Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

VR 46


Jedino m dolazi u obzir i to ovakav :D
Twist of wrist!

UFF

Citat: cika zuba poslato 01 Mart, 2015, 18:04
ovaj 123d je na oglasu vi¹e od godinu dana!

A ¹to ne pazaris neki manji povoljniji SUV,tipa Honda HRV ili Daihatsu Terios? Ili prosto i jeftino Lada Niva?


zato sto se ne zna koji je grdniji
to ne bi ni na poklon

aco.paun

Pre nekih 15-ak dana je bio z4 2.2 benz 170ks, tipa 15 000km,, kupljen nov u Srbiji, godi¹te se ne seæam ba¹ (oko 2006.) za ~12400, na slikama bukvalno nov, ali bukvalno. Sad vidim da ga nema vi¹e, sigurno je oti¹ao, to si uffe trebao da uzme¹.

Bori¹a


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Zeljkamp

Uffe, ako gledas jedinice od 7-8k eura, onda gledaj da imaju urednu servisnu istoriju i da su kupljene kod nas. Ove iz uvoza su sumnjive sve. Bolje da platis na mostu nego na cupriji.
TwinZ Auto & Moto

Darko

ja danas malo provozao 5-icu , iz 2014 god , motor 2.0 dizel .. auto je boles.... a kad se iskljuci kontrola proklizavanja   [panic] [panic]
















Boban_m

Ne da ti cuci...buduci sektas, vidim ja :P

Darko

auh , brate mili , koliko bih voleo .. .ahhahah

Boban_m

Samo to na slici nije 5ca nego nova 3ka ;D

freepartyman

Trojka je super a jos i crna.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Darko

Citat: Boban_m poslato 02 Mart, 2015, 17:32
Samo to na slici nije 5ca nego nova 3ka ;D

da, u pravu si , nesto sam mislio na 5-icu kad sam kucao...

Zeljkamp

Jel moguce da je lik stavio kinesku ratkapnu na novog BMW-a i jos je osigurao vezicom ?!

Kuda ide ovaj svet...
TwinZ Auto & Moto

Darko

hahahahahha , upravo je to uradio ...   

ma ok , lik je stariji , ne gleda on to ko mi  :)

freepartyman

 I ja sam prvo snimio da nema felne.  Meni je ta trojka bas mladalacka, nesto mi ne ide uz matorca. :)
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Zeljkamp

Moze da ima i 100 godina ali NE SME da stavi kinesku ratkapnu ni na jednog BMW-a. Zali Boze vezica koje je potrosio...
TwinZ Auto & Moto

Darko

Hhahah, e pa vidis da sme...

Sto je najgore , covek ceo zivot samo bmw vozi ...

freepartyman

Izem ti ljubitelja bmw'a sa ratkapnama...
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Darko

ma jel znas koliko mu cvile jaja... moze da kupi felne od some evra svaku , al mu se jebe bas ...

Citat: Zeljkamp poslato 03 Mart, 2015, 15:52
Moze da ima i 100 godina ali NE SME da stavi kinesku ratkapnu ni na jednog BMW-a. Zali Boze vezica koje je potrosio...

on ga je KUPIO , VOZI GA , i SME da radi sta hoces , a ja ( a mozda i ti ) necemo skoro , i mozemo samo da mu pricamo sta on sme a sta ne sme...  pusti to brate

freepartyman

 Znam da mu se jebe za felne ali to ga automatski otpisuje kao petrolhead-a. Znam da postoje ljudi koje boli uvo za te stvari,moj cale je operisan takodje ali on nikada ne bi kupio novu trojku vec neki lokal ili garsonjeru...ovo mi bas ne ide..das tolike pare a imas ratkapne..a jos kao satro ljubitelj ali dobro..
Elem...drk, drk.. [balavi]
 

I became a beast to rid myself the pain of being a man