Glavni meni

Vojna i takticka oprema

Započeo SrpskiDzedaj011, 19 Oktobar, 2011, 17:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

SrpskiDzedaj011

Citat: UFF poslato 23 Oktobar, 2011, 20:28
@dzedaje ako nemas zenu,decu i dodatne troskove zar nije bolje da tih 100 @vara potrosis na nesto sto ti se svidja makar ga nikad ne upotrebio nego da ides po kaficima i placas qrvama pica?
ipak je investicija u nesto kvalitetno sto ces moci da prodas ako to bude potrebno
Имаш нешто против курви...!? Повуци реч! :)

Наравно, ја сам увек за ту опрему.... Најважније је да врши пoc'o.... Али по реду.... Још ни цајгер немам на Хондијани.... Које ће ме курве без цајгера....

I have to return some video tapes....

UFF

E ovako
Bio na nbg Milutina Milankoviæa 120b trazio ovog iz pampera pored maxia i nisam ga nasao - nema nikakave vidljive reklame a nisam ga zvao vec sam nastavio dalje
Bio u bunkeru na trgu i cene su im dosta nize nego u army shopu ali imaju mali izbor modela
Bio u army shopu u staklencu i imaju dosta veci izbor nego u bunkeru ali i dalje nemaju najnovije modele

Svidela mi se jako ova patika i nju cu verovatno uzeti ako je nadjem povoljno kod saleta
Cela kozna i jako udobna a skoro pa da moze da prodje kao cipela
Nisam mogao da in nadjem na nijednom od spomenutih sajtova pa cak ni na magnumovom - evo ih:
http://www.chiefsupply.com/5438-Magnum-Sports-Mid-Plus-Athletic-Patrol-Shoe-Black.aspx

Zanimljivo je to sto army za nijedne cizme ne daje garanciju da nece pustiti vodu iako na njima pise waterproof a cak ni za one sa ion-mask tehnologijom izrade

Takodje ne savetujem nikom da kupi preko interneta tj pre nego sto ih proba jer sam ja probao par modela od onih koje su imali i viper sam probao 42 i bila mi velika pa uzmem stealth 42.5 i budu mi taman sto nema logike
A jos gore je bilo kad sam probao patike 41 i one mi taman takodje  [ludak]  tako da je proba pre kupovine obavezna-ne uzdajte se u brojeve i velicine

Viper jedini model sa vazdusnim djonom koji glasi za najudobiju cizmu mi se nije cinio posebno udoban dok je stealnth model stvarao osecaj kao da nosim najudobniju patiku   ;D predpostavljam da je to zato sto stealth ima 3D² Max – Comfort oblikovan ulo¾ak a viper ne
I taj stealth je model 5313 a ne novi stealth II
Steta sto nemaju spider da i njih probam...

UFF

Zvao sma i saleta
Lik bas i nema vremena i strpljenja za telefoniranje pa mi je dao na brzinu neke cene verovatno za pogresne modele jer ih na sajtu ima previse a on ima samo neke

Nije kao u army shopu ali nije ni jeftino

70 spider elite patika
70 stealth force
80 spider 8.1
100 stealth force wpi

Onda ako budem uzimao uzimam najverovatnije spider 8.1 (jbg nema urban verziju sa rajfeslusom za brzo skidanje i obuvanje)

http://www.magnumboots.com/gl/boots/elite/39/spider-81-urban/


http://www.magnumboots.com/uploads/im/global/product_image/product_zoom/spider-81-urban-55099.jpg

miodrag

borbebe patike su ok. nosio sam ih dugo. sa magnum cizmam nisam zadovoljan. nosio sam par modela i lose su. po meni su vrh adidas gsg9. ima u pamperu ili matternhorn. malo su skuplje ali su nepoderive.

monsterbnt

Citat: UFF poslato 28 Oktobar, 2011, 18:05
Zvao sma i saleta
Lik bas i nema vremena i strpljenja za telefoniranje pa mi je dao na brzinu neke cene verovatno za pogresne modele jer ih na sajtu ima previse a on ima samo neke

Nije kao u army shopu ali nije ni jeftino

70 spider elite patika
70 stealth force
80 spider 8.1
100 stealth force wpi

Onda ako budem uzimao uzimam najverovatnije spider 8.1 (jbg nema urban verziju sa rajfeslusom za brzo skidanje i obuvanje)

http://www.magnumboots.com/gl/boots/elite/39/spider-81-urban/


http://www.magnumboots.com/uploads/im/global/product_image/product_zoom/spider-81-urban-55099.jpg

kad ce ides?
uzo bi ja spider elite patike al lik me malo iritira
dogovorio juce pa je lik ispalio
Smrt SVIMA!!!!

zmiya

Magnum proizvodi Hi-tec,oni su ga razvili za amerièku vojsku..
Nisam imao magnum,imao sam obiène hi-tec..Totalno sam nezadovoljan,jako malo sam ih nosio jer su vrlo neudobne,a ipak sam uspeo brzo da ih satrem,raspale su se..

djolefer

a ove na slici??? bas mi se svidjaju.. koliko li su love kod tog mrzovoljnog saleta??  112 funti su valjda na sajtu? /////
:D

markodjurovic

Zaobidjite magnum ako mislite da se vozate u njima. Godina ih nosim i nije to sto je nekad bilo, vise ih nosim po navici. Odlepljuju se , propustaju vodu, djon se brzo haba i slicno. Nadjite neke cipele kojima je djon zasiven za kozu. Cak i ako se ne vozite u njima to je cipela za do max dve sezone
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

Dr. Pop

Evo malo o Leathermanu,

Zaista jeste skupa spravèica i da se ne la¾emo, ja ne bih dao 120 jevreja za tako ne¹to, ali verujte mi isplati se.
Ja sam svoj dobio na poklon od drugara pre neke dve godine, a on kupio pre da ka¾emo èetiri, njega dobro slu¾io a iskreno i mene. Imao sam pre ovoga neku fu¹ verziju pa mi pukla kle¹ta èim sam malo jaèe stegao. Elem koristim ja svoj Leatherman na svakakve moguæe naèine i iskreno nisam ga sekunde ¹tedeo , èak sam se i bahatio. U jednom od takvih bahaæenja polomim no¾ na alatu. Pukao bi i bilo koji drugi ma od èega da je izradjen, tako da nema veze sa lo¹im kvalitetom ili ne¹to slièno. Pre desetak dana setim se da Leatherman daje neku ogromnu garanciju na svoje alate pa ne budem lenj da po¹aljem neki mail za Amerike( polomio sam ga pre nekih godinu dana al eto sad se setio). Po¹aljem ja mail kako mi je pukao no¾ napravio par fotni i ljudi mi veoma brzo odgovorili sa upitom odakle sam i naravno dali kontakt kod pretstavnika. Naravno Amerikanci ko amerikanci daju kontakt u Hrvatskoj. Napomenem im da sam iz Srbije a ne iz Hrvatske na ¹ta mi daju obrazlo¾enje da je firma iz Zagreba - DREAM POINT TOCKA SNA DOO zastupnik za obe zemlje i daju kontakt. Ne budem lenj i pustim im isti mail, na ¹ta mi ljudi veoma brzo odgovore i ka¾u da imaju pretstavnika u Srbiji firmu Trezor Volga D.o.o.. Tu veæ nastaje problem, kod koga god sam se prethodno obratio odgovor je stizao naj kasnije za dan ili dva , ali ne i u Srbiji, èekao sam na odgovor skoro sedam dana i naravno kontaktiram ponovo firmu iz Hrvatske. Zaista su se ljudi potrudili da me neko iz firme u Srbiji kontaktira . Ljudi su mi svaki dan slali mailove i na kraju obeæali da æe mi oni poslati drugi alat ako me neko iz Srbije ne kontaktira, a pri tom ni u jednom trenutku nisu ni¹ta lo¹e rekli za svog pretstavnika u Beogradu , nego su ga na sav glas hvalili. Najzad danas dobijem mail od predstavnika koji me pozove u firmu i naravno dobijem nov alat u mesto svog starog polomljenog a da me pri tom nisu ni pitali kako je pukao, za¹to je pukao ili bilo ¹ta slièno.
Poena prièe Hrvati su me zaista prijatno iznenadili svaka im èast naj iskrenije, dobio sam ganjc nov alat u mesto mog polomljenog. Leatherman zaista ispo¹tuje sve ¹to je rekao za svoj alat...

Veliki plus
MK Arhangel

SrpskiDzedaj011

Citat: UFF poslato 28 Oktobar, 2011, 18:05
Zvao sma i saleta
Lik bas i nema vremena i strpljenja za telefoniranje pa mi je dao na brzinu neke cene verovatno za pogresne modele jer ih na sajtu ima previse a on ima samo neke

Nije kao u army shopu ali nije ni jeftino

70 spider elite patika
70 stealth force
80 spider 8.1
100 stealth force wpi

Onda ako budem uzimao uzimam najverovatnije spider 8.1 (jbg nema urban verziju sa rajfeslusom za brzo skidanje i obuvanje)

http://www.magnumboots.com/gl/boots/elite/39/spider-81-urban/


http://www.magnumboots.com/uploads/im/global/product_image/product_zoom/spider-81-urban-55099.jpg
Са Спајдером нећете сигурно погрешити.... Сасвим солидна чизма за релативно мало пара....

Сале вероватно има пријављену фирму на гајбу јер, као што рекох, ради на велико....  Вероватно и отуд мањка времена и расположења за мале куповине.... Ал у ово време, сваки динар значи....

И сам знам да кад ми затреба тај један динар не могу да га створим....
I have to return some video tapes....

UFF

@djolefer pa napisah gore - 80e

@monsteru a da mi zovemo dzedaja da on pozove saleta i odvede nas zajedno kod njega? :D

monsterbnt

Citat: UFF poslato 28 Oktobar, 2011, 22:12
@djolefer pa napisah gore - 80e

@monsteru a da mi zovemo dzedaja da on pozove saleta i odvede nas zajedno kod njega? :D
ako sutra radi to bi bilo idealno
:)
Smrt SVIMA!!!!

Phoenix

a chini mi se da ga bolje poznaje nego shto tvrdi  ;D
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

SrpskiDzedaj011

Citat: monsterbnt poslato 28 Oktobar, 2011, 22:13
Citat: UFF poslato 28 Oktobar, 2011, 22:12
@djolefer pa napisah gore - 80e

@monsteru a da mi zovemo dzedaja da on pozove saleta i odvede nas zajedno kod njega? :D
ako sutra radi to bi bilo idealno
:)
А ја сам иначе као на "прс' у дупе" са њим?!:)

Ма немојте да се плашите мрзовољног Салета.... Није он толико лош.... ;)
I have to return some video tapes....

UFF

Ok dzedaje onda nas vodi kod coveka - moze nedelja?
monster podseti me da se ne rukujem sa dzedajem kad se budemo videli :)

monsterbnt

stavi rukavice
covek treba ti sredi patike a ti tako
ccccc
Smrt SVIMA!!!!

SrpskiDzedaj011

Нисам рекао о ком прсту је реч?! Преферирам футинг! ;)

Радо бих ишао али никако не могу.... Још данашњи дан слободе и готов годишњи па обавезе саме навиру....


Сале има магацин код 27. марта.... Нисам сигуран да ли је Ђушина или Станоја Главаша.... Углавном ту је негде.... Свакако ћете се чути са човеком кад ће вам тачно објаснити где је улаз у то двориште.... Има културан и фин паркинг....
I have to return some video tapes....

djolefer

sorry nisam video cenu :)  joj a radim u nedelju ceo dan,,, al vidim videcemo se ja i Mr salle :D
:D

UFF

pa mozemo onda svi zajedno u ponedeljak posle podne

monsterbnt

Citat: UFF poslato 28 Oktobar, 2011, 23:50
pa mozemo onda svi zajedno u ponedeljak posle podne

samo posle 3 nista ranije
Smrt SVIMA!!!!