Glavni meni

Shoei XR-1100

Započeo UFF, 20 Septembar, 2011, 00:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Meni su lepe obe podjednako i nisam mogao da se odlucim koju cu...

Jednobojna kaciga mi je kad sam pocinjao da vozim i kupovao prvu bila najlepsa jer nisam zeleo nikakve sare ali sad su mi nekako socijalne

Cak se secam da sam pitao prodavacicu sto su bre sve ovako sarene? a ona mi kaze pa naistureniji deo, uocljivost u saobracaju itd a ja je pitah dobro bre pa sto se ne ofarba u jednu ili max dve uocljive boje? sto mora svaka da bude ovoliko sarena - ciganska?  [rofl]

Symmetry je ono sto volim, jednostavna i elegantna a Conquista ima fenomenalnu saru

Symmetry sam uzeo novu a conquistu polovnu ali mi zato stize sa zatamljenim vizirom  8)

Kad se odlucim koju zadrzavam druga ce verovatno u oglase (sa providnim vizirom naravno)

[attachment deleted by admin]

castor

Sorry na ka¹njenju...
It's the ride that matters, not the bike…

Kanarinac


luka2205

moj shoei X

[attachment deleted by admin]
Svi pravi ¾ivoti su lepi i te¹ki.

Simon69

Idem i ja u nedelju da probam jednu Symmetry.
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

UFF


MILJAN

Sviða mi se...Arai ima slepaèke boje.. Ali Shoei ima vi¹e ukusa kad su boje u pitanju...
Cave ab homine unius libri

UFF

I kad je u pitanju dizajn takodje
osim ako ne volis retro fazon okrugli cajgeri, okrugli far, okrugli retrovizori e onda ti treba i okrugla arai kaciga koju nisu redizajnirali.... nikad

losmi


iva749

Citat: UFF poslato 03 Januar, 2012, 20:01
osim ako ne volis retro fazon okrugli cajgeri, okrugli far, okrugli retrovizori e onda ti treba i okrugla arai kaciga koju nisu redizajnirali.... nikad

Khm,khm..to uopste ne mora da znaci.. Ja ne volim okrugle kacige..  :P :P

I da..lepa ti je i ta nova kaciga..    :P :D

UFF

Evo je Symmetry sa crnim vizirom  8)

dzimika

Conquista mi i dalje lepsa sa crnim vizirom :D

UFF

Sad se treba odluciti..

AndreyRR

Belo crna je smekerska kao i ti,a sad....

UFF

Symmetry je jednostavna i elegnatna, to sam prvo i trazio ali conquista je nadrkana i uzivo bolesno dobro izgleda...
Po meni najlepse dve sare za xr1100 i bas te dve su povukli sad kad su nove izbacili  [ludak]

AndreyRR

a sto ne mozes obe da zadrzis

Kengur

1. Zato sto nije poslanik
2. Zato sto nema dve glave

:D

AndreyRR

Ti bas nemas ukusa  ;D ;D ;D

AndreyRR

UFF dvoglavi arapin

aleksr6