Glavni meni

Tema o matorkama i klinkama

Započeo Joker, 09 Novembar, 2011, 11:19

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

MILJAN

Citat: revolution poslato 10 Decembar, 2011, 18:36
znas neki ovde mogu i tate da ti budu.....neeeegooo, koje ti godiste keva :)
E to bi i ja da pitam :)
Cave ab homine unius libri

Taraba

Da pitamo UFF-a... mo¾da je zna odnekud? [neampojma]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gašpar

Znaci prelazimo s klinki na matorke?  :D

Plazma Keks

pa, za uffa, miljana, revoluciju, to su vrsnjakinje ;D

goranvojska


Plazma Keks


ЯЭВОЛУТИОН

Prekinite, naljutice se ...sve je ovo zajebancija
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Citat: MILJAN poslato 10 Decembar, 2011, 18:52
Citat: revolution poslato 10 Decembar, 2011, 18:36
znas neki ovde mogu i tate da ti budu.....neeeegooo, koje ti godiste keva :)
E to bi i ja da pitam :)

pa ti i mozes samo da pitas a kad ti se ponudi onda ces da bezis :)

i na kraju ja moram da ostanem da odradim tvoj nedovrsen posao  [rofl]

balcan girl

pazi ovako daleko od toga da cu da se naljutim ako je meni bilo upuceno...nisam ja kreten...ali stvarno mi je frka ona izgleda kao da ima 17 god a ne 13 koliko ima a stvarno je jos uvek dete ...daleko od toga da cu ja njoj da branim nesto ona je dovoljno pametna za neke stvari i ne, ne treba da trazi lika koji ima kintu jer to je njegova kinta a ne njena ..ona treba da zavrsi faks, uhlebi se negde preko grane ako je moguce a ako nije jbg neki malo bolji posao da ne zavisi od nikog a treba da bude sa nekim do koga joj je stalo...jer ako se proda za dobru kintu jbg nikad ona ne moze toliko da potrosi da bi bila zadovoljna kao zena i kao osoba ..niti bi je tako vaspitala niti bi dozvolila da tako nesto uradi.. ja da sam htela mogla sam da se prodam za debelu lovu ali nisam takav karakter i ne trpim sponzoruse i nikad ali pazi nikad ne bi tako nesto dozvolila... e sad da nastavimo sa zezanjem ne treba da pitamo uffa koje je godiste borisina keva vec lazica...ipak mu je on tatica zar ne :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Tate poslednje saznaju koliko mama ima godina.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a

Citat: balcan girl poslato 10 Decembar, 2011, 22:25
pazi ovako daleko od toga da cu da se naljutim ako je meni bilo upuceno...nisam ja kreten...ali stvarno mi je frka ona izgleda kao da ima 17 god a ne 13 koliko ima a stvarno je jos uvek dete ...daleko od toga da cu ja njoj da branim nesto ona je dovoljno pametna za neke stvari i ne, ne treba da trazi lika koji ima kintu jer to je njegova kinta a ne njena ..ona treba da zavrsi faks, uhlebi se negde preko grane ako je moguce a ako nije jbg neki malo bolji posao da ne zavisi od nikog a treba da bude sa nekim do koga joj je stalo...jer ako se proda za dobru kintu jbg nikad ona ne moze toliko da potrosi da bi bila zadovoljna kao zena i kao osoba ..niti bi je tako vaspitala niti bi dozvolila da tako nesto uradi.. ja da sam htela mogla sam da se prodam za debelu lovu ali nisam takav karakter i ne trpim sponzoruse i nikad ali pazi nikad ne bi tako nesto dozvolila... e sad da nastavimo sa zezanjem ne treba da pitamo uffa koje je godiste borisina keva vec lazica...ipak mu je on tatica zar ne :P

E pa mislim stvarno za mame je preterivanje, bilo kome
;D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Borisa Motorisa poslato 10 Decembar, 2011, 22:52
Citat: balcan girl poslato 10 Decembar, 2011, 22:25
pazi ovako daleko od toga da cu da se naljutim ako je meni bilo upuceno...nisam ja kreten...ali stvarno mi je frka ona izgleda kao da ima 17 god a ne 13 koliko ima a stvarno je jos uvek dete ...daleko od toga da cu ja njoj da branim nesto ona je dovoljno pametna za neke stvari i ne, ne treba da trazi lika koji ima kintu jer to je njegova kinta a ne njena ..ona treba da zavrsi faks, uhlebi se negde preko grane ako je moguce a ako nije jbg neki malo bolji posao da ne zavisi od nikog a treba da bude sa nekim do koga joj je stalo...jer ako se proda za dobru kintu jbg nikad ona ne moze toliko da potrosi da bi bila zadovoljna kao zena i kao osoba ..niti bi je tako vaspitala niti bi dozvolila da tako nesto uradi.. ja da sam htela mogla sam da se prodam za debelu lovu ali nisam takav karakter i ne trpim sponzoruse i nikad ali pazi nikad ne bi tako nesto dozvolila... e sad da nastavimo sa zezanjem ne treba da pitamo uffa koje je godiste borisina keva vec lazica...ipak mu je on tatica zar ne :P

E pa mislim stvarno za mame je preterivanje, bilo kome
;D
Nismo nista ruzno pomis......zapravo, koliko bre tvoja mama ima godina...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

goranvojska


goranvojska

kao ono...........pogodi motor.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Plazma Keks


goranvojska


Bori¹a


ЯЭВОЛУТИОН

onda i nije bitno...presla je u UFFov domen
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MILJAN

Citat: UFF poslato 10 Decembar, 2011, 21:01
Citat: MILJAN poslato 10 Decembar, 2011, 18:52
Citat: revolution poslato 10 Decembar, 2011, 18:36
znas neki ovde mogu i tate da ti budu.....neeeegooo, koje ti godiste keva :)
E to bi i ja da pitam :)


pa ti i mozes samo da pitas a kad ti se ponudi onda ces da bezis :)

i na kraju ja moram da ostanem da odradim tvoj nedovrsen posao  [rofl]
Ja sam porodièan èovek. Ne bavim se prevarama...Ti si slobodan strelac.. :) A u onom mestu gde smo bili ima jedna ¹ankerica za tebe...Pusti milf.... Zove se Ru¾ica.....  ;)



 
Cave ab homine unius libri