Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pittatore

Ortak prodaje e46 320d karavanka M oprema, automatic, kozura, 180000km,17", 2003god pocetna cena 5500eur

Kengur

Pre par dana bila u ponudi lepa e46ca...

318 benz 2001 3200 na ime. Ravna prava i siromasna ko cigance sa opremom... Ustvari imala lepe felne bmw-e

ranko

Citat: UFF poslato 21 Mart, 2013, 20:32
sad cekam da ti se javi pit sa komentarom za auto star 11godina sa predjenih 200k za 6.5k eur   [rofl]

Uffe, koliko kosta kad trsne automatski na BMW E46 zeldi ?

Cenim da nije sranje neopevano kao VW multitronic ( do 2004og a mozda i dalje ) , ali eto kad generalno crkava i posto bato novo i ako znas polovno ( sa i bez majstora ) ?

Par automatika sam propustio ( mada mozda sto hocu da se jebem a da mi ne udje :) ) , a znam da je tebi on pre manualnog...

Fala!

Kengur

Ne znam za bmw-a ali kontam da je u principu isti kurac kao kod audija i mercedesa...

Pre koju god skoro 1000e je bilo kvalitetno radjenje POLOMNJENOG menjaca...

Drugar je radio kod nekog lika koji radi samo menjace, mogu da ti iskopam broj ako ti treba...

Uncle Bob

Citat: Kengur poslato 22 Mart, 2013, 13:33
Ne znam za bmw-a ali kontam da je u principu isti kurac kao kod audija i mercedesa...

Pre koju god skoro 1000e je bilo kvalitetno radjenje POLOMNJENOG menjaca...

Drugar je radio kod nekog lika koji radi samo menjace, mogu da ti iskopam broj ako ti treba...
Automatice jedini u Srbiji  a da to posle i valja i zatupnik je "Voith" i "ZDF" je onaj iz Nemenikuæa.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Kengur

Cuo sam i za njega, isli isto neki drugari...

Ovaj lik je isto profi, covek zivi samo od toga...

Drugar je radio menjac na audiju 2.5 tdi pre mozda jedno 3/4god, od tada bez problema do dan danas... A presao je sigurno oko 150 000km za to vreme...

misa-pei

Citat: UNCLEBOB poslato 22 Mart, 2013, 13:42
Citat: Kengur poslato 22 Mart, 2013, 13:33
Ne znam za bmw-a ali kontam da je u principu isti kurac kao kod audija i mercedesa...

Pre koju god skoro 1000e je bilo kvalitetno radjenje POLOMNJENOG menjaca...

Drugar je radio kod nekog lika koji radi samo menjace, mogu da ti iskopam broj ako ti treba...
Automatice jedini u Srbiji  a da to posle i valja i zatupnik je "Voith" i "ZDF" je onaj iz Nemenikuæa.

E taj iz Nemenikuæa izgleda da vi¹e ne radi. Jurio sam ga ne¹to pro¹le godine, pa lak¹e bih u¹ao u trag Ratku Mladiæu nego majstoru.
Država je najveći neprijatelj naroda

ranko

Citat: Kengur poslato 22 Mart, 2013, 13:49
Cuo sam i za njega, isli isto neki drugari...

Ovaj lik je isto profi, covek zivi samo od toga...

Drugar je radio menjac na audiju 2.5 tdi pre mozda jedno 3/4god, od tada bez problema do dan danas... A presao je sigurno oko 150 000km za to vreme...

Kengure druze verovatno onaj lik iz Sopota... kazu da je jedan od najacih ( ok mozda sam i pomesao ) ... mislim da radi i preradu na 2.5tdi sa automatika na manual... oko 1.500 jura... novo sa sve rucicom ... mislim da budze nesto i tablu da ne iskace ono d p i ostalo...

S obzirom da sam stipsa... zaobicicu cu automatik ipak... mada... ako je 1000... a traje npr. 200.000 to mu dodje 2 korpe i lamele... ok malo vise ali tu je negde...

EDIT : Ne treba mi broj... vidis da sam klasican Srbin jos nisam ni kupio kola a vec gledam posto kosta popravka :)

Kengur

Mislim da je ovaj lik negde kad se krene iz BG ka NS... E sad gde tacno ne znam...

Kazem ti, detalje mogu da saznam ako nekom treba nije problem...

UFF

Citat: ranko poslato 22 Mart, 2013, 13:14
Citat: UFF poslato 21 Mart, 2013, 20:32
sad cekam da ti se javi pit sa komentarom za auto star 11godina sa predjenih 200k za 6.5k eur   [rofl]

Uffe, koliko kosta kad trsne automatski na BMW E46 zeldi ?

Cenim da nije sranje neopevano kao VW multitronic ( do 2004og a mozda i dalje ) , ali eto kad generalno crkava i posto bato novo i ako znas polovno ( sa i bez majstora ) ?

Par automatika sam propustio ( mada mozda sto hocu da se jebem a da mi ne udje :) ) , a znam da je tebi on pre manualnog...

Fala!

ne znam tacno ali ako ti se ne zuri ja planiram da saznam jer vise manuelne ne kupujem
sledeci ce da bude automatik 100%

trudim se da bude ovo


http://farm4.dealernet.com.au/stock/20120418/62CBC008B78E47B2878CEDB898D6D500.jpg



a unutra da bude ovako

http://img.photobucket.com/albums/v228/kiosho/278e_1_b.jpg
http://s8.postimg.org/dfqlvhfgj/2008_BNW_335i_004.jpg


i onda samo mali mod zamene rucice i bude ovako :D

http://cdn1.bigcommerce.com/server1700/e6f30/products/116/images/285/Bmw_x6_style_shift_knob1__80842.1327259965.771.578.jpg
http://www.bimmian.com/elements/product.htm/showcase/USK/ML_015.jpg
http://s18.postimg.org/5zeh74dtj/IMG_1843.jpg

ranko

Citat: UFF poslato 22 Mart, 2013, 14:18
Citat: ranko poslato 22 Mart, 2013, 13:14
Citat: UFF poslato 21 Mart, 2013, 20:32
sad cekam da ti se javi pit sa komentarom za auto star 11godina sa predjenih 200k za 6.5k eur   [rofl]

Uffe, koliko kosta kad trsne automatski na BMW E46 zeldi ?

Cenim da nije sranje neopevano kao VW multitronic ( do 2004og a mozda i dalje ) , ali eto kad generalno crkava i posto bato novo i ako znas polovno ( sa i bez majstora ) ?

Par automatika sam propustio ( mada mozda sto hocu da se jebem a da mi ne udje :) ) , a znam da je tebi on pre manualnog...

Fala!

ne znam tacno ali ako ti se ne zuri ja planiram da saznam jer vise manuelne ne kupujem
sledeci ce da bude automatik 100%

trudim se da bude ovo


Ma opusteno... ali pls. seti se ove teme ako saznas... mada upravu je Kengur... ne moze da bude neka razlika u odnosu na ostale Nemce...

Stevan

Mislim da pricate o majstoru Savi iz Veternika. Lik sabija kako radi!

Uncle Bob

Citat: ranko poslato 22 Mart, 2013, 14:10
Citat: Kengur poslato 22 Mart, 2013, 13:49
Cuo sam i za njega, isli isto neki drugari...

Ovaj lik je isto profi, covek zivi samo od toga...

Drugar je radio menjac na audiju 2.5 tdi pre mozda jedno 3/4god, od tada bez problema do dan danas... A presao je sigurno oko 150 000km za to vreme...

Kengure druze verovatno onaj lik iz Sopota... kazu da je jedan od najacih ( ok mozda sam i pomesao ) ... mislim da radi i preradu na 2.5tdi sa automatika na manual... oko 1.500 jura... novo sa sve rucicom ... mislim da budze nesto i tablu da ne iskace ono d p i ostalo...

S obzirom da sam stipsa... zaobicicu cu automatik ipak... mada... ako je 1000... a traje npr. 200.000 to mu dodje 2 korpe i lamele... ok malo vise ali tu je negde...

EDIT : Ne treba mi broj... vidis da sam klasican Srbin jos nisam ni kupio kola a vec gledam posto kosta popravka :)

Ma Sopot,Nemenikuæe to je taj nego ne¹to uzbrdo ja kad sam i¹ao bio neki kijamet noæ ja nosio menjaè od Busa jedva ga na¹li u p.m.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM


pit

''uffe bio sam danas u prolazu i videh na placu nekom 3 komada ona koja se tebi svidjaju, uslikao sam na brzinu ''

          Za ovaj trud Uffe ima Borisu da kandidujes za viteza MM ...ako je neko zasluzio on je...stvarno se decko trudi da ti udovoli i time unapred celokupni MM forum.

Bori¹a


mkt


Gašpar

Citat: pit poslato 23 Mart, 2013, 18:38
''uffe bio sam danas u prolazu i videh na placu nekom 3 komada ona koja se tebi svidjaju, uslikao sam na brzinu ''

          Za ovaj trud Uffe ima Borisu da kandidujes za viteza MM ...ako je neko zasluzio on je...stvarno se decko trudi da ti udovoli i time unapred celokupni MM forum.

Pite dru¾e, zar si tek sad ukapira?

Za Bori¹u imam samo jedan savet:


pit



        Ma vidi sam davno cemu to vodi....ali nisam verovao da je moguce.