Glavni meni

Vojna i takticka oprema

Započeo SrpskiDzedaj011, 19 Oktobar, 2011, 17:22

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt


yzf750

likj mi dolazi par dana,kuka,treba mu para na pozajmicu,a vec sam mu davao i naravno nije vratio...i nudi mi ovo kao cena ta i ta,za tebe toliko,ne trebaju mu sve pare odjednom nego deo para a ostalo cu mu dati kasnije... :)

[attachment deleted by admin]

yzf750

pokazuje mi ga bez okvira...nov,bruka kako izgleda,pogledam malo bolje (imam prilicno iskustva sa oruzjem...),ono startni,gasni,verovatno gruva kao pravi ali nista...dobar za dresuru lovackih pasa,svadbe i takve stvari a lik hoce da mi uvali.. :)

SrpskiDzedaj011

Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 23 Decembar, 2012, 03:13
http://www.facebook.com/sstactical.tim/photos_albums

Свашта нешто....

Наручио сам пар стварчица....

Добио обавештење да је опрема наручена и да ће стићи крајем јануара.... Видећемо за даље.
I have to return some video tapes....

mkt

bas htedoh da te pitam imas li iskustva sa njima
ima svasta zanimljivog

SrpskiDzedaj011

Немам.... Ал видећемо....

Овде смо да размењујемо искуства! :)
I have to return some video tapes....

WOLVERINE

Citat: yzf750 poslato 23 Decembar, 2012, 13:57
likj mi dolazi par dana,kuka,treba mu para na pozajmicu,a vec sam mu davao i naravno nije vratio...i nudi mi ovo kao cena ta i ta,za tebe toliko,ne trebaju mu sve pare odjednom nego deo para a ostalo cu mu dati kasnije... :)


Bereta 92f...  ovo kosta....

Lazic

Citat: yzf750 poslato 23 Decembar, 2012, 14:02
pokazuje mi ga bez okvira...nov,bruka kako izgleda,pogledam malo bolje (imam prilicno iskustva sa oruzjem...),ono startni,gasni,verovatno gruva kao pravi ali nista...dobar za dresuru lovackih pasa,svadbe i takve stvari a lik hoce da mi uvali.. :)

gruva kao pravi, èak i vi¹e trza, po¹to nema zrna da uspori gasove, i to sam pucao iz berete 22lr...:o

jura

Evo jedne nove radnje imaju strasne jakne i cizme firma je nova ali ove nedelje stize nova isporuka  a postoji i mogucnost porudzbine  http://www.apgdoo.com/   

Plazma Keks


SrpskiDzedaj011

Имаш на Бубњу суботом.... Ту ти је најповољније....
I have to return some video tapes....

Plazma Keks

nemam vremena subotom prepodne da se motam po buvljaku, a i ne gotivim da uopste zalazim tamo. ima li neka prodavnica u BG koja ih prodaje i koja je?

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

Plazma Keks

au... za njih znam da su bolesni.
ma naci cu vec negde...

jura

Citat: yzf750 poslato 23 Decembar, 2012, 14:02
pokazuje mi ga bez okvira...nov,bruka kako izgleda,pogledam malo bolje (imam prilicno iskustva sa oruzjem...),ono startni,gasni,verovatno gruva kao pravi ali nista...dobar za dresuru lovackih pasa,svadbe i takve stvari a lik hoce da mi uvali.. :)
http://www.motomanijaci.com/index.php?action=dlattach;topic=5864.0;attach=69072

Model je Turskog proizvodjaca Voltrana i pre par godina je uvezena jedna kolicina od oko 10 000 komada ovakvog oruzija koja je potom legalno prodavana punoletnim licima bez dozvole uz ostavljanje licnih podataka. Cena mu je bila za ovaj model oko 9000 din a bilo je i jeftinijih. Nazalost nakon par meseci drzava je odlucila da je posedovanje ove vrste oruzija u suprotnosti sa zakonom i zaplenila od svih gradjana koji su posedovali isti naravno bez nadoknade bilo kakvih troskova, ipak je DRZAVA dozvolila prvobitnu prodaju istih. Jos jedna od vrhunskih prevara drzave u nizu. Inace replike su bile dosta loseg kvaliteta izrade i materijala.

yzf750

gledao sam po net-u malo,procitao slicne stvari i slazem se s tobom da je to jos jedna od prevara od strane drzave...ipak nisu sve zaplenili..pitam se koja je vrednost takvog pistolja sada,dao bi mu mozda 30-40 eura...

easy


yzf750

ne treba mi u sustini,duzan mi tip neke pare,nece vratiti verovatno,a trazi jos i nudi mi ovo,napisao sam gore da me je hteo i zajeb...pa mozda da uzmem i na corak,pored ovog sto busi  :)
ne treba mi nego cisto da vidim ko sta misli...

SSZGO

ja mislim.... koji ce vam q nozevi, pracke, luk i strela, pistolji u 21vom veku...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Popsy

misli¹ da o¹tar meil protesta re¹ava sve? a zapravo samo iz hobija i kolekcionarstva ;)
Never underestimate the power of the dark side ... === ***