Glavni meni

sta mislite o ovome?

Započeo MIGE, 08 Novembar, 2010, 22:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MIGE

ako pazljivo gledate,u par navrata je fino klizao motor i bio je na granici!po meni lud  i u isto vreme sjajan vozac!  [ludak]  [thumb_up]
crazy lunatic driving through traffic

Stevan


WOLVERINE

    Sta on ovo vozi po ledu?  :D :D :D

UFF

Ma slabasan mu motor a guma losa pa zato kliza  ;D

A reko bih i da je pokvaren po zvuku - pisti mu nesto kad pusti gas  :D

cone

nije mi jasno ovo provlacenje na nekoliko centimetara :/ bukvalno samo sto ga ne zakaci..

Gašpar

Citat: conee poslato 09 Novembar, 2010, 02:45
nije mi jasno ovo provlacenje na nekoliko centimetara :/ bukvalno samo sto ga ne zakaci..

U tome i jeste car  :D

MIGE

na snimku se vidi beli yugo,ocekivao sam i belog golfa dvojku,naravno VINdizela  [thumb_up] :D :D :D [rofl] [rofl]

to crank

Vozi se po Atini (Ima Yugiæa ko govneta) asfalt je, ko je bio zna, kao staklo. U pitanju je urednik najprodavanijeg grèkog moto magazina. Mislim da su cd sa videom davali uz neki od brojeva. Snimano je pre par godina, a tipa su razapeli na krst posle ovoga.  Najbolje je kad pretekne pandura pa kao polako vozi sledeæih 5 sekundi.

Dzambo

Ko je tamo naucio da vozi.... taj zna! I ne samo zbog asfalta.

Lazic

#9
Mi necemo da ga razapnemo na krst... :D :D :D

edit:
Sad pogledah, jebote, sto je klizav asfalt, stvarno k`o po ledu da vozi, najvise sam mislio da ce da se sjebe na kocenjima... Inace, mislim da je ovo jedina moguca voznja po velegradu, kad mi se zuri, vozim i grdje od njega, samo bez tockiranja, znaci dosta manjim brzinama, podjednako bezobrazno... LM, svaka njemu cast na 00-ima i na vestini, po onakvoj podlozi, ne bih ni gurao motor...

gane


SSZGO

isti asfalt ko u crnoj gori

ko je bio zna da nema tockiranja :)


a vi vozite drugacije ?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic

Kad bi neko uspeo da nadje link onog lika na yamahi, sto ide sa bezanijske kose do centra za 7 minuta, u sred spica, da uplati internet... Ne mogu da nadjem odavno...

SSZGO

pretrazi forum pod imenom domaci klipovi ja sam stavio...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

zodiac

Mislim da je ova voznja za svaku pohvalu.
Prijatelj je zao drug

UFF

Citat: Lazic poslato 11 Novembar, 2010, 00:12
Kad bi neko uspeo da nadje link onog lika na yamahi, sto ide sa bezanijske kose do centra za 7 minuta, u sred spica, da uplati internet... Ne mogu da nadjem odavno...

hmmm..

Taj sa yamahom je srbin ali zivi u grckoj  ;)  (ta njegova yamaha je na nekim od slikama na hederu-pored ktm-a i R1)

Sto dokazuje ono sto dzambo tvrdi  [thumb_up]


SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic

Hvala lepo, bas mi je nedostajao... :D