Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Che

Citat: metarex poslato 11 Januar, 2014, 13:47
Igor komsijin je jednog ferarija lepio kartonom da bi mogao da predje preko granice. uradili ga nasi majstori nema da primetis da je nekad radjen.

Igor iz Bazela?

ЯЭВОЛУТИОН

e hocu.....da se kurtalisem indzeksna i da me bog vidi.....a i englezi nemaju previse karburatora...
Ja sam nekom momku na njegovu kuknjavu krenuo da radim Vespu GS 160...zapelo oko peglanja rama i limarije....nema momak da izfinansira kako treba to, a kupio odmah gomilu niklovanih dzidza bidza koje idu na kraju....Predhodnu GT ja sam radio motor a nekoi drugi ga je farbao....pregitovao farbar spojeve na panelima koji trebaju da se vide i ostavio panele krive pa kaseta stoji ko piletu sise....momak je ove godine isao sa njom do Atine...dakle motor je kako treba....izgleda lepo za nekog ko ne zna....ali...
Nekada sam radio sa nekim nemcima...samo BMW iz 50 i 60 ....od toga se zivelo vrhunski....a onda je sve zamrlo....Taman da angazujem pet ljudi da radimo i da uzivamo....bog da nas vidi...nema presije jer je zahtev kvalitet a ne brzina....a cena odgovara kvalitetu...

p.s.
A ida izvadim colovni alat iz kutije...nisam ga dirao ima petnaest godina....a i da dodje do izrazaja literatura za klasicne engleze..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: njanja poslato 11 Januar, 2014, 14:43
Citat: pittatore poslato 11 Januar, 2014, 12:36
Da nije Aca Lukic?

bravo lukic

Lukic je Zarkovacki preduzimac ...svi zarkovci su po defaultu teski ljudi i uglavnom prevaranti neosteljivi na tudje jadikovke....ali zato umeju da kukajuuuuuu.

DELTA LEGAL.....mada su kupci takodje budale...vecina prevarenih je kupovala prvi i drugi sprat.....a kao nisu znali da ti stanovi prvi odu po najvecoj ceni....a cena bila ispod svake realne u tom momentu.....bas u tom vremenu sam izasao iz nekretnina jer nisi mogao stan da prodas ...svi koupovali kod DELTA LEGALA....600 STANOVA NA PRVOM I DRUGOM SPRATU  A 1500 PRODATIH....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

metarex

Citat: Che poslato 11 Januar, 2014, 15:30
Citat: metarex poslato 11 Januar, 2014, 13:47
Igor komsijin je jednog ferarija lepio kartonom da bi mogao da predje preko granice. uradili ga nasi majstori nema da primetis da je nekad radjen.

Igor iz Bazela?

znaci znas ga [cheers]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Che


¾arko1983

Na mom compactu E46 320d 150 ks desava se da kad okrenem kljuc ne ukljuci pumpu(nema zujanja) i nece da upali, vratim kljuc pa ponovo nekoliko puta i nekako ukljuci upali sasvim normalno i u voznji se ponasa sasvim normalno, sta moze biti?

rtaku


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

VR 46

Twist of wrist!

DebeliZmaj

brisachi za e46 .. 3700din .. :) sarajvska :) bosh marka :)
ali moralo je .. prethodni su samo mrljali .. sad VIDIM !:)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Darko


DebeliZmaj

pa to su kao dobri ... ima po gradu ono .. 500-1000din ...
paduje tu negde duzina ima onaj univerzalni nosach itd...
ovo mu didje bash za taj model :) ..

jbg ... oni jeftini .. 3 meseca i kaput ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Darko

mene  to izludjuje...cim mi prvi put zaskripi brisac ja kupim novi ... zadnji put sam kupio u lav autu i evo skoro god dana brisu i dalje do jaja

UFF


Kengur

Upravo sam to hteo da kom...

Neupotrebljivo totalno. bas me zanima sta im tu predstavlja car?

VR 46

Citat: UFF poslato 25 Januar, 2014, 15:25
Citat: VR 46 poslato 24 Januar, 2014, 19:33
Bmw E46 by Raadman ''Static'' Raceism.pl
[balavi]  [balavi]  [balavi]

koji debilizam  [facepalm]
Pa zar ne izgleda do OO kad je ovako zakoskiran?Ok,ovi su ga preterali ali mislim da je ovo bilo samo za snimanje,ovo je stelujuca platforma ili gasni amortizeri,posle snimanja ga podignes i vozis se normalno  [cheers]  e 46 izgleda bolesno dobro kad je spusten  ;D
Twist of wrist!

Boban_m

Da se upisem u sektu, 325i E90.