Glavni meni

Tema o matorkama i klinkama

Započeo Joker, 09 Novembar, 2011, 11:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Nadalina

Hvala, Borisa.

A, plus - ne, ne, neeeee, decko.... Ne preteruj.... ;D
Dzukela u podznaku

Uncle Bob

CCCC. Tako mlad a vec devijantan.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

balcan girl

borisa ne gledaj u 7 razred, cera mi je ta generacija da te ja ne propustim kroz sake! Da li si me razumeo?! A ja sam gadna matorka jel znas :-P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Bori¹a

Ma opusteno balcan, ne daj ceri sama da ide u Cacak i gotovo ;D

goranvojska

Citat: balcan girl poslato 09 Decembar, 2011, 20:32
borisa ne gledaj u 7 razred, cera mi je ta generacija da te ja ne propustim kroz sake! Da li si me razumeo?! A ja sam gadna matorka jel znas :-P
irena kakvu decu sad prijavljujes.el to nesto novo?

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

UFF

Citat: balcan girl poslato 09 Decembar, 2011, 20:32
borisa ne gledaj u 7 razred, cera mi je ta generacija da te ja ne propustim kroz sake! Da li si me razumeo?! A ja sam gadna matorka jel znas :-P

dadoh ti krst

ali....

ako ce vec neko da joj umoco zar nije bolje da to bude nas clan?

bar ce biti pazljiv jer ako zajebe ce mu izlomimo kosti

ionako puse Q za 200din u skolskom wc-u  (bar tako pise u novinama)

AndreyRR

Nekad je to bio damski posao  ;D

Borko_motorko

Citat: UFF poslato 09 Decembar, 2011, 21:52
Citat: balcan girl poslato 09 Decembar, 2011, 20:32
borisa ne gledaj u 7 razred, cera mi je ta generacija da te ja ne propustim kroz sake! Da li si me razumeo?! A ja sam gadna matorka jel znas :-P

dadoh ti krst

ali....

ako ce vec neko da joj umoco zar nije bolje da to bude nas clan?

bar ce biti pazljiv jer ako zajebe ce mu izlomimo kosti

ionako puse Q za 200din u skolskom wc-u  (bar tako pise u novinama)

Cccc, koji si ti kralj. Mogo bi ponekad i ti da precutis. :P

Inace jedan moj poznanik mi se hvalio da on strasno voli babe. Posebno malo punije. Kaze gde god da uhvatis a ono sisa.
Sa budalama se ne vredi raspravljati. Prvo te spuste na svoj nivo a onda te dokusure iskustvom!

balcan girl

srecom imaju dobar dzeparac, ne treba im 200 kinti a kad bude doslo vreme da umoci ( sto ce reci za jedno 5 ili 6 godina ) e prvo ce taj da dobije batine pre nego sto uradi bilo sta. :-D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Da da sigurno je i tvoj dobio batine...i kao da to njih zanima....a sto vise branis to je sladje....Nego ti nju nauci da bude pametna i da bira bogate a ne lepe....mada su sve sada tako naucene rodjene.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Taraba

Prirodna selekcija je veæ odradila svoje da su ove nove tako programirane.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

stilgar

Citat: balcan girl poslato 09 Decembar, 2011, 20:32
borisa ne gledaj u 7 razred, cera mi je ta generacija da te ja ne propustim kroz sake! Da li si me razumeo?! A ja sam gadna matorka jel znas :-P
e zemljo srbijo dokle si stigla. Pre 100 godina je sa 14 godina bila veridba sa 15 svadba sa 16 mama, A ove danjasnje mame bi htele da im se cera sa 17 drzi za suknju, da je niko ne dira do 25 a prvi koji je dirne mora i da je zeni :)

castor

I ne samo to. Nego da i radi ono kako i kad mama ka¾e... Dubioza kolektiv. :D :D :D
It's the ride that matters, not the bike…

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Uncle Bob

Ljudi imajte malo obzira neki od nas imaju malodobnu decurliju ajde neka ostane u granici dobrog zezanja.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

AndreyRR

Admini su obecali PIP cenzuru  ;D ;D ;D

Bori¹a

Citat: UNCLEBOB poslato 10 Decembar, 2011, 17:22
Ljudi imajte malo obzira neki od nas imaju malodobnu decurliju ajde neka ostane u granici dobrog zezanja.
A moj cale nema malo dete pa me ovde ponekad zajebavate :D


ЯЭВОЛУТИОН

znas neki ovde mogu i tate da ti budu.....neeeegooo, koje ti godiste keva :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

AndreyRR