Glavni meni

Vojna i takticka oprema

Započeo SrpskiDzedaj011, 19 Oktobar, 2011, 17:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

SrpskiDzedaj011

Имаш разне варијанте одличних LED лампи са пуњивом батеријом на Бубањ потоку суботом....

Један од модела имам већ преко три године и презадовољан сам.... Плаћена око 1000.00 динара....
Киша, снег, милион пута падала или завршавала ударцем у туп предмет....
И даље ради.

Лепо лежи у руци.... Алуминијумско кућиште, регулатор снопа светлости, функција строба, тастер са задње стране кућишта (мени обавезан)....
Укупне дужине око 11цм.... Изузетно јака.



Пре неки дан сам наишао на модел са уграђеним тејзером.... Ретко ко може да уопште и извали.... А сасвим фино обавља обе функције. :)
I have to return some video tapes....

Plazma Keks

radim subotom... bas mi se svidja sto cela stane u taj punjac, jos ako baca jaku svetlost, onda bi mi bila odlicna za rad tako mala

SrpskiDzedaj011

Пробај онда у продавницама кинеске робе....

Јаке су LED лампе....

Мислим да сам видео мањих од моје али сумњам да сам видео те што стају у ауто-пуњач....

Моју често користим а пуним је једном у два месеца.... Тако да ту не видим сврху ауто-пуњача посебно што сам уз пуњиву батерију добио и лежиште за три оне танке алкалне батерије....
I have to return some video tapes....

Plazma Keks

da, u pravu si. videcu da pazarim kod kineza

UFF

meni stigle jos 2 igracke  [dancing]

Taraba

A èemu slui¾e ti no¾ovi?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

pa kako koji
ovaj desno za bacanje
ovaj levo za qrcenje :D


e da, mozes i da iseces nesto sa njima ;)

CBRR1



MILJAN

Sve vam je to za moju vikendicu...Na vrhu je planine i u krugu od 7 km nema ljudi...Samo medvedi i vukovi..Ja tamo cepam motorom ali nosim pi¹tolj i pu¹ku dok vozim skoro uvek na gotovs :D  Vukovi mi po dvori¹tu proðu po nekoliko Puta...Ja otac i pokojni deda smo stalno imali bliske susrete...Najgori je meèka sa mladunèetom,,Kad je vidi¹ be¾i¹, pun gas...jer ona trèi 50 km na sat..a agresivna je u tri lepe ako ima meèe-....MedveD se sklanja uglavnom..Vukovi na pucanj cvile i be¾e..Ali meèka sa meèetom..uh...Ne ka¾e narod d¾aba meèki na rupu..,,.
Nego pazi vic:
okupile se ¾ivotinje u ¹umi oko lavice..Ona je glavna riba i najlep¹a je..©meka je zeka, vuk, Meda... Naiðe lav i sme¹ka im se.. :" ¹ta je mi¹evi? Gledate u nju a? Evo, stojimo na ivici ove provalije od 80 metara..Na dnu je cvet..KO skoèi sa ivice i ubere cvet za moju lavicu, mo¾e celu noæ da je ima"-.... "Ima li koga da sme?"-....Svi gledaju i nikome ne pada na pamet..Visoko je..razbiæe se kao p.èke... Lav ka¾e:" tako sam i mislio"..Krenu©E on i lavica nazad u ¹umu kad odjednom èuju TRASSSSSSSSSSSS....(neko je skoèio)...Ne mogu da veruju ko je ta budala i vrate se na ivicu provalije..Kad dole, medved se razbio ko' zveèka..Nekako se jadan podi¾e, baulja,doðe do cveta, ubere ga, pogleda gore ka vuku,zeki,lavu i lavici i ka¾e:" uhhhhhhhhhhhh.mamicu ti..pufffff.... Slu¹aj gore:TI lave ka¾i lavici da Obuèe sexy ve¹ odmah!!!!! A TI ZEKO!!! JEBAÆU TI MAMICU ZA OVO KAD SE POPNEM!!"
Cave ab homine unius libri

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

UFF

Njih 2 na XTX-u ce da stignu nekog ali Qrac malo
mozda ako bezi peske samo

Plazma Keks

nijedan motor nije brzi od metka

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Hohštapler

Citat: Plazma Keks poslato 21 Januar, 2013, 21:32
nijedan motor nije brzi od metka

Niko nije jaèi od TeTke.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

MILJAN

Citat: UFF poslato 21 Januar, 2013, 21:18
Njih 2 na XTX-u ce da stignu nekog ali Qrac malo
mozda ako bezi peske samo
Mo¾da si br¾i ali ja imam u okviru 15 prijatelja i svi br¾e trèe  od tebe.  ;)
Cave ab homine unius libri

Lazic

pih, sa kakvima se ti dru¾i¹...:P


Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 18 Januar, 2013, 18:01
Пре неки дан сам наишао на модел са уграђеним тејзером.... Ретко ко може да уопште и извали.... А сасвим фино обавља обе функције. :)

Gde to ima i po¹to...? :D

Taraba

NE GOVORI MU AKO BOGA ZNA© ©OKIRAÆE SE TRI PUTA DNEVNO IZ ZAJEBANCIJE!!!  [panic]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

Citat: Plazma Keks poslato 21 Januar, 2013, 21:32
nijedan motor nije brzi od metka

ja mislio ti si jedini smartass u temi kad ono evo ga jos jedan ispod :D

Citat: MILJAN poslato 21 Januar, 2013, 23:30
Citat: UFF poslato 21 Januar, 2013, 21:18
Njih 2 na XTX-u ce da stignu nekog ali Qrac malo
mozda ako bezi peske samo
Mo¾da si br¾i ali ja imam u okviru 15 prijatelja i svi br¾e trèe  od tebe.  ;)

nema potrebe da trcim ako i ja imam par komada a ti si veca meta pa mi nece trebati tih 15 ;)


a sad nagradno pitanje za vas  [ljubav] :

ako je metak brzi sto se onda slikaju na motoru?
mozda ih domet jebe a?
jebeno bilo ono vreme pre nego sto je izmisljena teleport masina  [rofl]

SrpskiDzedaj011

Citat: Laziæ poslato 21 Januar, 2013, 23:44
pih, sa kakvima se ti dru¾i¹...:P


Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 18 Januar, 2013, 18:01
Пре неки дан сам наишао на модел са уграђеним тејзером.... Ретко ко може да уопште и извали.... А сасвим фино обавља обе функције. :)

Gde to ima i po¹to...? :D
Citat: Taraba poslato 22 Januar, 2013, 00:02
NE GOVORI MU AKO BOGA ZNA© ©OKIRAÆE SE TRI PUTA DNEVNO IZ ZAJEBANCIJE!!!  [panic]

[rofl]

Контам да има на Бубњу....

Предходни власник ми није деловао као неки светски туриста, пустолов или шта већ....


I have to return some video tapes....