Glavni meni

Moto 3

Započeo 3006, 13 Oktobar, 2011, 16:04

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

3006

Ono ¹to bi trebalo da se vozi u novoj kategoriji.
Ako neko zna za jo¹, neka okaèi slike.

Joda rejsing:



3006

KTM


Ovo su testirali:


a ovo predstavili, razlika ogromna


3006


srbac

 Mislim da ce im trebati dosta muke da dostignu vremena od 125 ccm, ako se to ikad desi !!!  [watching]

3006

Bilo je prièe i o ovome, ne znam da li je za¾ivelo:
Bakker RMZ 250R (koristi blok Suzukija RMZ250)


Bakker 250cc Moto3 prototype

ЯЭВОЛУТИОН

Ova Honda deluje jako ozbiljno....ram air koji od napred direktno nagurava vazduh u karburator koji je napred, a uspuh ulazi sa zadnje strane...me like
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

Bice obo ozbiljne trke  ;)

srbac

Citat: revolution poslato 13 Oktobar, 2011, 18:16
Ova Honda deluje jako ozbiljno....ram air koji od napred direktno nagurava vazduh u karburator koji je napred, a uspuh ulazi sa zadnje strane...me like
Turbo ludilo

zemunboy



zemunboy


zemunboy


Gašpar

Evo jos jedne fotke buduce klase.

Cale

Bas bih voleo da probam ovako nesto.

goranvojska

nekada je ova klasa 250 vozena kad je yamaha tz250 zarila i palila.samo je povracena kubikaza naravno sa novom tehnologijom.nadamo se interesantnim trkama.ipak je ovo za respekt u odnosu na 125.

goranvojska

ti motori su svi bili dvotaktni za razliku od ovih sadasnjih.

zemunboy

Citat: goranvojska poslato 04 Novembar, 2011, 21:41
nekada je ova klasa 250 vozena kad je yamaha tz250 zarila i palila.samo je povracena kubikaza naravno sa novom tehnologijom.nadamo se interesantnim trkama.ipak je ovo za respekt u odnosu na 125.
to nekada je bilo do pre 2 godine...

ЯЭВОЛУТИОН

malo li je dve godine....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

3006

Moto3 se voze u Italijanskom superbajku, zajedno sa 125. Za sad ne mogu da im prismrde...

AndreyRR

Honde su uvek bili ozbiljni motori  ;D