Glavni meni

Honda Integra 2012

Započeo cika zuba, 20 Septembar, 2011, 19:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

cika zuba

Odavno Honda sprema novi maxiskuter i evo nekih mogucih resenja.... Lanac...  ;)
[/

UFF

Pa i kranje im je vreme... i ako bude ovako nesto... uuh odlican

davidoff

Naterao me urednik da napisem sta mislim,pa evo:


Prednji far i rep sa zadnjim viljuskom isti kao na CBR600F-u,bocne plastike "skrge" iste kao na VFR-u 1200,sediste kao na T-MAX-u a sve skupa suvese lici na GP800....

Meni se ne svidja tj. ocekivao sam mnogo vise od Honde....ovo je moje subjektivno misljenje... [rolleyes]
We won't forget you Marco....


Major

Bilo bi lepo da svi velikani izbace nesto novo   [thumb_up]
Zivi bili pa videli kako ce ovaj da izgleda i kakve ce performanse imati u odnosu na stare :)

WOLVERINE

Jer ovo maxiscooter ili MAXI MOTOSKUTER?

davidoff

We won't forget you Marco....


feelgod

uzeli malo od ovog malo od onog ali u svakom slucaju najbolje od svih
kako vec odavno nema nekih epoha;nih otkricau muzickom svetu tako nema ni ovde
skoro je sve receno ali mislim da je GP800 VFR1200 savrsena kombinacija

3006


davidoff

We won't forget you Marco....


Jefta

Па може и одличан скутер да се купи. Мени није нереално дати паре за макси скутер. По мени то су путни мотори. Најбоља заштита од ветра, аутоматик, мала потрошња плус то
варни простор испод седишта који код неких скутера износи подоста. Такође ако имају онај кардан онда не мораш ни ланац да подмазујеш. По мени то је боља инвестиција од суперспорт, или чак спорт-туринг мотора.
Ако неко жели да путује или једноставно да у граду сву опрему остави на мотору, а да не ставља кофере и тиме нарушава изглед мотора, макси скутер је одлично решење.
На крају и априлија мана је скутер:-) 

zmiya

Citat: 3006 poslato 29 Septembar, 2011, 13:58

Za te pare mo¾e da se uzme stra¹an motor.

Mo¾e da se uzme i stra¹an auto,gliser,2 bicikla od karbona,vagon maline ili 3 ara placa na Zlatiboru..i kakve to ima veze sa ovim skuterom..svako kupuje ¹ta voli..

cika zuba

Sveze informacije:

680 ccm
51,8 ks pri 6250 o/min
62 nm pri 4750 o/min


PS: ali cep za ulje...  [facepalm]  [ludak]

[attachment deleted by admin]
[/


easy


cika zuba

pojma nemam dje je zapelo... ;) ;)
ubacicu opet!!
[/

Major

Boje su stigle iz Amerike, sad samo kinezi da sloze piksele kako su bili :D :D :D

cika zuba

Video danas uzivo Hondu Intergu,zanimljivo izgleda,ima brdo novotarija,
u svakom slucaju cena je po meni glavni adut jer je dosta jeftinija od konkurencije!!

8500e sa ABSom,prijatno raspolozen prodavac mi je rekao da je ova vec prodata a jos dve rezervisane,iznenadilo ih je interesovanje!!
Po meni vise motocikl nego skuter,jer je sve indeticno kao na NC700X samo dodate plastike,drugacije sediste i vizir,nizi klirens!!

[attachment deleted by admin]
[/

Gašpar

Video je i ja, onomad, "pre nego sto je predstavljena u Srbiji", magarci zaboravili da je pokriju ;D

Izgleda fenomenalno. Ja sam se odusevio. Sto izgledom, sto kombinacijom boja.

AndreyRR

#18
ovo je motor za tebe gaso

UFF