Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Gligoric

Vozim BMW 535D Individual sa M opremom, jos nisam naisao na auto koji me je vise odusevio niti je neko seo u auto i uspeo da nadje manu..
Auto ide kao lud a trosi 8L eurodizela. Odrzavanje je skupo ali podnosljivo,ja odusevljen autom i dan danas isto kao i prvog dana :)


dr32

Vozio sam se u ovakvom pre dve godine skoro 15 sati u cugu i stvarno nisam mogao da mu nadjem manu. Nije moje omiljena serija 5ice, al je ovaj u M Optik-u ipak nesto...
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

castor

     [balavi]    [balavi]    [balavi]    [balavi]    [balavi]    [balavi]    [balavi]    [balavi]    [balavi]    [balavi]    [balavi]    [balavi]    [balavi]    [balavi]    [balavi]    [balavi]    [balavi]    [balavi]   
http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6309383/bmw-740-740d



















     [balavi]    [balavi]    [balavi]    [balavi]    [balavi]    [balavi]    [balavi]    [balavi]    [balavi]    [balavi]    [balavi]    [balavi]    [balavi]    [balavi]    [balavi]    [balavi]    [balavi]    [balavi]   
It's the ride that matters, not the bike…

freepartyman

#3203
Citat: castor poslato 24 April, 2015, 23:50
    [balavi]    [balavi]    [balavi]    [balavi]    [balavi]    [balavi]    [balavi]    [balavi]    [balavi]    [balavi]    [balavi]    [balavi]    [balavi]    [balavi]    [balavi]    [balavi]    [balavi]    [balavi]    

Ovo za Uffa dusu dalo :D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Boban_m

Odvratno koliki tockovi, ti sa 10 paoka. Kao ovde garavi sto furaju. I estetika ima granicu posle koje postaje kic.

castor

Velikom autu i veliki toèkovi stoje bolje nego nekom manjem…

A estetika i granice su vrlo rastegljiv pojam...
It's the ride that matters, not the bike…

Boban_m


castor

Daj Bobane, pa ovo samo majmun mo¾e da uradi… Ne da mu ne stoje, nego mu ne stoje za medalju.
It's the ride that matters, not the bike…

Boban_m

Pa da. Postoji granica. Recimo one petokrake ne BMW koji si postavio su OK. One sa 10 paokova su mi pimp kategorija kao i ovaj Kajen. Jedino sto mogu da se slozim je da je ukus individualna stvar.

castor

Sla¾emo se oko individualizma. Ali… Meni su one gore ¹to se tebi ne sviðaju - ekstra, kao ¹to su meni one ¹to se tebi sviðaju - ru¾ne… Jbga. Nemo'¹ udovoljiti svima nikako.
It's the ride that matters, not the bike…

UFF

petokrake em lepse em bmw oem, one druge kineske su za cigane
vozio sam neko vreme E38 sa full opremom jedino sto je bio najslabiji 725tds
najlepsa sedmica ikad, vozio bih je opet radije nego neki novi auto ali samo kao sluzbeni kad bi mi firma placala registraciju, odrzavanje i sipala corbu

Boban_m

Sedmica mora da bude bar 740i.

Andreja

Mnogo dobro stoje ove petokrake... Ove druge su gadne.
Ma mo¾e i 2.5tds, ne bih se bunio, mada naravno da bih voleo V7+1 ili V12... :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

zagadjenje

Tjuning bud¾ing

VR 46

auuuu...e38 je drkanje...po meni jedan od najjacih modela,neprevazidjen,posle njega sedmice su odvratne.
Twist of wrist!

yzf750









gledam ga svaki dan,audi dobar dok ne stigne bembara..

Hattrick


castor

It's the ride that matters, not the bike…


castor

It's the ride that matters, not the bike…