Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bucko

Ovo ima i Yugo kad su mu rastelovani farovi!

Hurricane

...jo¹ samo objasniti pandurima da tvoja duga svetla ne ometaju druge uèesnike u saobraæaju tj. da su inteligentna...
..ima odma da hapse zbog vreðanja slu¾benog lica na du¾nosti.. èuj svetla a jo¹ i inteligentna..  :D



MILJAN

nije isto a inaèe BMW je ovu tehnologiju promovisao takoðe pro¹le godine...
Cave ab homine unius libri

skijash


UFF

skijas sto se mene tice sledeci mora biti E92 ali ne mora da bude M (nit da izgleda ciganski sa farbom i spojlerima)


320 (177hp?  sasvim dovoljno) - check
coupe - check
automatik - check
koza - check

http://www.polovniautomobili.com/oglas3191947/bmw_320_d/

cak je i boja bmw tamno siva koju volim, samo lepse felne i ja zadovoljan  8)

i ova dva su ok i hoce da menjaju ali nemaju kozu i automatski menjac
http://www.polovniautomobili.com/oglas3697018/bmw_320_d_kupe_177_ks/
http://www.polovniautomobili.com/oglas3642368/bmw_320_d_coupe/

skijash

Hahah ¹ta bre ciganski, plavi je trkaèki, sav u karbonu, a narand¾asti je m3 gts.

Jefta

Bogami ja sve vise po oglasima gledam 520 mozda cak i 530 automatik naravno :)

Zeljkamp

530 je bolja varijanta. Manja registracija je jedina prednost ovog manjeg. ;)
TwinZ Auto & Moto

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

con3

60% oglasa je lazno licno se uverio pre 2 godine stupio u kontakt sa prodavcem lik trazio da mu prebacim 1000 eura kao garanciju da cu doci da pogledam auto i kao ako ne budem zadovoljan on ce da mi vrati pare audi a6 2008 2.0 tdi je bio u pitanju sve isto lepo islikano.Kada sam mu rekao da ce doci covek da pogleda vise se nije javljao ,pazi se oni se sad time bave naveliko .

metarex

Citat: Joker poslato 10 Avgust, 2013, 15:14
Ko se razume da mi neko kaze nesto o ovome, dal se isplati?

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=235152543&cd=635089104500000000&asrc=st

Fahrzeug hat Getriebeschaden ist aber fahrbereit!    crko menjac ali jos moze da se vozi
Fährt maximal 30km/h.   max bezina 30km/h

Panorama-Glasdach ist defekt (ist offen siehe Foto) siber pokvaren
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Hurricane

.. [rofl] [rofl]

tako i ja sa drugarom jednom prilikom u Dortmundu i¹li da gledamo nekog Megana, a riba koja nam tumaèila oglas nije videla da pi¹e : motor prezupèio!

sreæa pa nije jedini bio koji smo i¹li da gledamo..

metarex

Citat: hurricane poslato 10 Avgust, 2013, 15:41
.. [rofl] [rofl]

tako i ja sa drugarom jednom prilikom u Dortmundu i¹li da gledamo nekog Megana, a riba koja nam tumaèila oglas nije videla da pi¹e : motor prezupèio!

sreæa pa nije jedini bio koji smo i¹li da gledamo..

cim je nesto jeftino mora da ima neku zvrcku inace ne stoji dugo u oglasima [cheers]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

mareskin


Al za one pare BMW karavan?!?
Jedino Panco.KV da ispolira farove i mo¾e da se dr¾i kod kuæe mesto fikusa :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hurricane

..metarexu, od sada si ti na¹ zvanièni tumaè oglasa na nemaèkom  [cheers]

jeste da je Joker poznat po bacanju para al ovde si mu spasao pozama¹nu svotu..

metarex

koliko ja znam ovaj bmw ima ZF menjac koji je veoma pouzdan dok radi al kad crkne... mislim da bi popravka/ zamena bila skuplja od celog auta. doduse odma se vidi da je cena nerealna za ovakav auto

sto se prevoda tice no sikiriki  ;D
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

ЯЭВОЛУТИОН

ali kupovina polovnog menjaca na nekom otpadu i transport istog u gepeku automobila bi mogla da napravi isplativu kombinaciju.....jedino sto je smor putovati 30 na sat od nemacke....mozda slep...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

metarex

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 10 Avgust, 2013, 16:30
ali kupovina polovnog menjaca na nekom otpadu i transport istog u gepeku automobila bi mogla da napravi isplativu kombinaciju.....jedino sto je smor putovati 30 na sat od nemacke....mozda slep...

ma nisu ni ovi na otpadima mutavi. znaju oni bolje od nas koliko kosta novi menjac a koliko popravka. kada su ki lasice izgrizle creva od hladnjaka menjaca i kad sam izgubio svih 8 litara ATF ulja pomislio sam da je crko menjac. telefon i zovi. prvo je bilo problematicno uopste naci menjac za mecku koja je bdw sada 16 godina stara a i kada bi ga nasao polovnog bio bi bez garancije i oko 5 soma franaka ( oko 4 soma jevreja) onda sam trazio po svabiji i ista prica. na kraju sam kupio nova creva i sipao ulje pa sta mu bog da. ako radi, radi a ako ne u staro grozdje  ;D. eve ga jos radi [yahoo] al da se vratim na temu. popravka menjaca bi me kostala izmedju 4,5 i 5,5 soma stim da dajem svoj menjac u zamenu (AT) inace bi bilo jos skuplje.
kod ovog BMW-a verovatno sve to jos vise kosta. pitanje je dal bi auto sa popravkom jos uvek bio isplativ ili bi premasio njegovu realnu vrednost
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Mad Max

Ajde poznavaoci da vas cujem!! 320 od 06  sta je bolje benzin ili dizel i uopste kako se pokazao? Dizel je bolji zbog potrosnje, ali BMW nije to ako nije benzin i mislim da vise traje. Sad da vas cujem!? Sve sto vise bezim od BMW vise se namece ili mozda samo hocu do kraja u sektu!
Brzi od smrti, Jaci od bola