Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Boban_m

Mora drvo da se laminira sa plastikom da ne bi "radilo".

Lazic

Koliko sam gledao kako rade sa pravim drvetom, laminira se nekoliko slojeva furnira, niðe plastike...

Boban_m


PECA BMW

Citat: Boban_m poslato 27 Januar, 2017, 19:20
Mora drvo da se laminira sa plastikom da ne bi "radilo".

ma bez obzira na to , na pogled izgleda kao plasticno (od silnog laka i stoji medj gomilom plastike okolo) i pod prstima imas osecaj kao da je plastika opet od silnog laka ..

i sta uopste trazi jedna drvena traka preko instrument table ? ili je celu radi od drveta ili bar da pod prstima imas osecaj da je drvo a ne neki fake materijal ili ukrasi hrom ili alu detaljima ..
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Boban_m

Citat: PECA BMW poslato 28 Januar, 2017, 03:24
Citat: Boban_m poslato 27 Januar, 2017, 19:20
Mora drvo da se laminira sa plastikom da ne bi "radilo".

ma bez obzira na to , na pogled izgleda kao plasticno (od silnog laka i stoji medj gomilom plastike okolo) i pod prstima imas osecaj kao da je plastika opet od silnog laka ..

i sta uopste trazi jedna drvena traka preko instrument table ? ili je celu radi od drveta ili bar da pod prstima imas osecaj da je drvo a ne neki fake materijal ili ukrasi hrom ili alu detaljima ..
Nisam tehnolog ali sam citao nesto o tome kad me je to interesovalo, bar sto se BMWa tice. Drveni trim (lajsna) je zaista od drveta. Laminira se i oblaze plastikom radi poboljsanja mehanickih svojstava. Ne znam da li je moguce lakirati drvo da se dobije sjaj i izdrzljivost u uslovima kad stalno grebes noktima ili kljucevima, duvanskog dima, vlaznosti i znacajnim promjenama temperature. Tacno cete me natjerati da odem da iscupam jednu lajsnu pa da je polomim i da vidim sta ima unutra ;D

Zeljkamp

I ja sam bio protivnik lamperije ali ova moja izgleda dosta bolje uzivo nego na fotografijama. Svidjalo se to nama ili ne, izgleda otmenije i skuplje od plasticnih lajsni jer sam ubedjen da je ovo pravo drvo. No, to sada nije bitno. Evo malo boljih fotografija.  [cheers]







TwinZ Auto & Moto

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

MIGE

doobar lubenicar..  [thumb_up]
samo mu na prolece stavi neke lepe felne


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Boban_m


UFF

a cemu sluzi ono govno od spoljera napred?
ako je za ciscenje snega moze to i bolje za te pare :D

http://funrover.com/wp-content/uploads/2011/11/05a.jpg

Andreja

Downforce, mo¾da? Po¹to je to, sasvim sluèajno, auto za stazu? :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

@Uff:
spliter smanjuje podupravljanje.

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Mamojebci znaju kako da naprave auto...

Grof

.....prosto da drka¹ na uto koliko je dobar... ¹teta ¹to ga neæu verovatno moæi kupiti ni za 25 godina kada bude star i izdrkan  [samoubistvo]

Darko


Andreja

Lik je car i u pravu je za sve  [clapp]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D