Glavni meni

Yahoo mail...POMOC!

Započeo despic, 05 Oktobar, 2011, 17:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

despic

pre 5 godina sam u firmi napravio mail na yahoo-u...
ulazim jutros i djoka...pise incorect ID or pass...
dal se neko zajebavao pa promenio sifru ili nesto slicno ne znam..uglavnom sam u veeelikom sranju!
i onaj "hint" sam zaboravio...u fazonu, gde mi je cale rodjen...ko zna sta sam ja napisao tu...
ajte ako neko zna kako i sta mogu da uradim
klasican divljak

Gašpar

Yahoooooo i tebi brate  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


Da je gmail, vratio bi ga za tipa 2 minuta, za yahoo ne znam  ;)

hpg

https://login.yahoo.com

Ovde si isao na "I can't access my account", sledeci korak neka ti bude "My account may have been compromised" a ne neki od ova prva dva. Kada ti otvori secq, ako ne znas da odgovoris na njega, klikni "This is NOT my question", onda ce ti otvoriti opciju da probas preko datuma rodjenja da udjes... To moze biti zeznuto ako si stavio netacan datum rodjenja i zip code, ili uopste nisi stavio :)
Ono sto bi moglo da ti se desi je da je taj mail vec oooooodavno istekao, bio obrisan, i da se neko drugi registrovao na taj mail i sada ga koristi, pogotovo ako ti je username bio popularniji (tipa [email protected]).
 UFFove ¾ivotne mudrosti ;D

despic

[email protected]
koristio se svaki jebeni dan...
nmgu da verujem...
klasican divljak

despic

pazi, fejsbuk je na istu sifru i pas...i fejs radi...mail nece
klasican divljak

despic

klasican divljak

Major

Probaj da vidis na ovom linku http://help.yahoo.com/l/us/yahoo/mail/yahoomail/technical/technical-06.html

Ja sam tako izgubio gmail nalog jer sam izlupao sve podatke hint pitanje, datum rodjenja, cak nisam stavio ni neki drugi mail u slucaju da sve zaboravim i naravno prvi put kad sam reinstalirao sistem i kad mi pass vise nije bio zapamcen u browseru bilo je upsss!

apu

a zar nema ona opcija alternate email gde upisuje¹ mail koji nije na yahoo-u... nisam ga odavno koristio pa se i ne seæam...

mada, ako ti hint ne pomogne verovatno neæe ni¹ta :) a mo¾da ti je i suspendovan nalog zbog nekori¹æenja...


evo sad sam poku¹ao da se ulogujem u svoj mail yahoo koji nisam koristio 200 godina  i nije mi uspelo... i¹ao na ono i can't access my email i klik klik klik klik, uneo novi mail, poslali pass, ulogovao se i radi sve :)

UFF

Citat: Gaspar poslato 05 Oktobar, 2011, 17:56
Yahoooooo i tebi brate  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


Da je gmail, vratio bi ga za tipa 2 minuta, za yahoo ne znam  ;)

jel to znaci da mozes da hakujes moj gmail?

ja ti dam adresu sa ti provalis password za 2 minuta?

Gašpar

To nije hakovanje, uz sve podatke koje imas, mozes da "vratis" gmail nalog.

Pre neke 2 nedelje je jednom klincu neko/nesto menjao pass na face-u i gmailu. Uspeo sam da vratim i jedno i drugo.

UFF

zaboravio sam sta sam lupio kao alternative email
takodje i datum rodjenja sam slagao jer sam bio paranoican i kako sad mislis da ga vratis?

i ja sam jednom klincu pre mesec dana isto uradio

ispostavilo se da mu je bivsa riba sela za komp dok je on bio u wc-u i automatski se logovala na gmail i samo stavila forward sa njegovog gmaila na svoj mail
pa ga drkala promeni mu pass na fb a on vrati a ona ponovo promeni (jer mu na fb kaze forget pass i resetuje ga svaki put)

ja onda promenio pass na gmailu pa obrisao forward adresu i onda promenio na fb
al sam haker u p.m.

Gašpar

Ja ni jednog trenutka nisam spomenuo da sam haker. Rekao sam samo da mail moze da se vrati.

A ako si stavio lazno ime, lazni datum rodjenja, lazni mail, lazni broj mobilnog, lazno, lazni, lazne, laznu, ... Onda ti taj mail i ne treba. Koj ce ti kad je sve na njemu lazno?

UFF

pa za lazni nick na forumu naravno :)

hpg

Citat: UFF poslato 06 Oktobar, 2011, 23:57
pa za lazni nick na forumu naravno :)

Despicu.. provaljen si!!
 UFFove ¾ivotne mudrosti ;D

despic

klasican divljak