Glavni meni

moj problem!

Započeo despic, 26 Septembar, 2011, 21:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

despic

pa kapiram, al izgleda da mi opruge ne vracaju, a ne znam kako je to moguce...ne treba neka preterana sila da bi se vratilo...a opruge su dobre!
sad nesto razmisljam...
drugi put kad sam skidao...nisam najsigurniji da sam vratio lepo potisnu plocu..na nekom uputstvu sam video da mora da se pogodi one kao rupice sto su oznacene...
bio sam nervozan do jaja pa nisam ni obracao paznju...
vidim ja da ce opet da padne skidanje
klasican divljak

despic

sipka se krece normalno...ne glavi nigde...samo se ne vraca kao da mu fali tih pola cm
klasican divljak

djolevidak

ako se korpa zajede moze da zaglavljuju segmenti....uzmes brusilicu i obradis i cao...

despic

skidam sutra opet, pa javljam...ne verujem koliki sam baxuz
klasican divljak

MIGE

spakuj makinu u kombi i teraj to kod revolucije da ti namesti,sta se cimas i mucis  [ludak] [stop] [hello]

despic

ma nameracio sam se da ga sjebem sam...
otvaram ga jos jednom...ako ne uspem, poslusacu te ;)
realno vece mi je cimanje da ga pakujem u kombi i vozim 20km nego da ga otvaram 3 puta :P
klasican divljak

Plazma Keks

nisam ni rekao da je do opruga, ovako na daljinu ja ne umem jos da odredim sta je, onda sam te pitao da li si stegao do kraja srafove koji drze opruge. rekao si da jesi, i rekao sam ti samo da ti srafovi sluze za podesavanje. nista vise

despic

nisam ti ja nista ni rekao...samo da nije do toga...
logicno je da je do opruga...al se ispostavilo da nije
klasican divljak

Plazma Keks

e, skini na taj komp world of tanks pa da pikamo ;D

despic

klasican divljak

Plazma Keks


despic

klasican divljak

Plazma Keks

onda kad budes radio prvu, da pokusam da vidim u cemu je stvar

despic

GLUP SAM!!!
prvi put kad sam skidao ispala je kuglica (sa slike, br15)...stavio sam je u dzep i vratio sve, samo bez nje
jutros nadjem trenerku bacenu u garazi i reko da je zveknem na pranje i ispadne kuglica -.-
odma sam sve poskidao i vratio i sad je sve normalno...
s tim sto sam opet skinuo i resio da ne vozim dok ne promenim lamele i sajlu za kvacilo...
IMATE SVI PIVO OD MENE ;)
jos jedno pitanje!
sipah 10/40 polusintetiku, nisam hteo 100%synt...koliko je to pametno s obzirom da mi je mator motor i jel bi mozda trebao gusce ulje da stavljam...tipa 15/50 polusint...
i jos jedno pitanje...
de da kupim lamele..smradovi u platneru traze 20e po komadu...a ima ih 9 ;)
klasican divljak

Plazma Keks

ne moras, gusce ulje je klizavije, i pospesuje proklizavanje, tako da slobodno sipaj. jedino ako ti je motor malo produvao, onda sipas gusce. u viljuskare sipam 15w40. motor ce ti se malo lakse okretati zimi u odnosu na gusce ulje kada ga palis hladnog. ma ko te jebe. aj CS

ne mora da znaci da su sve lamele otisle, zamenis one koje su lose

despic

ma ceo set u luisu je 60e...uzecu kad se malo skrpim
klasican divljak

Gašpar

Jel i ja dobijam pivo?  ;D

despic

i ti dobijas pivo za one slk200 info ;)
klasican divljak

despic

aj nek neko da hint kako da savrseno podesim opruge
klasican divljak

Plazma Keks

stisnes rucicu kvacila i gledas koliko su se lamele u deklu razdvojile, trebalo bi nekih 1mm ili 0.5mm, odradis sve to i onda podesavas na rucici da na njoj dobijes slobodan hod od nekih 1-2mm da ne bi opterecivao sajlu kvacila