Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bori¹a


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Bori¹a


Stevan

Citat: Stevan poslato 21 Mart, 2013, 20:21
Burazer prodaje 320d E46, moze zamena za 530d E60. :)
Auto je 2002 godiste, ima 194000km, polukoza, grejaci, fabricka multimedija, alu felne 17', 150ks...
Cena je 6000 Eur. i podlozna je maloj promeni. Zove se Nikola i broj telefona je 065/8417 206


Nova cena 5600 :)

Jefta

Napravi temu covece u Raznim oglasima, pa tamo sve lepo slike, informacije i neka ljudi gledaju :)


bokilic

brmmmm

bucko

Ovaj sve objasnio,samo ga treba pazljivo saslusati.


Autovideo: BMW 520d

Zeljkamp

E28 520i sam vozio malo vise od 2 godine sredinom devedesetih. U to vreme je moj cale imao 124-ku koja je bila u odlicnom stanju ali je bila za 2 klase losija u voznim karakteristikama.
TwinZ Auto & Moto



Andreja

Ovaj "obièni" e30 sa motorom iz e34 m5 ne vredi ovoliko, nema teorije da ga proda za preko 15000e, mada bi mu i to bila premija. Ali izgleda vrhunski!

Dok ovaj e30 m3 mo¾e da ode za ove pare jer je u pitanju Sport Evo verzija sa 2.5 motorom. ®elim oba! :D

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Panco.KV

Imao sam BMW 520i i mogu reci od tog trenutka da postoji za mene samo BMW serija 5  [klanjam_se]

WOLVERINE

Citat: Andreja poslato 27 Mart, 2013, 19:52
Ovaj "obièni" e30 sa motorom iz e34 m5 ne vredi ovoliko, nema teorije da ga proda za preko 15000e, mada bi mu i to bila premija. Ali izgleda vrhunski!

Dok ovaj e30 m3 mo¾e da ode za ove pare jer je u pitanju Sport Evo verzija sa 2.5 motorom. ®elim oba! :D



Aj da se pohvalim sto kazu pojedci nemam ja ali im moj drug..... ili ovo su sve moja/i automobili/motori...

 Ovakvu kocku e30 sa motorom iz M5 Nimburring 3.8ccm sam vozio vise puta.... vozi je moj drugar... Bane Loncarski... inace ozbiljan fanatik i poznavaoc BMWa.... do duse i on je jedan od onih da BMW nije BMW ako je u njemu 1.6....1.8....2.0....

 LM okacicu slike ovih dana od te kocke.....  inace njega je do sad kostala preko 20000...sto ja znam.... mislim da je sam auto platio nesto oko 8000... 320IS....
Mislim da sam vec pisao o njoj da se ne pomavljam... ali evo da bude lakse sutra nekome ko bude pravio ili resi da pravi tako nesto...  ima zadnji most od Z1 M.... komplet kocioni sistem od M5 Nimburring... znaci nemoze manja felna od 16 cola.....  3.8 M5 motor..... mislim da ima Sebringov izduv.. odnosno liniju sa granama.... Surikove bregaste.... unutra cela uradjena u kozi i prevrnutoj kozi... sve presvlacio SOVA....  itd itd...


MIGE

Citat: WOLVERINE poslato 27 Mart, 2013, 20:37
Citat: Andreja poslato 27 Mart, 2013, 19:52
Ovaj "obièni" e30 sa motorom iz e34 m5 ne vredi ovoliko, nema teorije da ga proda za preko 15000e, mada bi mu i to bila premija. Ali izgleda vrhunski!

Dok ovaj e30 m3 mo¾e da ode za ove pare jer je u pitanju Sport Evo verzija sa 2.5 motorom. ®elim oba! :D



Aj da se pohvalim sto kazu pojedci nemam ja ali im moj drug..... ili ovo su sve moja/i automobili/motori...

 Ovakvu kocku e30 sa motorom iz M5 Nimburring 3.8ccm sam vozio vise puta.... vozi je moj drugar... Bane Loncarski... inace ozbiljan fanatik i poznavaoc BMWa.... do duse i on je jedan od onih da BMW nije BMW ako je u njemu 1.6....1.8....2.0....

 LM okacicu slike ovih dana od te kocke.....  inace njega je do sad kostala preko 20000...sto ja znam.... mislim da je sam auto platio nesto oko 8000... 320IS....
Mislim da sam vec pisao o njoj da se ne pomavljam... ali evo da bude lakse sutra nekome ko bude pravio ili resi da pravi tako nesto...  ima zadnji most od Z1 M.... komplet kocioni sistem od M5 Nimburring... znaci nemoze manja felna od 16 cola.....  3.8 M5 motor..... mislim da ima Sebringov izduv.. odnosno liniju sa granama.... Surikove bregaste.... unutra cela uradjena u kozi i prevrnutoj kozi... sve presvlacio SOVA....  itd itd...


a bane je uvek vozio bmw-a...a tek motor sto je vozio....bane prodje na zadnjem (svecu)preko trga i za pola sata se procuje na brdu...brze je tad stizala informacija kad nije bilo sms-a i ostale elektronike  :D

WOLVERINE

Citat: MIGE poslato 27 Mart, 2013, 21:10
Citat: WOLVERINE poslato 27 Mart, 2013, 20:37
Citat: Andreja poslato 27 Mart, 2013, 19:52
Ovaj "obièni" e30 sa motorom iz e34 m5 ne vredi ovoliko, nema teorije da ga proda za preko 15000e, mada bi mu i to bila premija. Ali izgleda vrhunski!

Dok ovaj e30 m3 mo¾e da ode za ove pare jer je u pitanju Sport Evo verzija sa 2.5 motorom. ®elim oba! :D



Aj da se pohvalim sto kazu pojedci nemam ja ali im moj drug..... ili ovo su sve moja/i automobili/motori...

  Ovakvu kocku e30 sa motorom iz M5 Nimburring 3.8ccm sam vozio vise puta.... vozi je moj drugar... Bane Loncarski... inace ozbiljan fanatik i poznavaoc BMWa.... do duse i on je jedan od onih da BMW nije BMW ako je u njemu 1.6....1.8....2.0....

  LM okacicu slike ovih dana od te kocke.....  inace njega je do sad kostala preko 20000...sto ja znam.... mislim da je sam auto platio nesto oko 8000... 320IS....
Mislim da sam vec pisao o njoj da se ne pomavljam... ali evo da bude lakse sutra nekome ko bude pravio ili resi da pravi tako nesto...  ima zadnji most od Z1 M.... komplet kocioni sistem od M5 Nimburring... znaci nemoze manja felna od 16 cola.....  3.8 M5 motor..... mislim da ima Sebringov izduv.. odnosno liniju sa granama.... Surikove bregaste.... unutra cela uradjena u kozi i prevrnutoj kozi... sve presvlacio SOVA....  itd itd...


a bane je uvek vozio bmw-a...a tek motor sto je vozio....bane prodje na zadnjem (svecu)preko trga i za pola sata se procuje na brdu...brze je tad stizala informacija kad nije bilo sms-a i ostale elektronike  :D


Vozi sve to tako isto i danas........ ;) ;) ;) ;)




stefanalcatraz


stefanalcatraz

Wolverine,verovatno si mislio na ovu kocku

[attachment deleted by admin]

WOLVERINE

Citat: stefanalcatraz poslato 28 Mart, 2013, 13:05
Najbolja kocka u Srbiji........http://www.bud3.net/2013/03/no-nonsense-e30-m3/




Dobro.... ovo je M3 EVO.........  Bila je jedna narandzasta jos bolja od ove.... neznam sta je sa njom....


Citat: stefanalcatraz poslato 28 Mart, 2013, 13:31
Wolverine,verovatno si mislio na ovu kocku


Ne pratis......... [cheers] [cheers]..   http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,6284.msg377204.html#msg377204