Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Kanarinac


Gašpar

#101
Po meni, ovi wooferi su glupost najveca i neupotrebljivi su kod automobila koji ima odvojen gepek...

Kengur


UFF

nisam nista tutno, samo testirao prozore na bmw-u  8)
alpine ima 2 na prodaju

tablizu sam pre kacenja izlepio sa unutrasnje strane sa nekim sundjerom da ne vibrira  ;)

AndreyRR

E ovako da ne otvaram novu temu
a tice se BMW-a.Imam 525i e34 treba da mu se
radi limarija i farbanje.Ko zna gde
mogu da kupim sajtne,rubove itd za isti
i nekog korektnog farbara,a i limiara i ako
neko koim slucajem zna koliko para bi me
stajalo to zadovoljstvo,moja neka procena
oko 1000 e

UFF

Za 1000e kupis celog stranca pa pakujes sta ti treba i vozis jos 10godina


nego ja ipak trazim nesto ovako za ispod sedista pa ako znate gde moze da se proba pre kupovine javite

Kenwood subwoofer ksc-sw01

JVC CS-BB2 High Powered 6" Subwoofer

AndreyRR

Ja sam vidjao takve pionirove,bulja odpada  ;D ;D

Kengur

Koji ce ti kurac, sjebace ga neko nogom sigurno...

UFF

 [nono]  vezem ga ispod vozacevog sedista pa ne moze da ga zgaze a moje sediste se ne pomera

Necu ona sranja da guram u gepek jer em ga ceo zauzme em se nista ne cuje zato sto je e46 odlicno izolovan a iznad gepeka je lim pa sudjer pa ploca a to sve da secem zbog zvucnika mi ne pada na pamet, nit mi treba tolika snaga, hocu samo malo da pojacam bas jer na pioneeru koji sam uzeo mogu da ukljucim filter na ostalim zvucnicima pa bas samo na vuferu da se reprodukuje i da onda pojacam ko covek bez da mi zvucnik probije

UFF


Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

sibin

e to je vec posao :)  koje su dimenzije lice mi na 17ice

UFF

17"

po mom ukusu najlepse ikad napravljene za taj model

sibin

pa takav dizajn izgleda po meni najbolje, pomalo racing look a istovremeno elegantno, pravi izbor za sportsku limunzinu. imam nesto slicno na 156-ci kao letnji set.

UFF

Sad je koza na redu
odoh u potragu


Juzni

Ocu ja malo da se hvalim :)

320, malo chipovan na 160 konja, promenjena glava (stavljena od novijeg tipa), ubacen visko, lambda sonda, bord...

[attachment deleted by admin]

[attachment deleted by admin]
Juzni

Kengur

Lik iz kraja je imao kocku kupe 320 IS(dal je ova oznaka jbg) kao neka jaca verzija... Auto je isao ludacki...
Kaze da te oznake malo ima u srbiji a da su sacuvani... Ovaj bio odlican, kao nov...


Juzni

Dodjite petkom ispod Intera na okupljanje BMW kluba Srbija... Ima primeraka za pamcenje. Od pre 2 nedelje nas Sale dolazi sa kockicom 335, ispod haube citava ergela (valjda oko 300 konja, nisam siguran)... Bata dolazi sa sedmicom od, cini mi se, 400 konja. Vidja se i m5, lepih E36...

Ja tamo jedini isao motorom, postalo ladno pa sam morao da kupim auto :)
Juzni

UFF

Legle mu ko budali samar  [balavi]

[attachment deleted by admin]