Glavni meni

Zatvorili Robertov auspuh servis!

Započeo Kanarinac, 11 Novembar, 2010, 05:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kanarinac

Republika Srbija
Ministarstvo Trgovine i Usluga
Sektor Tr¾i¹ne Inspekcije
Odeljenje u Kikindi
Dana 09.11.2010
Br. 330-334-00739/2010-06




Dana 08.11.2010 republicki trzisni inspektor je izvrsio kontrolu u Adi, ulica Do¹a Andra¹a 1, i utvrdio da se Robert Mièiz bavio nelegalnom proizvodnjom i prometom auspuha za motorcikle. Re¹enjem je zabranjena dalja nelegalna trgovina i podneta prek¹ajna prijava kod nadle¾nog organa, odnosno krivièna prijava kod Ministarstva Unutra¹njih poslova, kao i prijava ZIS (zavodu za intelektualnu svojinu) za povrede robnih marki koje imaju registrovane licence u Republici Srbiji.


S po¹tovanjem,
naèelnik Tr¾i¹ne Inspekcije Severno Baèkog Okruga
Milosav Bulatoviæ
0

UFF

Gde si to nasao?

Povredu cega kad ima svoj brend "race" ?

Nije imao prijavljenu radnju?

Jel se cuo neko sa robertom - hoce li praviti i dalje?


Kanarinac

Na drugom forumu, on je okacio.

Kako sam razumeo, cuo se neko sa njim, kaze da ce krenuti legalno sad. Ali kapiram da cene vise nece biti one stare.

UFF


Kanarinac

Videcemo kako ce se situacija dalje razvijati

dzimika

mislim da je ovo prijavio neko ko radi prodaju akrapa posto su neki vlasnici robertovih auspuha dok nije imao logo trazili akrap nalepnicu
ali pre bi trebali da zatvore onog drugog, dragon auspuhe jer dragon je registrovani naziv nekog stranog auspuha
a ako nije zbog nalepnice nego zbog oblika onda je to neosnovano jer oblik ne mozes 100% da skines kolko god se trudio
malo mi to smrdi da je vise namestaljka neka

zodiac

Sigurno je to u pitanju. Za to sto je pravio izduve ce dobiti prekrsajnu, verovatno ce proci sa 5000 dinara kazne jer mu je prvi put, registrovace szr i sve ok. Ali ovo oko nalepnica moze da bude veliki problem, narocito ako je neko resio da mu se okaci o vrat.
Prijatelj je zao drug

serbduck

  Ja sam ga kontaktirao i dobio informaciju da nece raditi do proleca...   jbg...
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

dzimika

a verovatno mu se neko nakacio jer nije nista prodavao jer su njegovi skoro isti za mnoooogo manje para

srx

Bas bezveze.. Sto bi on bio kriv ako je kupim njegov RACE auspuh i pravim se pametan kupim akrap nalepnicu ili neku drugu i okacim...
Ne postoji lo¹e vreme, samo lo¹a oprema :)

SSZGO

verovatno je problem sto nije imao registrovanu radnju ?

to bi trebalo biti lako resivo?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

dzimika

ako je zbog toga sto nije imao registrovanu radnju onda nije toliki problem ali opet moze biti
mada to sto covek nesto pravi ne znaci da mora imati radnju, ali po nasem glupom zakonu to se smatra sivom ekonomijom sto izjednacavaju sa svercom  :o
to je kao kad bi ja cinio uslugu drugarima da u mojoj garazi nesto radimo, tj zamenim plocice, ulje i slicno i neko me prijavi da ja drzim servis motora
bilo bi lepo znati vise detalja da bi ako mozemo mogli da pomognemo coveku

Lazic

#12
U ovoj zemlju vazi, da cim neko ne sedi skrstenih ruku i kuka, nego radi, nadji sta god mozes da ga sjebes, da ga uklopis medju vecinu koja samo kukumavci... Vec smo vise generacija pametnih i sposobnih ljudi pterali iz zemlje takvim ponasanjem... 100% namestaljka...

I, da, nemam nista protiv Crnogoraca, ali mislim stvarno, nacelnik severno banatskog okruga Crnogorac...?!? Da li je moguce da nema ni Srba, ni Rumuna ni Madjara, sposobnih za tu funkciju...? [djavo] [djavo] [djavo]

DebeliZmaj

prosto neverovatno kako ljude mrzi malo da prochitaju zakon ..
elem.. mogao je otvori agenciju i to za bravarske usluge recimo, nemora da ima sedishte, moze kuci, nemora cak ni da
placa za tablu ... itd itd itd .. :")
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Ti zmaju nisi bio u Adi, izgleda... Tamo dodje inspekcija, samo ako ih neko za ruku dovuce...

UFF

Citat: srx poslato 11 Novembar, 2010, 10:42
Bas bezveze.. Sto bi on bio kriv ako je kupim njegov RACE auspuh i pravim se pametan kupim akrap nalepnicu ili neku drugu i okacim...

Pa nije kriv ali je on ranije lepio licno akrap, leo vince, two brothers... naplnicu na svoj auspuh jos pre nego sto izadjes iz radnje

UFF

Citat: Lazic poslato 11 Novembar, 2010, 13:56
Ti zmaju nisi bio u Adi, izgleda... Tamo dodje inspekcija, samo ako ih neko za ruku dovuce...

Tacno
Ja bio dva puta i drugu put sam ga opet jedva nasao iako sam vec bio jednom

davidoff

Koliko sam ja shvatio sa drugog foruma i iz teme o zatvaranju,neko je Robija prijavio trzisnoj inspekciji pa je s tim u vezi i tema o Ada race Exaust-u sklonjena sa drugog foruma dok se stvari ne smire. Licno ne mogu da verujem da Robi nije imao prijavljenu radnju i skoro sam siguran da ga je konkurencija "druknula" inspekciji. Kod Robija sam bio vise puta i svaki put sam se osecao kao kod kuce,bio ugoscen i pocascen. O njegovim auspusima i radi mislim da ne treba trositi reci jer oni govore sami za sebe. Najiskrenije se nadam da ovo sto pise gore u prvom postu nije istina i da ce Robi nastaviti sa radom kao i do sada jer bi njegov prestanak bio gubitak za sve nas.
We won't forget you Marco....


Dzambo

E sto covek ume da bude pokvaren, to ne ume niko!
E za inat necu nigde drugde uzeti auspuh, ne vredi im nista.

Lazic