Glavni meni

Kontrola proklizavanja na Japancima ?! R1 za 2012.

Započeo Gašpar, 25 Septembar, 2011, 12:46

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Ako mozemo Yamahu uzeti kao reper za Japance, dolazimo do jedne veoma zanimljive cinjenice - japanci polako pocinju da uvode mnogo elektronike na motocikle.

Prema poslednjim informacijama, Yamaha R1 za 2012. godinu ce biti opremljena sistemom kontrole protiv proklizavanja. Osim ovog sistema, R1 ce u principu ostati identicna kao i prosle godine. Dakle, Big Bang agregat ostaje.

R1 je dozivela neke "sminkerske" promene, pa sada imamo redizajnirana prednja svetla i donji deo oklopa. Promenjene su i mape paljenja koje povecavaju snagu u nizim obrtajima.

R1 ce za 2012. biti predstavljena u cuvenim Yamahinim trkackim bojama.




ЯЭВОЛУТИОН

nije big  bang vec cross plane ...razlika je velika u konstrukcionom resenju,................... ja znam da je vama kwakistima za srce prirastao big bang
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Borisa Motorisa poslato 25 Septembar, 2011, 19:03
Pa sta, sad nema paljenja guma?
Nije to razlog, vec zalbe potrosaca da nova R1 cross plane jede zadnje gume ko kikiriki....kako bi to sprecili ubacuju kontrolu proklizavanja.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a

Pa jede, kad se pali ahahah
Mada, sve to moze da se iskljuci :)

I da, farovi mi se jebeno svidjaju...