Glavni meni

TT Isle Of Man - celicna 00

Započeo WOLVERINE, 20 Oktobar, 2011, 15:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Hohštapler

Danas je 13 godina od smrti Joey Dunlop-a....
Znam da je bio veæ ovaj klip, al ovaj put njemu u èast...
- ROAD - RACING - LEGEND - ♛ - ✔ JOEY★DUNLOP - Isle of Man TT ✔ - Ulster GP 1999.


[cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.



Hohštapler

Citat: WOLVERINE poslato 09 Jul, 2013, 14:09
TT Isle of man - The Greatest full action✔

Kako je dobar deo na 3:00 kad krene Majk Danlop startuje i krene muzika "faster, faster...". [motor]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hohštapler

Inaèe, danas je na trci Southern 100 poginuo David Jukes, 46 godina, iz Douglasa, Isle of Man, o¾enjen, otac jednog deteta.

Official Statement from Southern 100 organisers:

The Southern 100 MCRC, organisers of the Southern 100
International Road Races, regret to announce the death of
David Jukes, from Douglas, Isle of Man following an incident
at Ballakaighan during the 600cc practice session.
David Jukes, 46 leaves a partner Cath and a young daughter.
Southern 100 Racing extends its sincere condolences to
families, relatives and friends at this very sad time.
The organisers are carrying out a full investigation into the
circumstances of the incident; the Coroner of Inquests has
been informed.
ENDS
Official Communications Partner 9th July 2013
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Radanovic

Poginuo Marc Madsen u zadnjem krugu trke dok je bio na 3. mjestu



Gašpar

"Hvala je dragom Bogu, da sam u Grckoj pao na dobru stranu pa mi je se izgleda mozak vratio na pravo mesto, sve su mi vijuge proradile, rame je zaraslo, pruzicu sigurno jednu dobru partiju za moje verne prijatelje koji me godinama podrzavaju i bodre na moto trkama i najavljujem da sam vec poceo pripreme za dve najopasnije trke na svetu: GP Macau i ostrvo Man u Engleskoj. Na te dve trke u visedecenijskoj istoriji ta dva takmicenja zivot je izgubilo preko 200 takmicara... Mislim da ste me svi razumeli." Kule Peri¹iæ


Lazic

Tebe ne videh milion godina...:o [facepalm]

ЯЭВОЛУТИОН

predlog za majice ili dukseve

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

stilgar


bikerboyz




bikerboyz

jel ima sta od majci narode?neko je dao predlog...

Gašpar

Stigao mi mail, pa ako neko planira ove godine

CitatTickets for the 2014 Isle of Man TT go on sale at 10am on Saturday - Don't forget to set your alarm clock!!

Dear TT Fan

--
At 10am on Saturday, Grandstand, VIP passes and Fanzone Tickets for the 2014 TT go on sale via the Official Isle of Man TT Shop.
--

Demand will be high so don't leave it until it is too late to book. It's a case of first come, first served.

There's availability for every race day and selected practice session for the main Grandstand and the increasingly popular fanzones - prices start at just £5!

Tickets for two special 2014 TT events also go on sale at 10am on Saturday, both costing £60

The first is the Preview Night on May 30th. Held inside the VIP Hospitality Suite, the evening features a preview of the races, a Grandstand seat for final qualifying, a post-session press conference and a chance to get autographs.

The second is a MotoGP Mad Sunday Lunch on June 1st, where you'll watch MotoGP's Italian Grand Prix and enjoy lunch in the VIP Hospitality Suite, plus take part in a pre-race chat and post race Q&A session with some special guests.

VIP packages, costing £312 each, include all-day access to the VIP Hospitality Suite, a complimentary bar, breakfast, buffet lunch and a reserved Grandstand seat. In addition, you'll receive complimentary official TT merchandise and there will be personal appearances by leading TT racers.

For ultra-exclusivity see the Platinum package. All of the benefits of the VIP Hopsitality Pass plus the chance to go on the startline of the race AND take a lap of the course on closed roads.

You can also book your Manx Grand Prix and Classic TT tickets - including Classic TT special events and VIP Hospitality - from Saturday.

You can book your VIP, Fanzone or special event tickets from 10am on Saturday by visiting the website or calling 01624 640 000

http://shop.iomtt.com


Don't forget, Saturday from 10am!
The iomTT Team

Hohštapler

Inaèe, ne znam da li ste èuli,
Majkl Danlop neæe uèestvovati na TTu 2014.
Navodno nije mu niko ponudio dovoljno dobar ugovor...
Ove godine je uzeo 4 trke pa je verovatno malo poveæao cifru, shto mene lièno malo razoèarava i pla¹i, TT nikad nije bio u vezi para, i bojim se da sad kad ulaze fabrièki timovi i sponzori i veliki ke¹ da æe se sve iskvarit..
Ne ka¾em da vozaèi ne zaslu¾uju lepe pare,
Ali do sad ni jedan to nije radio ke¹a radi i zato su oni bili heroji i zato su zaslu¾ili da budu zauvek zapamæeni.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.