Glavni meni

Vojna i takticka oprema

Započeo SrpskiDzedaj011, 19 Oktobar, 2011, 17:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Che

Citat: Gvozden poslato 18 Decembar, 2012, 00:00
Sta se nismo dotakli !? E da one pracke na kuglagere!!!
Ima neko to ? Kako to radi? ostaju li oba oka posle druzenja sa tim orudjem?

http://www.lukovi.in.rs/Pracke.html

Gvozden

 :o :o :o
Au ovo je zajebana naprava..... [djavo] Ko rece da voli perkelt od zeca!?

DaChaS

Bogami na tom sajtu ima bas zanimljivih stvari ja sam se zanimao za luk i strelu ali koliko sam video kod nas to jos uvek nije regulisano kako treba

SrpskiDzedaj011

Citat: DaChaS poslato 18 Decembar, 2012, 00:33
Bogami na tom sajtu ima bas zanimljivih stvari ja sam se zanimao za luk i strelu ali koliko sam video kod nas to jos uvek nije regulisano kako treba
У ком смислу мислиш да није регулисано?!


Citat: Gvozden poslato 18 Decembar, 2012, 00:00
Sve me stra da je drska od kratona....a logo je ..smejurija.
MAda, verovatno zavrsava posao.
A jeli, ovde se sa cipela preslo na maceve pa smo posle skapirali da je perorez jebena stvar u ocima zakona.....xexexe.
Sta se nismo dotakli !? E da one pracke na kuglagere!!!
Ima neko to ? Kako to radi? ostaju li oba oka posle druzenja sa tim orudjem?
Врло опака ствар....
I have to return some video tapes....

Lazic

Imam dva komada, ali mi istrulile gume... Jel zna neko gde to ima da se kupi, medicinska creva... Inaèe, ba¹ sam saèuvao kuglagere od hk zgloba, pa æu da isprobam...[yahoo]

@luk skajvoker:
Da li zna¹, da li mogu da prijavim ludog kom¹iju ¹to je potezao oru¾je na mene sa sve decom na sred ulice, ¹est meseci kasnije...? Tek pre neki dan sam saznao da je stvarno potezao pi¹tolj, jer smo mu bili okrenuti leðima... :o

Pretio komunalnom inspekcijom jer mi pas nije bio vezan, a ja nisam mogao da se uzdr¾im, pa mu odgovorio, da ni on nije na povocu, pa mu ne pretim komunalcima...

I zbog toga je potegao pi¹tolj, ima svedoka... [ludak]

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 18 Decembar, 2012, 13:43

I zbog toga je potegao pi¹tolj, ima svedoka... [ludak]

Da je bar jedini s problemom. Da je negde na ulici, bez veze, najbolje bi bilo da se samo mane¹ budale. Ovako. Ako mu natura¹ muriju na vrat, mo¾e da jo¹ vi¹e popizdi, ko zna ¹ta æe budala smisliti, uraditi. Oru¾ja ima i na crno... Sa druge strane, neko toliko labilan ne bi smeo imati oru¾je. Ako su ti svedoci spremni da svedoèe ¹ta su videli, verujem da mo¾e ne¹to da se uradi. Samo se ljudi prilièno promene kad se pomene policija, sud, potpisivanje izjava. Ispipaj teren pre nego ne¹to uradi¹. I razmisli triput. ©ta god da uradi¹, s budalom mo¾e ispasti problem.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

KIZA73

Znaci nemas oci na ledjima  ;)
Meni je isto istrunula guma pa sam je pravio od unutrasnje gume od radnickih kolica ali je tanka pa sam stavio duplu. E, sada je neprecizna jer je sve preglomazno. Unutrasnja od motora zavrsava posao. Nekada sam imao pravljenu od drveta i to je bilo ludilo od preciznosti. Sa ovom kupovnom sto ima povijene krake nikako ne mogu da se dogovorim  [neampojma]
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

KIZA73

Citat: Slaninar poslato 18 Decembar, 2012, 13:50
Citat: Laziæ poslato 18 Decembar, 2012, 13:43

I zbog toga je potegao pi¹tolj, ima svedoka... [ludak]

Da je bar jedini s problemom. Da je negde na ulici, bez veze, najbolje bi bilo da se samo mane¹ budale. Ovako. Ako mu natura¹ muriju na vrat, mo¾e da jo¹ vi¹e popizdi, ko zna ¹ta æe budala smisliti, uraditi. Oru¾ja ima i na crno... Sa druge strane, neko toliko labilan ne bi smeo imati oru¾je. Ako su ti svedoci spremni da svedoèe ¹ta su videli, verujem da mo¾e ne¹to da se uradi. Samo se ljudi prilièno promene kad se pomene policija, sud, potpisivanje izjava. Ispipaj teren pre nego ne¹to uradi¹. I razmisli triput. ©ta god da uradi¹, s budalom mo¾e ispasti problem.
Pa mi imamo jako pametan zakon. Napadne te budala na ulici i ti mu se suprotstavis, dodje murija ( i u najkracem mogucem roku )  oduzme ti tvoje legalno oruzje, a budala te stigne sa svojim na crno i izroka te. Zato sam ja svoje lepo prodao i prelazim u budale.
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

dusankobgd

Imas kod kineza da kupis creva za pracku...

KIZA73

Meni je frka od tih creva. Doduse, ako izbijes jedno oko, bolje ces da nisanis  ;D
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

SrpskiDzedaj011

Citat: Laziæ poslato 18 Decembar, 2012, 13:43

@luk skajvoker:
Da li zna¹, da li mogu da prijavim ludog kom¹iju ¹to je potezao oru¾je na mene sa sve decom na sred ulice, ¹est meseci kasnije...? Tek pre neki dan sam saznao da je stvarno potezao pi¹tolj, jer smo mu bili okrenuti leðima... :o

Pretio komunalnom inspekcijom jer mi pas nije bio vezan, a ja nisam mogao da se uzdr¾im, pa mu odgovorio, da ni on nije na povocu, pa mu ne pretim komunalcima...

I zbog toga je potegao pi¹tolj, ima svedoka... [ludak]
Колега Скајвокер је тренутно заузет мало па ћу ја ово преузети....

Да, можеш да пријавиш Полицији наведени догађај личним доласком у полицијску испоставу територијалне надлежности где се наведени догађај десио.... Од 00-24 часа.... Сваким даном у недељи.... Па чак и на празник....
Свакако је то један догађај од интереса за Полицију.... А да ли ће пријављени трпити неку последицу....?! Па јави нам шта се десило....

Е сад.... Зашто тај сведок није одмах позвао 92....!?

I have to return some video tapes....

Lazic

To mu je kom¹inica, navikla je ¹ta li, ona mi je i rekla, zna ceo kom¹iluk da je lud(osim mene [facepalm]), ne verujem da æu ne¹to stvarno preduzimati, ali kad bolje razmislim, ludak koji ima oru¾je je gora varijanta nego najgori kriminalac, jer ovaj neæe da ga pote¾e, ako ne misli da ucmeka nekoga, a ovaj prvi je tempirana bomba... [hello] Nisam pametan...

ЯЭВОЛУТИОН

Ja sam pre par godina pravio ovo
How to Make a 60 lb PVC longbow for less than $10

radi posao sasvim dobro....na kraju sam ga poklonio nekom ludaku u okolini Valjeva...covek je bio fasciniran.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

Citat: Laziæ poslato 18 Decembar, 2012, 16:28
To mu je kom¹inica, navikla je ¹ta li, ona mi je i rekla, zna ceo kom¹iluk da je lud(osim mene [facepalm]), ne verujem da æu ne¹to stvarno preduzimati, ali kad bolje razmislim, ludak koji ima oru¾je je gora varijanta nego najgori kriminalac, jer ovaj neæe da ga pote¾e, ako ne misli da ucmeka nekoga, a ovaj prvi je tempirana bomba... [hello] Nisam pametan...
moja preporuka ti je da prijavis, pogotovo sto imas svedoka pa neka on njima objasnjava zasto je potezao i zasto ga nosi uopste
inace pre dosta godina napadnu me njih dvojca ispred faxa, znam i ko ih je nahuskao i krenem za njima da ih pratim kolima, zovem drugara i objasnim mu sta je u pitanju, kaze mi on odma idi u policiju i prijavi ih, neka postoji pisani trag da su te napali, posle mozes da ih prebijes i da kazes da su te napali ponovo i da si se samo branio, nema razloga da ti ne poveruju jer postoji zvanicna prijava da su te vec napadali :D
inace drugar u tom trenutku studirao policijsku akademiju :D

WOLVERINE


  Stigao je SMITH&WESSON........   Ostrica je dobra.... dobre tvdoce i dobra da nekazem vrhunska zavrsna obrada. Drska je od kratona, sve je montazno demontazno. Znaci moguce je zameniti drsku ili pod okov ako se ostete... Za novac koliko kosta, dobra sprava.... Fotrola je klasika... koza sa kopcom i to dosta tvrda i kruta koza....

  Evo par slicica........















dusankobgd

kad dodjem kuci slikam moj S&W da se i ja malo hvalim.

Gvozden

@wolw.
Lep noz, odlicno izgleda. Koja je cena!?


Lazic

Citat: dzimika poslato 19 Decembar, 2012, 00:39
Citat: Laziæ poslato 18 Decembar, 2012, 16:28
To mu je kom¹inica, navikla je ¹ta li, ona mi je i rekla, zna ceo kom¹iluk da je lud(osim mene [facepalm]), ne verujem da æu ne¹to stvarno preduzimati, ali kad bolje razmislim, ludak koji ima oru¾je je gora varijanta nego najgori kriminalac, jer ovaj neæe da ga pote¾e, ako ne misli da ucmeka nekoga, a ovaj prvi je tempirana bomba... [hello] Nisam pametan...
moja preporuka ti je da prijavis, pogotovo sto imas svedoka pa neka on njima objasnjava zasto je potezao i zasto ga nosi uopste
inace pre dosta godina napadnu me njih dvojca ispred faxa, znam i ko ih je nahuskao i krenem za njima da ih pratim kolima, zovem drugara i objasnim mu sta je u pitanju, kaze mi on odma idi u policiju i prijavi ih, neka postoji pisani trag da su te napali, posle mozes da ih prebijes i da kazes da su te napali ponovo i da si se samo branio, nema razloga da ti ne poveruju jer postoji zvanicna prijava da su te vec napadali :D
inace drugar u tom trenutku studirao policijsku akademiju :D

Hvala krimi D¾imi, ¹to bi rekao pit za Zeljkamp-a...:D Mudra preporuka, stvarno je vredno znati... [cheers] [cheers] [cheers]

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....