Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Kanarinac

Narandzasta je cnimi mi se bila Kastrova. Nisam video taj auto duze vreme. Ova je trenutno najbolja kod nas cini mi se.

stefanalcatraz

Pratim,nego mi je pamæenje ogranièeno na samo 2 strane unazad  [doh] [cheers]

WOLVERINE

Citat: stefanalcatraz poslato 28 Mart, 2013, 18:37
Pratim,nego mi je pamæenje ogranièeno na samo 2 strane unazad  [doh] [cheers]



Grobare  [cheers] [cheers] [cheers]

Simon69

Ima kod nas jedan E46 cabrio,devojka je kupila nov,2002.god i 150.000km presao..
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!


WOLVERINE

#2165
 Ta matori.... ta... sta je sa njom?   Nju prvi put kad sam video na ulici bila je kao nova... a bilo je davno.............

Andreja

Jebem ti ¾ivot... Koliko ¾elim e30 m3.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kanarinac

Nju je Hugo vozio, gore sam greskom napisao Kastro. Mislim, ali nisam siguran da je zavrsila u Novom Sadu. Ili ona ili ona ljubicasta tj neka indigo sto je imala motorsport felne sa e36.


hagor

ova narandzasta je bila par godina parkirana u nekoj njivi i trulela, cini mi se da je pre 2 godine simic goran (sto vozi crvenu e30 na driftu) iz NS izbacio slike na fb da je pazario taj auto . . .
RIde or Die

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Jefta

Да видим како ће ово мајка да изнесе на 3 спрат зграде без лифта са дететом у колицима :)

PECA BMW

Citat: Jefta poslato 04 April, 2013, 22:24
Да видим како ће ово мајка да изнесе на 3 спрат зграде без лифта са дететом у колицима :)

pod "pun gas" !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kanarinac

Citat: Jefta poslato 04 April, 2013, 22:24
Да видим како ће ово мајка да изнесе на 3 спрат зграде без лифта са дететом у колицима :)

Majka koja fura ova kolica sigurno ne zivi u zgradi bez lifta, tj mislim da ne zivi u zgradi uopste :D


Gašpar

Ova kolica verovatno ko¹taju ko polovan BMW  :D


Andreja

Pisao sam ranije u ovoj temi o Alpini, èastio nas Ðusko na Banjici kad je njom do¹ao na bleju.

A cenu je oèepio samo tako. Jbt, znoje mi se dlanovi dok je gledam...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Joker

Ja se ne razumem u te cene... Jel to mnogo ili je to neka realna cena za taj auto?
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Andreja

Ovde najveæu ulogu igra ovo "43/51" i stanje automobila, naæi æe se neko ko æe kupiti kockaju. Kod nas sigurno ne :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D