Glavni meni

zadnji topao dan...danas voznja???

Započeo Gavrolini, 07 Oktobar, 2011, 12:27

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

kazu da je danas zadnji bas topao dan...hoce neko u voznjicu do fruske gore ili slicno? krenuo bih oko 14h

Lazic


Zverka

Citat: Gavrolini poslato 07 Oktobar, 2011, 12:27
kazu da je danas zadnji bas topao dan...hoce neko u voznjicu do fruske gore ili slicno? krenuo bih oko 14h
nasla sam kad da pogledam ovo ../
mogli ste na has i  ce pi
Never ride faster than your angel can fly

:D

bora63

Ih :( kasno videh a mogli su se zavrteti tockovi u drustvu.............. :)
Ja pre pola sta - sat dodjoh iz N Sada. Bilo lepo samo me smorio auto put.Nisam smeo da krenem starim jer valjda je zatvoren.

bora63

Citat: Lazic poslato 08 Oktobar, 2011, 21:12
dosla zima...
Dosla?Masalis se naravno! Da je to neko drugi rekao pa ajde ali ti ????? Prosto mi za nepoverovati !!!!!

MILJAN

Cave ab homine unius libri

bora63

Ma bice jos toplih dana a i da ih nebude pa sta? Malose bolje obuci laganice........ Bar nece biti onih odvratnih musica da se razmazuju po viziru ...... marsovaca........

lord_oblivion

Malopre se vratih  :P
Nema ni mu¹ica ni marsovaca ni 'biène saobraæajne. Al' ima traktora pun kur** i blata i ... piva ispred svake prodavnice  [cheers]
Istina, tek sa 4 (èetir') sloja odeæe, bilo mi je prijatno k'o u fotelji  :)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Gavrolini

ja sam se juce ipak provozao sam.... na iriskom nije bilo zive duse, spustim se na cross stazu jazak,tamo takodje ni besnog kera,svratim u mitrovicu pa kuci....sve u svemu nisam sreo bukvalno ni jedan motor

son novak

Ja bratjo vozim bez pardona svakodnevno.Auto mi nije jos regisrovanpa se malo vozim i po kisi. Sto kazete barem nema musica to je istina ali mi ni one ne smetaju, ali ptice da.Eto neki dan sam bio u okolini Pozarevca i na povratku desnom rukom udarim pticu.I to muski udarim. Nije mi bilo dobro. Stanem skinem rukavicu a ruka crvena a skroz utrnula, a ne rezervoaru sadrzaj pticije utrobe.Staje tip iz Smedereva kog sam malopre preteko i pita je li sve ok. Ma jeste ali mi zao ptice ali i desnog televizora , sav je u mozaiku/ zakacila tica krilom/

Lazic

Joj... Jos nisam imao nesrecu da razmazem pticicu, ali sinoc isao do Smedereva ok nije bilo mnogo hladno, zato u povratku znojav k`o prase, jupiii...

lord_oblivion

Danas bilo pohladno. Sve sve ali ¹to nemam zimske rukavice  :(
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Bori¹a

Ja nemam nikakve. Obukao sam se cak mi je malo i bilo vrucina morao sam da se otkopcam ali rukeeee aaaa ne mogu poruku da otkucam kad sam sisao sa skutera, plus sam ga uzeo sa servisa, medju nogama drzim stender koji je kriv treba da se ispravi i zavari, a vozim 35-40max jer se jos razradjuje...Smrzao sam se. Moram da kupim one sa protektorima ako dodje do incidenta ono je tvrdo, a i ono od svecice je neizostavan deo ahahhaah

UFF


Lazic

ma jok, bice jos lepih dana... Prosle godine smo isli kod Ljilje i Mise 14.11. a bio je skoro pa letnji dan...

MILJAN

....Danas izvozao auto od NBGD pa preko Brankvog i posle do Dimitrija Tucoviæa. Cvijiæevom, Takovskom... I videh 3 motora... Mada je bio jako lep dan a ja zagu¾vao na semaforima da mi se smuèilo i samo sam mislio " da mi je motor da ispreskaèem ove smaraèe"  [veryangry]
Do Mostarske petlje sam i¹ao kao baba... [doh] Jadno kvaèilo-. [facepalm] Semafori me hvatali po 2X... U¾as...  [djavo]     oko 13 èasova... Motor je keva ... [yahoo]
Cave ab homine unius libri

mkt

da li se zna kakvo ce vreme biti za vikend
necu raditi 2 dana pa sam mislio da udarim po djiru

UFF

Citat: MILJAN poslato 13 Oktobar, 2011, 00:35
....Danas izvozao auto od NBGD pa preko Brankvog i posle do Dimitrija Tucoviæa. Cvijiæevom, Takovskom... I videh 3 motora... Mada je bio jako lep dan a ja zagu¾vao na semaforima da mi se smuèilo i samo sam mislio " da mi je motor da ispreskaèem ove smaraèe"  [veryangry]
Do Mostarske petlje sam i¹ao kao baba... [doh] Jadno kvaèilo-. [facepalm] Semafori me hvatali po 2X... U¾as...  [djavo]     oko 13 èasova... Motor je keva ... [yahoo]

e sad ce bambijev cale da ti se smeje sto se zalis na saltanje jer bi kako plazma kaze samo penzioneri voleli da voze autmatik  [facepalm]   [ludak]

MILJAN

Nisi razumeo... mislio sam na pojaèanu amortizaciju kvaèila. Na uzbrdicama sam zagu¾vao u 3 totalna kolapsa..
Cave ab homine unius libri

Major

Citat: mkt poslato 13 Oktobar, 2011, 00:45
da li se zna kakvo ce vreme biti za vikend
necu raditi 2 dana pa sam mislio da udarim po djiru

Ako je verovati meterolozima bice suncano bez padavina: