Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MIGE

samo sa pravom kilomatrazom...nebitno dizel ili benzin..mada ja vise volem benz

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: metarex poslato 10 Avgust, 2013, 16:43
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 10 Avgust, 2013, 16:30
ali kupovina polovnog menjaca na nekom otpadu i transport istog u gepeku automobila bi mogla da napravi isplativu kombinaciju.....jedino sto je smor putovati 30 na sat od nemacke....mozda slep...

ma nisu ni ovi na otpadima mutavi. znaju oni bolje od nas koliko kosta novi menjac a koliko popravka. kada su ki lasice izgrizle creva od hladnjaka menjaca i kad sam izgubio svih 8 litara ATF ulja pomislio sam da je crko menjac. telefon i zovi. prvo je bilo problematicno uopste naci menjac za mecku koja je bdw sada 16 godina stara a i kada bi ga nasao polovnog bio bi bez garancije i oko 5 soma franaka ( oko 4 soma jevreja) onda sam trazio po svabiji i ista prica. na kraju sam kupio nova creva i sipao ulje pa sta mu bog da. ako radi, radi a ako ne u staro grozdje  ;D. eve ga jos radi [yahoo] al da se vratim na temu. popravka menjaca bi me kostala izmedju 4,5 i 5,5 soma stim da dajem svoj menjac u zamenu (AT) inace bi bilo jos skuplje.
kod ovog BMW-a verovatno sve to jos vise kosta. pitanje je dal bi auto sa popravkom jos uvek bio isplativ ili bi premasio njegovu realnu vrednost
onda bi ponudio 2000 evra Raci iz Blaca za menjac i njemu bi jako brzo stigla kola sa tim menjacem.....otkad ste vi u bosni mutavi.....koliko kosta da neko skine auto sa osiguranja.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

metarex

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 10 Avgust, 2013, 21:39
Citat: metarex poslato 10 Avgust, 2013, 16:43
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 10 Avgust, 2013, 16:30
ali kupovina polovnog menjaca na nekom otpadu i transport istog u gepeku automobila bi mogla da napravi isplativu kombinaciju.....jedino sto je smor putovati 30 na sat od nemacke....mozda slep...

ma nisu ni ovi na otpadima mutavi. znaju oni bolje od nas koliko kosta novi menjac a koliko popravka. kada su ki lasice izgrizle creva od hladnjaka menjaca i kad sam izgubio svih 8 litara ATF ulja pomislio sam da je crko menjac. telefon i zovi. prvo je bilo problematicno uopste naci menjac za mecku koja je bdw sada 16 godina stara a i kada bi ga nasao polovnog bio bi bez garancije i oko 5 soma franaka ( oko 4 soma jevreja) onda sam trazio po svabiji i ista prica. na kraju sam kupio nova creva i sipao ulje pa sta mu bog da. ako radi, radi a ako ne u staro grozdje  ;D. eve ga jos radi [yahoo] al da se vratim na temu. popravka menjaca bi me kostala izmedju 4,5 i 5,5 soma stim da dajem svoj menjac u zamenu (AT) inace bi bilo jos skuplje.
kod ovog BMW-a verovatno sve to jos vise kosta. pitanje je dal bi auto sa popravkom jos uvek bio isplativ ili bi premasio njegovu realnu vrednost
onda bi ponudio 2000 evra Raci iz Blaca za menjac i njemu bi jako brzo stigla kola sa tim menjacem.....otkad ste vi u bosni mutavi.....koliko kosta da neko skine auto sa osiguranja.

a sto ja u bosni? [neampojma]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

MIGE


Mad Max

Neko ce morati malo gegrafiju da jos malo uci :)
Brzi od smrti, Jaci od bola

metarex

Citat: MIGE poslato 10 Avgust, 2013, 22:05
pa loznica jednako bosna... :D
da.... ako nekome fali fosna... [ludak] [rofl] [rofl] [rofl]

et kakvi ste ... oteraste me u inostranstvo [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

MIGE

aj sad polako...kakva geografija...ja vozim 2-3 puta nedeljno loznicu,mali zvornik,krupanj,zavlaku,ljuboviju...jel kod njih slannnica sa 3 n kao u bosni???jeste,molim lepo  ;)

Mad Max

Citat: MIGE poslato 10 Avgust, 2013, 22:11
aj sad polako...kakva geografija...ja vozim 2-3 puta nedeljno loznicu,mali zvornik,krupanj,zavlaku,ljuboviju...jel kod njih slannnica sa 3 n kao u bosni???jeste,molim lepo  ;)
He he he he he
Brzi od smrti, Jaci od bola

MIGE


metarex

Citat: MIGE poslato 10 Avgust, 2013, 22:11
aj sad polako...kakva geografija...ja vozim 2-3 puta nedeljno loznicu,mali zvornik,krupanj,zavlaku,ljuboviju...jel kod njih slannnica sa 3 n kao u bosni???jeste,molim lepo  ;)

jel bre ti !? [zena] jesi ti meni pogledao za ono? nemo da bude sledeci put kad budes prolazio  [bejzbolka] [prebicute] ;D ;D ;D
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

MILJAN

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 10 Avgust, 2013, 21:39
Citat: metarex poslato 10 Avgust, 2013, 16:43
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 10 Avgust, 2013, 16:30
ali kupovina polovnog menjaca na nekom otpadu i transport istog u gepeku automobila bi mogla da napravi isplativu kombinaciju.....jedino sto je smor putovati 30 na sat od nemacke....mozda slep...

ma nisu ni ovi na otpadima mutavi. znaju oni bolje od nas koliko kosta novi menjac a koliko popravka. kada su ki lasice izgrizle creva od hladnjaka menjaca i kad sam izgubio svih 8 litara ATF ulja pomislio sam da je crko menjac. telefon i zovi. prvo je bilo problematicno uopste naci menjac za mecku koja je bdw sada 16 godina stara a i kada bi ga nasao polovnog bio bi bez garancije i oko 5 soma franaka ( oko 4 soma jevreja) onda sam trazio po svabiji i ista prica. na kraju sam kupio nova creva i sipao ulje pa sta mu bog da. ako radi, radi a ako ne u staro grozdje  ;D. eve ga jos radi [yahoo] al da se vratim na temu. popravka menjaca bi me kostala izmedju 4,5 i 5,5 soma stim da dajem svoj menjac u zamenu (AT) inace bi bilo jos skuplje.
kod ovog BMW-a verovatno sve to jos vise kosta. pitanje je dal bi auto sa popravkom jos uvek bio isplativ ili bi premasio njegovu realnu vrednost
onda bi ponudio 2000 evra Raci iz Blaca za menjac i njemu bi jako brzo stigla kola sa tim menjacem.....otkad ste vi u bosni mutavi.....koliko kosta da neko skine auto sa osiguranja.
Raca je uhap¹en pre par godina..Ako je iza¹ao, sumnjam da sme da pomisli na rezervne delove.. :D Zapravo je uhap¹en jer je sekao ukradena auta i prodavao delove.. :D
Cave ab homine unius libri

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Joker

E fala... Vidim da je nesto nerealno ali ne mogu da provalim sta..   [cheers] [cheers]
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

ЯЭВОЛУТИОН

Raca pada vec trideseti put.....nekim cudom obicno vaskrsne....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11



UFF

Kada je od 2.837 motorciklista zatra¾eno da navedu koji automobili su ih udarali, najèe¹æi odgovor je glasio "plavi BMW".

[rofl]

jes qrac

crveni golf 2  ili  beli jugo

mareskin

Citat: UFF poslato 24 Avgust, 2013, 12:56
Kada je od 2.837 motorciklista zatra¾eno da navedu koji automobili su ih udarali, najèe¹æi odgovor je glasio "plavi BMW".

[rofl]

jes qrac

crveni golf 2  ili  beli jugo

Volimo mi tebe i sve to, ali otvori temu u kojoj æe¹ uvek da napi¹e¹ kad kreæe¹ negde sa tvojom bembarom :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

MILJAN

Cave ab homine unius libri