Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Boki-KG

Lep auto. Jel ima¹ neku sliku enterijera?

EDIT: Imao sam pre 5-6 godina kockicu 318IS, 100kw fabrièki sa dosta izmena na motoru. Kad sam se okrenuo 3 kruga u jednoj krivini prodao sam je.
Kakva bi ti¹ina nastala kad bi ljudi govorili samo ono ¹to znaju.
Èapek

Kanarinac

320 IS  ti je kockica sa m technik branicima i motorom od 192ks. Tzv mali M ili ti M za italijansko trziste. Malo ih ima kod nas,a da valjaju

Cubric

Citat: Kengur poslato 07 Decembar, 2011, 18:51
Lik iz kraja je imao kocku kupe 320 IS(dal je ova oznaka jbg) kao neka jaca verzija... Auto je isao ludacki...
Kaze da te oznake malo ima u srbiji a da su sacuvani... Ovaj bio odlican, kao nov...



U 320is je masina iz M3, sa skracenim hodom klipova pa ima 1990ccm i 192ks. Malo ih je proizvedeno bas.
I najbolji konj u blato padne, i najpostenija zena na kraju dadne

Kengur

E taj je bio... Mislim da je kupljen u NS... Isao je ludacki...

Kanarinac

Znam tacno koji je. DObar je bio primerak, ali mislim da mu se desilo nesto, nisam sguran

UFF


Gašpar

Video ga uzivo negde, cini mi se. Ili sam video neciju drugu fotku, ali znam da sam vec video ovu tablicu :D

UFF

mislim da je neko vec kacio na forum
svejedno lik je  [kralj]

daca.ZZR6

Citat: UFF poslato 10 Decembar, 2011, 21:07
mislim da je neko vec kacio na forum
svejedno lik je  [kralj]

Uff  [watching] u zanimljive i sme¹ne fotke :-[ :-[ :-[

Nadalina

Dzukela u podznaku

Kengur

Citat: Kanarinac poslato 08 Decembar, 2011, 15:20
Znam tacno koji je. DObar je bio primerak, ali mislim da mu se desilo nesto, nisam sguran

Sivi. Vozio ga Nemanjin(onaj sto drzi vw servis) ortak. Imao je neke 18ce ako se ne varam...  Ludacki zvuk skroz.
Davno ga je prodao, mislim da ima dve god ako ne i vise...

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

UFF


WOLVERINE


pit



            Gledam nesto juce oglase ....serija 3. 2001-2004 pojeftinila bas dobro .Cene od 4500 do 6000 .U odnosu na A4 i C klasu tog godista jeftiniji po 2-3ooo evra.U cemu je caka ne znam ,posto su kao novi svi bili slicni sa cenama....

UFF

:wtf:

znam da je bilo price o ovome
http://www.phonesreview.co.uk/2008/09/10/the-ultimate-nokia-bmw-concept-video-phone/

ali nisam znao da je to neko napravio?
i kakve su im to boje bre?  [thumb_down]

WOLVERINE

Citat: UFF poslato 31 Decembar, 2011, 14:04
:wtf:

znam da je bilo price o ovome
http://www.phonesreview.co.uk/2008/09/10/the-ultimate-nokia-bmw-concept-video-phone/

ali nisam znao da je to neko napravio?
i kakve su im to boje bre?  [thumb_down]

   Kinezi preduhitrili sve. Ima i ferari i lamborgini i mercedes...

UFF

uvukoh jos jednog clana u klan  ;D

miodrag

odete mislim petkom uvece kod petosevica na nbgd. tamo se desava skup bmw-ista i tamo svi pricaju samo o kolima. ima bas puno ljubitelja bmw-a

Kengur

Pa posle dacie normalno da je odlican... :D ;)

Inace, tog keca nesto ne volim... Pozada nema mesta cak ni za Gasu... :D

Gotivim marsovca, on nekako ima dusu.. :) Vozio sam vise puta od ortaka 2.5 i ima zvuk preko 4h ludaackiiiiiii....... :)