Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Andjelo

Evo i ja da kazem  koju dobru  za BMW  ..............uvezo sam  prosle godine 320d e 46 100kw motor  ,nisam imao nikakvih  ulaganja do  skoro ,osim ulje i filtera .Prosao nekih 15.000km  i reko adj da prekontrolisem  egr ventil  i usisnu granu  posto je na satu  370.000km .Poskidao sam dole  delove ,i nije nesto bilo zaprljano  malo MAP senzor .reko ajde da proverim  i grejace kada je vec sve dole  ,a ono ni jedan ne radi  a motor palio bez problema  na ovaj  debeli minus . Posto sam  imao vremena na pretek cakajuci  da stignu  grejaci  resio sam da izbacim  EGR ventil i hladnjak  i da umesto na mestu ventila napravim  od prohroma spojku za crevo sa interkulera .

Joker

Ljubitelji, jel ima neko da mi kaze neka iskustva za X1? 
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazza

Ja se lomio izmedju x1 i e60 i nekako mi je x1 unutra jeftinije izgledao i generalno manje mesta unutra nekako ima. Probaj.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
I may be dumb, but I'm not stupid.

Zeljkamp

Ponovo u sekti jer je lubenicar nasao drugog vozaca.   :P

E61 520d LCI (restyle), 163ks, 2007. godiste, 207.300km sa punom servisnom istorijom od prvog dana i 3 kljuca. Oprema je mogla biti bolja ali je stanje "krivo" sto sam kupio bas njega a ne neke druge koje sam gledao. Uglavnom, osmeh na licu i propeler na vrhu haube su aktuelni ovih dana.  [yahoo]

P.S. Nisam stigao da ga fotografisem i postavljam par fotki koje imam.  [cheers]


















P.S. Lepse fotografije cu postaviti cim ih napravim.  [hello]

TwinZ Auto & Moto

Boban_m


Kengur

Pravi N.Pazarski lubenicar :)

Kako ga nosi 2.0?

bigbad86

Pa u ovo moze da stane dosta lubenica :D

UFF

napravise rugobu od lepog auta radi par litara tovarnog prosotra  [povracanje]

Andreja

Izgleda do jaja, jedan od karavana sa najlep¹im zadnjim krajem  [thumb_up]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Zeljkamp

Citat: Kengur poslato 26 Januar, 2017, 20:17

Kako ga nosi 2.0?
Korektno ide. Bilo bi bolje da je 3.0 ali ne dam dusmanima brdo love za registraciju. Gledao sam i neke 2.5 ali je ovaj ubedljivo u najboljem stanju od svih koje sam do sada isao da gledam. Kada kazem svih, mislim i na one pogledane i probane pre 2-3 godine.  Na fotografijama izgleda losije nego uzivo, sto je retkost.


P.S. Da razjasnim neke stvari. Lubenicar je Passat B6 kojeg sam vozio do pre neki dan. BMW jeste zelene boje ali nije to sto mislite... Ne dam ! ;D
TwinZ Auto & Moto

Boban_m

Samo te felne promijeni i super.

Gavrolini

Nije mi jasno zasto u ovakav auto uguraju mahagoni kao iz mercedesa 123? Od toliko modernih i luksuznih materijala oni uguraju ovakvu ciganiju.

Boban_m

Kapiram ja da imas svoj ukus ali imaju i drugi. Jos i placaju posebno za to ;D

Na koje materijale mislis da su luksuzniji od mahagonija za unutrasnjost auta?

PECA BMW

Citat: Gavrolini poslato 27 Januar, 2017, 03:04
Nije mi jasno zasto u ovakav auto uguraju mahagoni kao iz mercedesa 123? Od toliko modernih i luksuznih materijala oni uguraju ovakvu ciganiju.

pa full oprema , koza , klima , lamperija ... tako to ide .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mrle

BMWeja¹i, jutros saznam od kom¹ije da mu je sin prva ruka za delove diferencijala.

Gavrolini

Citat: PECA BMW poslato 27 Januar, 2017, 03:28
Citat: Gavrolini poslato 27 Januar, 2017, 03:04
Nije mi jasno zasto u ovakav auto uguraju mahagoni kao iz mercedesa 123? Od toliko modernih i luksuznih materijala oni uguraju ovakvu ciganiju.

pa full oprema , koza , klima , lamperija ... tako to ide .
Nekad bilo...sad je koza, klima, laminat :)

UFF

Citat: Boban_m poslato 27 Januar, 2017, 03:09
Kapiram ja da imas svoj ukus ali imaju i drugi. Jos i placaju posebno za to ;D

Na koje materijale mislis da su luksuzniji od mahagonija za unutrasnjost auta?

pa aluminium izgleda bolje u bmw-u
lakiran karbon jos bolje
a sto se mene tice mogu samo plastiku da ofarbaju i dobro lakiraju da dobije piano black izgled nista vise

Boban_m

Za te lakirane plastike u Koreju. I pazi gdje stavljas cigaru ;D

Lazic


PECA BMW

ma i da jeste pravo drvo ispod 5mm laka vise uopste nemas utisak da je u pitanju drvo , pod prstima je ko plastika a na oko imitacija drveta .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !