Glavni meni

GSXR1000 L2

Započeo Gašpar, 25 Oktobar, 2011, 12:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Znam samo da je tezina malo  [ludak] - 203kg
I da je auspuh 4-2-1. Ostalo  [neampojma]


Gašpar


Vule

pa verovatno istih karakteristika kao K9-L1 s tim sto eto malo bolji osecaj iskorišćenja snage i vidim da je Brembo umesao prste sto se tice kočionih klesta
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

milos ghost

klipovi su nesto laksi nego na proslom modelu.... uglavnom sitnice...

Dragan_kineziolog

Meni svaki ovaj novi suzuki isti  [neampojma]
Tezak je zivot nas nindzi

K_A_W_A

Citat: Dragan_kineziolog poslato 25 Oktobar, 2011, 16:45
Meni svaki ovaj novi suzuki isti  [neampojma]
Pa nije samo tebi, nego je i isti kao i prvi K9, sare druge, ostalo je sve isto

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: K_A_W_A poslato 25 Oktobar, 2011, 17:26
Citat: Dragan_kineziolog poslato 25 Oktobar, 2011, 16:45
Meni svaki ovaj novi suzuki isti  [neampojma]
Pa nije samo tebi, nego je i isti kao i prvi K9, sare druge, ostalo je sve isto
K6 K7 1000 rulez
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Maki

Citat: revolution poslato 25 Oktobar, 2011, 20:25

K6 K7 1000 rulez

C, meni je 2005-2006 najbolja berba.

Svidja mi se sto su se kod ovog novog rotosiljali onog bakraca od centralnog katalizatora, ustedeli dvajes' kila tezine i zakinuli Akrapovicu lebac.

Samo da vidimo koliko ce to novo zadovoljstvo da kosta, iako mislim da je prava racunica kupiti neki k9 sto skuplja prasinu na lageru, +nekinadrkanitajbasdajedvestakonja izduv, +sacekas par meseci dok se ne pojavi stranac za delove pa kupis tu prednju viljusku sa hvatistima za Brembo, sa sve Brembo klestima. I jos ti ostane da ga registrujes i ofarbas felne u belo. :D
"Wait until you see God, and then brake!"  Kevin Schwantz

WOLVERINE

Citat: Maki poslato 27 Oktobar, 2011, 21:57
Citat: revolution poslato 25 Oktobar, 2011, 20:25

K6 K7 1000 rulez

C, meni je 2005-2006 najbolja berba.


  Samo je mnogo iza YAMAHE.....  [neampojma]

srbac

203 kg ja normalna mera, mislim istinita, ne marketinska !!!

tonitolz

samo da dodam. Pogresna konotacija,Yamaha jos nije napravila motor kakav je suzuki napravio jos sa K6 1000 . Pogledajte i kompletne testove 4 japanaca i 4 evropljana na youtube za 2012 god. i bice vam jasno gde je Suzuki a gde tamo negde Yamahica.

Veske

Citat: tonitolz poslato 09 Februar, 2013, 12:42
samo da dodam. Pogresna konotacija,Yamaha jos nije napravila motor kakav je suzuki napravio jos sa K6 1000 . Pogledajte i kompletne testove 4 japanaca i 4 evropljana na youtube za 2012 god. i bice vam jasno gde je Suzuki a gde tamo negde Yamahica.
E nek si rekao! :) Slazem se sa ovim!

CBRR1

Citat: tonitolz poslato 09 Februar, 2013, 12:42
samo da dodam. Pogresna konotacija,Yamaha jos nije napravila motor kakav je suzuki napravio jos sa K6 1000 . Pogledajte i kompletne testove 4 japanaca i 4 evropljana na youtube za 2012 god. i bice vam jasno gde je Suzuki a gde tamo negde Yamahica.
Al si sad izlaprdao takvu glupost...pricam kao neko ko ima r1,cbr1000 i posedovao k6..!

Mito_Maniac

Citat: CBRR1 poslato 18 Februar, 2013, 23:37
Citat: tonitolz poslato 09 Februar, 2013, 12:42
samo da dodam. Pogresna konotacija,Yamaha jos nije napravila motor kakav je suzuki napravio jos sa K6 1000 . Pogledajte i kompletne testove 4 japanaca i 4 evropljana na youtube za 2012 god. i bice vam jasno gde je Suzuki a gde tamo negde Yamahica.
Al si sad izlaprdao takvu glupost...pricam kao neko ko ima r1,cbr1000 i posedovao k6..!

I??Objasni ako nije problem.
GSXR-The world fastest four letter on the planet
                     MK WARRIORS SERBIA

Veske

I ja se slazem da nam malo pojasnis.

ЯЭВОЛУТИОН

godine su u pitanju...ako mogu ja da pojasnim....k6 je odlican motor ali su ga godine pregazile....u zadnih dvadeset godina samo su me par motora prijatno iznenadili....da jedan od njih je i K5 1000, ali posle toga jedine stvari koje su me dojmile su VOR530, multistrada 1200, i r1 crossplane.....a VOR je 2003...dakle i on je zastareo.
Znate u zadnih sest godine sa takodje prave motorcikli.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

CBRR1

Aj da pojasnim malo,ali mi dodjete po komsinicu...
Npr ta konstantacija tamo neka Yamahica,za to je uzaludno ista komentarisati...ubedljivo sto se tice udobnosti i polozaja tela je na suzi,honda je bre klasicna mazga,a yamaha jedini motor koji m je ulio osecaj straha pri potezanju,pricam o starijem modelu do 2009 god,a crossplane ovome sto prica o tamo nekoj yamahici necu ni da pokusavam da objasnim,mogu AJ DA BUDEM PRZENICA DA PRILOZIM KLJUC ZA KLJUC ZA GSXR K6 VS R1 CROSSPLANE  NA NAJVECEM PRAVCU GDE SVAKA BUDALA MOZE DA POTEGNE I DO 6 DO KRAJA...e da da ne zaboravim sta bi kava 10ka 2006 uradila tom tvom suzukiju nisi ni svestan,e to je po meni jos jedan motora za respekt...

x3mer89

Pricao sam sa dosta ljudi koji voze Suzuki na trkama i svi kazu da je K5-K6 nesto posebno. Pitanje da li ga je Suzuki nadmasio kasnijim modelima. Nije dzaba BMW po njemu pravio S1000 RR. Kazu da su ga do te mjere skinuli da glava motora od S1000 RR saraf na saraf pase na K5, ne znam da li je istina.
Sto se tice R1 na nasim stazama, nisam cuo da se iko posebno hvali sa njom niti da je drugi hvale, mozda izuzev Darija Horvata (big bang model).
Prva gore a ostale dole, ako nije kontra. Ako je kontra sve to isto samo obrnuto ali onda promasim..

CBRR1

Bing beng je na kavi....

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: x3mer89 poslato 19 Februar, 2013, 16:14
Pricao sam sa dosta ljudi koji voze Suzuki na trkama i svi kazu da je K5-K6 nesto posebno. Pitanje da li ga je Suzuki nadmasio kasnijim modelima. Nije dzaba BMW po njemu pravio S1000 RR. Kazu da su ga do te mjere skinuli da glava motora od S1000 RR saraf na saraf pase na K5, ne znam da li je istina.
Sto se tice R1 na nasim stazama, nisam cuo da se iko posebno hvali sa njom niti da je drugi hvale, mozda izuzev Darija Horvata (big bang model).
Nisam siguran da iko vise vozi K5 ili K6 na stazi......nije vise konkurentan...u to vreme je stvarno bio poseban....divlji neukrotiv....medjutim vreme ga pojelo....nije se niko nikada hvalio kako idealno lezi, ali je to nadoknadjivao ubrzanjem, koje je za to vreme bilo fantasticno....sada vise nije i to je to....
p.s.
Lamborgini nikada nece vise napraviti auto kao sto je CAUNTACH......on je nesto posebno....ali mislim da ga sada cepa najgori Gallardo....vreme je cudo.....ja sam nekada mogao celo vece...sad me mrzi i jednom nedeljno.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11