Glavni meni

Tema o matorkama i klinkama

Započeo Joker, 09 Novembar, 2011, 11:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Taraba

Pripadnicama...
malo sam disleksičan pa je i završilo par mesta dalje :P

Nisam ja uff. [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Bori¹a


Plazma Keks

imam jedno pitanje za zene. kada je hladno i kada nosite suknje itd, preko nogu nosite najlonke,  da li je vama hladno? pre neki dan sam pricao sa tekim tipom i kaze da je to kao da si obukao dugacke gace i preko njih pantalone, to mi je malo neverovatno jer gledam zene koje se smrzavaju samo sto im noge ne otpadnu. da li je to tacno?

Taraba

Sa kakvim se tipovima ti bre dru¾i¹ [ludak]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ljilja-pei

Plazma, naravno da jeste hladno. Probaj i sam, samo pazi da te niko ne vidi :) :) :)
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

Plazma Keks

@taraba,
ne druzim se sa tim tipom, taj je radio fasadu na mojoj kuci, pa mi je to rekao i zvucalo mi je neverovatno... ma neki matorac, pravi se pametan

do sad sam bio u ubedjenju da je hladno, ali kad mi tako neko dodje, moram da proverm, mozda sam glup? ;D ko pita, ne skita
@ljilja
pitao sam ga, da ih nisi probao pa kazes da nije hladno.

Lazic


Landser

Citat: Lazic poslato 07 Decembar, 2011, 22:42
Bambi, zabrinjavas... :D
On je sad u godinama kad spoznaje sebe... :)

dzimika

Citat: Lazic poslato 07 Decembar, 2011, 22:42
Bambi, zabrinjavas... :D

‎- Mama, mama, mogu li nositi miniæ?
- NE!
- Mama, mama, mogu li nositi minðu¹e?
- NE!
- Mama, mama, mogu li nositi ¹tiklice?
- NEE!
- Mama, mama, mogu li se ¹minkati?
- NE!

- Ali mama, ja imam 18 godina!
- Znam Milane, znam…

ЯЭВОЛУТИОН

ja sam izveo Aksiom>
Kolicna odece koju zena nosi je obrnuto srazmeran temparaturi i zdravstvenom stanju a u direktno sprezi sa godinama i IQom
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

castor

It's the ride that matters, not the bike…

balcan girl

hahaha slazem se :-D kad vidim neke ribe kako su obucene hladno mi je iako se ja toliko natrpam garderobom da ni ruke ne mogu da spustim pored tela nego se gegam kao pingvin hahaha mrzim zimuuu! Stalno mi je hladnooo!
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Error

Heehhehe..pa te ribice uglavnom roknu dve,tri casice zestine pre nego sto izadju napolje...i ja mrzim zimu...bez 2 majice i 2 duksa neizlazim napolje...:@
Success is how high you bounce when you hit bottom.

The One

Citat: revolution poslato 08 Decembar, 2011, 10:37
ja sam izveo Aksiom>
Kolicna odece koju zena nosi je obrnuto srazmeran temparaturi i zdravstvenom stanju a u direktno sprezi sa godinama i IQom
iz tog razloga i postoje upale jajnika i polnoprenosive bolesti da se ne bi tako lako razmno¾avale :)
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

ЯЭВОЛУТИОН

Moj deda je rekao....kad krenu meseci koji imaju R u sebi, vreme je za dugacke gace :)
dakle od septemra do maja duge gace..
A baba je govorila: Sinko kad nije 'ladno ti se obuci a kad je ladno, kako 'oces
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Alo bre, tema o matorkama i klinkama, bezi ti sa dedinim dugim gacama... [rofl] [rofl] [rofl]

Alchemist

@Lazic: jel bi ti bilo lakse da je pricao o babinom brusu?  [rofl]
You're just jealous cause voices are talking to me

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

AndreyRR

i gacama bubregarama,zene su robovi lepote  ;D ;D