Glavni meni

Poziranje na motorima

Započeo UFF, 18 Oktobar, 2010, 06:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Serpente

Citat: mareskin poslato 19 Maj, 2016, 18:04
Citat: Ho¹tapler poslato 19 Maj, 2016, 17:49
ne doznam se ne¹to u modu, al' da se sa ovakvom majcom pojavim kuæi pred braæom i æaletom, ne bi me opralo ni tri pune SD kartice snimaka kako jebem manekenke...
Bra¹o, ovo se kod nas zove haljinèe.

Ja tebe totalno mogu da zamislim u ovome :D

P.S. U stvari upravo ze zami¹ljam...

hahahaahahaha i ja mogu pogotovu nakon sto sam ga video sa roze masnicom :P :D  [zvizdi] [djavo] [panic] :-*
Be the change you want to see in the world!

Hohštapler

Kad god idemo u neku svadbu Miss sama ¹ije sebi haljinu pa napravi i meni ma¹nu u njenoj boji (da se sla¾emo), a ova mi je bila prava za ovu priliku :D


Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Serpente

hahahahahahah do jaja :D
Be the change you want to see in the world!

Hohštapler

©meker se ne postaje... ;)

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

BOKYBOY

#1484
Citat: Ho¹tapler poslato 23 Maj, 2016, 09:30
©meker se ne postaje... ;)

...smeker se radja... :-*  [clapp]

...tema prelazi u ''poziranje NA mladama''... [rofl]

Jecko


Jovan D

Citat: Ho¹tapler poslato 23 Maj, 2016, 09:09
Kad god idemo u neku svadbu Miss sama ¹ije sebi haljinu pa napravi i meni ma¹nu u njenoj boji (da se sla¾emo), a ova mi je bila prava za ovu priliku :D




A to ti je devojka, seæam se da je Milana bila super student, kako joj ide disertacija, ona je èini mi se na toplotnim turboma¹inama ja sam na motorima SUS i motornim vozilima pa je tu i tamo viðam na hodniku Ma¹inskog instituta izmeðu predavanja...

mareskin

Citat: Ho¹tapler poslato 23 Maj, 2016, 09:09
Kad god idemo u neku svadbu Miss sama ¹ije sebi haljinu pa napravi i meni ma¹nu u njenoj boji (da se sla¾emo), a ova mi je bila prava za ovu priliku :D




I da zna¹ da ti je ova devojka mnogo lep¹a od one koju sam upoznao ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

bucko

Steta sto se ofarbala!
Plava joj je bas dobro stajala i dobro ste izgledali kad sam vas video.

BOKYBOY

...cek bre...pa jel to ona vatreno crvena sto ste se na onoj klupi na Djavi trljali preko farmerkama? :wtf: [neampojma]

DebeliZmaj

ne definitivno
ne lichi na onu
crvenu sa slika ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Hohštapler

Citat: Jovan D poslato 23 Maj, 2016, 10:22

A to ti je devojka, seæam se da je Milana bila super student, kako joj ide disertacija, ona je èini mi se na toplotnim turboma¹inama ja sam na motorima SUS i motornim vozilima pa je tu i tamo viðam na hodniku Ma¹inskog instituta izmeðu predavanja...

Rekoh ti ja da sam siguran da je zna¹. . ;)
Nije ba¹ da ju je te¹ko primetiti na ma¹inskom departmanu ;)
Doktorat joj je gotov, trenutno je u re¹avanju procedure da ga brani.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Dragana friz



Joker

Citat: Ho¹tapler poslato 23 Maj, 2016, 09:09
Kad god idemo u neku svadbu Miss sama ¹ije sebi haljinu pa napravi i meni ma¹nu u njenoj boji (da se sla¾emo), a ova mi je bila prava za ovu priliku :D




Fazon je super, da da dragom se "uparis" ali mi je leptir masna skroy gej... Ne volim ih nikako..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

clutch&brake

Citat: Joker poslato 23 Maj, 2016, 15:34
Citat: Ho¹tapler poslato 23 Maj, 2016, 09:09
Kad god idemo u neku svadbu Miss sama ¹ije sebi haljinu pa napravi i meni ma¹nu u njenoj boji (da se sla¾emo), a ova mi je bila prava za ovu priliku :D




Fazon je super, da da dragom se "uparis" ali mi je leptir masna skroy gej... Ne volim ih nikako..

polako doci ce i ta moda ko tebe u selo
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

balcan girl

hostapler ljubi mi devojèicuuu :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hohštapler

Citat: Joker poslato 23 Maj, 2016, 15:34
Citat: Ho¹tapler poslato 23 Maj, 2016, 09:09
Kad god idemo u neku svadbu Miss sama ¹ije sebi haljinu pa napravi i meni ma¹nu u njenoj boji (da se sla¾emo), a ova mi je bila prava za ovu priliku :D




Fazon je super, da da dragom se "uparis" ali mi je leptir masna skroy gej... Ne volim ih nikako..

Vidi, ni ja ne volim, al ova voli modu tako da to uvek prepustim njoj, a realno, dok je ona pored mene ako neko pomisli da sam ja gay - znam samo da puca od zavisti ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Biker-Boy

Citat: Ho¹tapler poslato 23 Maj, 2016, 17:51
Citat: Joker poslato 23 Maj, 2016, 15:34
Citat: Ho¹tapler poslato 23 Maj, 2016, 09:09
Kad god idemo u neku svadbu Miss sama ¹ije sebi haljinu pa napravi i meni ma¹nu u njenoj boji (da se sla¾emo), a ova mi je bila prava za ovu priliku :D




Fazon je super, da da dragom se "uparis" ali mi je leptir masna skroy gej... Ne volim ih nikako..

Vidi, ni ja ne volim, al ova voli modu tako da to uvek prepustim njoj, a realno, dok je ona pored mene ako neko pomisli da sam ja gay - znam samo da puca od zavisti ;)

[rofl] ;D
https://www.youtube.com/watch?v=CjGolrmbk9s
I feel the need..... the need for speed !!!

Joker

Citat: Ho¹tapler poslato 23 Maj, 2016, 17:51
Citat: Joker poslato 23 Maj, 2016, 15:34
Citat: Ho¹tapler poslato 23 Maj, 2016, 09:09
Kad god idemo u neku svadbu Miss sama ¹ije sebi haljinu pa napravi i meni ma¹nu u njenoj boji (da se sla¾emo), a ova mi je bila prava za ovu priliku :D




Fazon je super, da da dragom se "uparis" ali mi je leptir masna skroy gej... Ne volim ih nikako..

Vidi, ni ja ne volim, al ova voli modu tako da to uvek prepustim njoj, a realno, dok je ona pored mene ako neko pomisli da sam ja gay - znam samo da puca od zavisti ;)

Burazeru, ja kada vidim tebe na slici sa dragom, zavist nije ni blizu, vec samo puno srce.. Ne kazem ja za sliku, vec za leptir masne, uglavnom kog koga ih vidjam su likovi koji nose kosulju broj manju, da je jedva zakopcaju i stave nju... Nekada mi je bilo ok ta leptis masna, a sada mi je odmah asocijacija na hipster fazon, savamala i trefere..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...