Glavni meni

Vojna i takticka oprema

Započeo SrpskiDzedaj011, 19 Oktobar, 2011, 17:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

perlx

Neka domaca radinost, prodaju ih preko fejsbuka.

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

perlx

Ne, horus ima svoju liniju.

Kanarinac

Nisam uspeo da nadjem ovaj model sa cordurom i zatezanjem nogavice oko clanaka.


Kanarinac


fruitcake

ja koristim dva para ovih pantalona http://www.armyequipment.com/proizvodi.php?id=55 i do jaja su. jesu skuplje ali mogu da stavim i protektore u prednji dzep od pantalona. protektori mi pokrivaju koleno i pola cevanice. crne sam kupio u zimu 2006, pred Novu godinu, a zelene mislim da je bio april ili maj 2007. i dalje ih nosim, a akane su nezdravo. pa na glinari sam nosio crne stalno :)

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

zmiya

U gvo¾djari kod Kulova..

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

zmiya


BOKYBOY


Lazic


lord_oblivion

Preporuèite mi èizme (iz va¹eg iskustva), da budu vodonepropusne, da di¹e noga, toplije od onih goveðih JNA, ojaèan ðon i peta i da se ¹to manje klizaju.
Da relativno pristojno izgledaju (nikako Martinke fazon, stvar ukusa), da mogu da se probaju i kupe u Bg i cena do 150E (po¾eljno na rate).
Rabio bih ih na skuteru, motoru i civilno.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

#734
ti si lud, vide li ¹ta sam kupio u ukradi sam za dve hiljade pro¹le zime... sve ¹to si napisao, jo¹ i prednji deo ima nosivost 1500 kila, nosim non stop od pretpro¹log novembra(osim ba¹ preko leta, mada sa tankim èarapama nije frka ni tad), gacao po Drini u januaru, jednom ih poprskao nekim sprejom za ko¾u, jo¹ su potpuno èitave...:o :D



lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

DaChaS

Jel ima nekog sa preporukom za neki dobar izdrzljiv ranac trebao bih ovih dana nesto da kupujem .....

lord_oblivion

Ima u Beosportu u delta sitiju al nisu jeftini.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

pedjakg

ima u intersportu , i najjeftiniji su sigurno !