Glavni meni

Pan European '11

Započeo mi¹a bmw, 03 Novembar, 2011, 00:11

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major

Bajs u vodi :D

Fotke su odlicne [clapp]

Lazic

preduvao se, pa ispravio krivinu... :D

Major

A ja jos uvek nisam bio u Amsterdamu.. dok ja odem ima da zabrane  [joint] i koj cu moj onda tamo da radim!  [zena]

Lazic

red light district...?

Major

To bi bilo interesantno kad bi isao sam ili sa drugarima ali sa zenom  [prebicute]

mi¹a bmw

...
Citat: MajorSoul poslato 04 Novembar, 2011, 13:18
To bi bilo interesantno kad bi isao sam ili sa drugarima ali sa zenom  [prebicute]
Pa ja sam tamo i bio sam!  ;)
Two wheels, one life

mi¹a bmw

Two wheels, one life

mi¹a bmw

Ove sisate na prethodnim slikama slu¾e da nude sir na degustaciju, po¹to je to fabrika sira, a ja seljak iz Zrenjanina, sve sireve sam probao, i naravno,pro..ao se!  [glavazid]

[attachment deleted by admin]
Two wheels, one life

mi¹a bmw

U poseti èika Ratku!  :D
Two wheels, one life

mi¹a bmw

Na pecanju naravno ni¹ta nisam uhvatio, osim ove prelepe scene na jezeru...
Two wheels, one life

mi¹a bmw

E, pa dosta je bilo razvratnog Amsterdamskog ¾ivota, po¹to sam veæ svakako ostao du¾e nego ¹to sam planirao, a imao sam u planu jo¹ mnogo toga,u Èetvrtak ujutro sam se napakovao, izljubio sa Igorom, i zaputio se za sledeæu destinaciju, Pariz preko Belgije.
Usput, negde u Francuskoj me je dok sam sedeo pored motora startovala ova crna dama sa novim Tuaregom,da joj pomognem, po¹to joj je komp izbacio da fali ulja, nasuo sam joj ulje u motor, a kad me je pitala kako da se odu¾i, ja ka¾em: "picture!" :) , ali je slika ispala mutna po¹to se njenom tati, koji je bio obuèen kao Arafat tresla ruka...
Two wheels, one life

prpa_zr

ma okusio bi ti "brown sugar" da æale nije bio u blizini
[rofl]

mi¹a bmw

Citat: prpa_zr poslato 04 Novembar, 2011, 16:59
ma okusio bi ti "brown sugar" da æale nije bio u blizini
[rofl]
[rofl]  [rofl]  [rofl]
Two wheels, one life

DaChaS

bravo bravo ...uzivanje za gledane i citanje

mi¹a bmw

U Pariz sam stigao popodne, oko 16 h,na pumpi pre obilaznice sam stao da kupim kartu po¹to mi je navigacija otkazala. Kada sam video cenu od 17 Eura za mapu grada, odustanem, nego uzmem neki turistièki prospekat koji su delili za d¾ na istoj pumpi.
I naravno, odmah zalutam... uletim u neki kaubojsko-crnaèki deo Pariza, ova fotka je odatle...
Two wheels, one life

mali_zmaj

Sve perfekcija,putopis kao sa nacionalne geografije!
jin-jang

mi¹a bmw

Izorijenti¹em se nekako, i krenem prema centru grada,kroz najveæu gu¾vu, kad se vraæaju sa posla...
Po¹to je bilo 2 trake, provlaèim se izmeðu auta dosta uspe¹no,jednog momenta mi neki nalickani iza mene leg'o na sirenu, ja ga pogledam, onako k'o ©abana i spra¹im od njega izmeðu auta dok je ne¹to mahao....
Posle par km mi se uèini da mnogo veæ vozim tom ulicom, pa stanem pored puta da vidim gde sam, bar od prilike. Dok sam poku¹avao da se snaðem sa mojom besplatnom kartom, stade nalickani sa novim Pe¾oom iza i izleæe iz auta: "Pa jebote, jurim te veæ 10 minuta!!!"  :D
Ka¾e da je iz Valjeva, da ¾uri na neki sastanak, uze mi broj telefona, i odmagli u gu¾vi...
Da li je Pariz toliko ogroman, ili se samo meni tada to tako èinilo, ali èitava veènost mi je trebala da stignem do Bulonjske ¹ume, po¹to sam èuo da u njoj ima kamp..., naravno na drugi sme¹taj nisam ni pomi¹ljao, jer predpostavljam da od cena u¹i odpadaju!
Posle malo lutanja po istoj, naiðem na putokaz "Camping" i prateæi ga stignem do kampa

[attachment deleted by admin]
Two wheels, one life

mi¹a bmw

Uplatim mesto za motor i ¹ator i odmaglim u pravcu centra,¾eljan da vidim sve ¹to stignem do mraka...
Two wheels, one life

mi¹a bmw

Neke zgodne cicike su igrale uz muziku na ovom (nemam pojma kako se zove) trgu...
Two wheels, one life

mi¹a bmw

Sreo sam tu onu istu ekipu iz Bolivije koju sam video i u Ohridu, i pre par godina u Zrenjaninu...
Two wheels, one life