih ali posto prvi put registrujem ide sisanje. Inace, ovo sisanje za novajlije je sveprisutno u vidu kojekakvih depozita. Porez na prevod se placa svaki put. Sve u svemu skupa ova zajebancija.

Lazic

Citat: Boban_m poslato 27 Januar, 2014, 17:50
Motor je 3.0 6L EFI 215 KS automatik, 71400 milja na satu. Trziste je malo cudno kao sto rekoh ranije, jer polovnjaci imaju slicnu cijenu, tako da recimo serija 3, 5, 7, X3 ovog godista kostaju otprilike isto, ali meni se svidja trojka i tacka. Vise igra stanje i kilometraza nego bilo sta drugo. Evo par slicica, nisu neke, slikah jutros na brzaka telefonom:















Znam da su uspevali da izvuku i 300+ konja iz atmosferskog agregata, kapiram da ovaj od 215 mo¾e da preðe par miliona km...:D E u zdravlju ga sa'ranio...:D :-* Samo nikako pre nego ¹to doðem...[srce]

Boban_m

Hvala Laki. Ovo je poslednja serija atmosferskih sestaka. Novi su 2.0 4 cilintra turbo i nema vise 325 nego samo 320 i 328. 335 je 3.0 turbo, slicno kao i E90.

Lazic


Boban_m

Za sad 20 mpg, samo po gradu, a nisam ga nesto ni vozao.

ranko

11.76 litara na 100 ... pa i nije puno da ga jebem na te cene i na toliku masinu...

Boban_m

Ovde se to vodi kao economic car. Navodno na autoputu trosi 30 mpg, ali imao sam vrlo malo autoputa, samo koliko mi treba kroz grad. Vjerovatno bi trosio i vise u ovoj voznji od semafora do semafora, ali jos vozim kao baba.  Msm, uglavnom, jelte ;D. Trenutno je na servisu pa blejim kuci. Moram malo da se ukurvim neko vrijeme dok ne snimim kako se drugi ponasaju, policija narocito. Raskrsnice na kojima je stop na sve 4 strane su komedija. Obavezno moras stati, prvenstvo ima ko je prvi dosao. Idealno za zloupotrebu ;D

UFF

FULL STOP
3 seconds count

then u can proceed  [facepalm]

DebeliZmaj

i u usa je valjda fora da nema ono ko je kome sa desna nego ko je prvi ushao u
raskrsnicu ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Citat: ranko poslato 29 Januar, 2014, 18:40
11.76 litara na 100 ... pa i nije puno da ga jebem na te cene i na toliku masinu...

A koji galon si raèunao, us je oko 3.9 litara, a imperijalni je oko 4.5...:D



Citat: Boban_m poslato 29 Januar, 2014, 18:56
Ovde se to vodi kao economic car. Navodno na autoputu trosi 30 mpg, ali imao sam vrlo malo autoputa, samo koliko mi treba kroz grad. Vjerovatno bi trosio i vise u ovoj voznji od semafora do semafora, ali jos vozim kao baba.  Msm, uglavnom, jelte ;D. Trenutno je na servisu pa blejim kuci. Moram malo da se ukurvim neko vrijeme dok ne snimim kako se drugi ponasaju, policija narocito. Raskrsnice na kojima je stop na sve 4 strane su komedija. Obavezno moras stati, prvenstvo ima ko je prvi dosao. Idealno za zloupotrebu ;D

Poku¹avam da zamislim stop na sve 4 strane...:o

ranko

A koju si ti milju koristio ? :)

ps. koristio sam dobru i milju i galon :)

pps. ustvari valjda sam koristio dobru milju i galon :)

ppps. ustvari valjda je google koristio dobru milju i galon :)


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

metarex

Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Bori¹a

Citat: Laziæ poslato 30 Januar, 2014, 14:39
Poku¹avam da zamislim stop na sve 4 strane...:o

i ja tebe koji ne jebes zivu silu i prolazis punim gasom :D

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Citat: Bori¹a poslato 30 Januar, 2014, 21:16
Citat: Laziæ poslato 30 Januar, 2014, 14:39
Poku¹avam da zamislim stop na sve 4 strane...:o

i ja tebe koji ne jebes zivu silu i prolazis punim gasom :D

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] :-*

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Zeljkamp

Ako nekom treba imam na prodaju kompletan M volan sa airbagom i MF komandama za BMW e39, e46 ili X5.

Za manijake je cena 120e.  [cheers]

https://www.kupujemprodajem.com/M-volan-za-BMW-e39-e46-x5-10560353-oglas.htm?filter_id=



TwinZ Auto & Moto