Glavni meni

Vojna i takticka oprema

Započeo SrpskiDzedaj011, 19 Oktobar, 2011, 17:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Kanarinac

Ako hoces vojni ranac, mogu da te spojim sa drugarom koji ih prodaje.

DaChaS

ok gledao bih nesto do 100 e verovatno mozda malo vise ako bas bude ....videcu da ovih dana odem do usca i delta cityja ....vidim da ima beosport tamo a intersport je koliko vidim na NBG isto

@Kanarinac moze i vojni ako su jednobojni i veliki ako ima taj ortak neke fotke na fb ili bilo gde sta ima daj kontakt

UFF

znas li namenu tog ranva? za sta ces ga koristiti i sta u njemu nositi?

zmiya


DaChaS

za garderobu neku elektroniku eventualno neverujem da cu nesto drugo da pakujem ...namena bi bila uglavnom da moze da se koristi na nekim kracim putvanjima do 2 nedelje  ......ono voz avion itd ......mislim da izmedju 40 i 60 l bi bilo vise nego dovoljno za mene.
ali opet nisam ranije uzimao pa bi znacilo ako neko ima neki odredjeni model ranca da mu se pokazao dobro to bi mi znacilo vise nego kada ja biram online i citam specifikacije 

zmiya

Za te pare ima¹ odlièan ranac te zapremine..Idi u Merkator u Intersport,a prekoputa merkatora ima¹ Goru gde je skuplja ali kvalitetnija roba..

Kanarinac

Citat: DaChaS poslato 26 Februar, 2014, 20:48
ok gledao bih nesto do 100 e verovatno mozda malo vise ako bas bude ....videcu da ovih dana odem do usca i delta cityja ....vidim da ima beosport tamo a intersport je koliko vidim na NBG isto

@Kanarinac moze i vojni ako su jednobojni i veliki ako ima taj ortak neke fotke na fb ili bilo gde sta ima daj kontakt
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.574333692644291.1073741852.120188378058827&type=3

Slaninar

Citat: zmiya poslato 26 Februar, 2014, 21:17
Za te pare ima¹ odlièan ranac te zapremine..Idi u Merkator u Intersport,a prekoputa merkatora ima¹ Goru gde je skuplja ali kvalitetnija roba..

Bila je kod Jata neka prodavnica planinarske opreme - ubi me ako se setim imena. Husky opremu su prodavali - èe¹ka marka. Odlièan odnos cena-kvalitet.

©to se (barem planinarske) opreme u Intersportu tièe, ona vredi samo ako se uhvati na popustu (3 po ceni 2, 30%, 50% i slièno), inaèe je previ¹e skupa za to ¹to nudi u odnosu na ozbiljnije marke. I nije neki preterani kvalitet (one McKinley stvari i slièno). Ja to koristim, ali kad uhvatim na popustu. Iskljuèivo.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

DaChaS

slaninar daj neku adresu ili ako mozes tacnije gde se nalazi ta prodavnica ...ovih dana cu da idem do bg pa cu da obidjem par lokacija....

Slaninar

Joooj, pre vi¹e od 5 godina, drugar mi objasnio kod Jata neka prodavnica. Ubi me ako se setim imena. Pitaæu ponovo pa javim. Do tada:

Ovi prodaju Husky program (tad kad sam ozbiljnije gledao ranèeve i opremu, oni su bili relativno jeftini a dobri, u odnosu na ferrino koji je bio i po ceni i po performansama preozbiljan za mene):

http://www.webshop.pozitiv-club.net/

Imam stariji model ovakvog ranca:
http://www.webshop.pozitiv-club.net/sportska-oprema/rancevi/rancevi-od-41-60l/giro-60l-blue-detail

Vi¹e od 60 litara ne volim da nosim, mada ne idem u akcije zimi, samo kad je toplo & lepo. Izdr¾ljiv, dobro uraðeni cibzari, kopèe, dobro osmi¹ljen raspored d¾epova.  Za jednodnevne, ili vikend ture, èak je mo¾da i bolji manji ranac, manje kabast.


montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

zmiya


pedjakg

ako ti nije frka imas na
www.aliexpress.com
ima extra kvaliteta za smesne pare al mora da se ceka oko 20 dana da stigne iz kine !!! I 100% je siguran saj za kupovinu , ja sam kupio oko 60 puta , uvek sve ok !


SrpskiDzedaj011

Не знам.... На ту тежину бих тражио моделе са рамом....
I have to return some video tapes....

zmiya

Model sa ramom nisam video u radnji u ovom veku..

juga

Nema klasièan ram, ima plastièni nosaè.


gox

Izvinjavam se ako je ovo veæ postavljeno: Pogledati i sve ostalo, veliki izbor a cene OK...
http://www.bmshop.rs/kupi/mfh-backpack-recon-i-15-liter-od-green-395413#

SrpskiDzedaj011

Citat: zmiya poslato 02 Mart, 2014, 10:13
Model sa ramom nisam video u radnji u ovom veku..
Има, има....  Ал опет зависи од радње....
I have to return some video tapes....

zmiya

Nisam reko da nema ,samo sam rekao da nisam video..a bio sam u dosta radnji preko..