Glavni meni

Shoei XR-1100

Započeo UFF, 20 Septembar, 2011, 00:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zlacjani

Citat: UFF poslato 20 Septembar, 2011, 17:05
Pa ako je mnogo evo onda kod nas ima u motoboxu da se kupi na popustu stara sara za 400 i nesto umesto za 520eur :)

cini mi se da je neko pominjao da si kacigu namenio novom vlasniku "najjeftinijeg u Srbiji" kao poklon...u zube (boju) se ne gleda

MILJAN

Postojala je i Shoei opcija, kada sam kupovao ali mi se ne sviða njen bundevast oblik iz profila... Volim Alien helmet look... Pa sam kupio Shark RSI fusion tech i prezadovoljan sam..
Meðutim, kaciga se bira i prema obliku glave... Ako si siguran da ti odgovara onda super.... Ja sam RSI probao pola sata... Nisam bio siguran u velièinu.... Bolje je da u startu malo ste¾e jer se posle malko ra¹iri i nalegne sunðer.-.. Ako kupi¹ komotnu onda se rasklima pa na velikim brzinama bude jako neprijatno...
Èestitiam i da ti nikada ne zatreba njena sigurnost...  [thumb_up]

Cave ab homine unius libri

konjarnik


Major

Cestitam na kupovini. Izgleda bas mocno, jos kad dodas crni vizir   [balavi]

I Miljanova kaciga izgleda bruka!

UFF

Hvala

Naravno da sam probao pre kupovine, ne daju mi se bas tolke pare za nesto sto mi ne odgovara, takodje nisam je birao zato sto je lepa vec sam prvo trazi najbezbedniju kacigu pa onda onu u kojoj se osecam najudobnije dok mi je na glavi i tek onda model i saru

A sto se tice jednobojnih za eu trziste PEARL GREY mi izgleda odlicno a WINE RED je definitivno  [balavi] !

Najlepsa crvena boja koju sam ikad video... samo sto nemam crveni motor a i malo je gay - to je za suvozacicu ok

Kanarinac

Uuuuu ova boja bi meni legla uz motor!

Jefta

http://www.sportsbikeshop.co.uk/product_images/shoei_xr-1100_swell-tc6.jpg

Moja grafika.

@K_A_W_A Ova gsxr grafika je vrhunska. Jel to bila neka posebna narudzbina ili su je proizvodili u tim sarama??

castor

Odlièna kaciga. Imao HJC ZF-9 i rekao sebi - nikad vi¹e HJC. Istina je da sam se lomio oko R-PHA10, ali jednostavno mi se XR-1100 vi¹e sviða. Uzeo sam i silver iridium vizir i prezadovoljan sam. Konaèno sam ovo ljeto do¹ao kuæi skoro suve glave...

Ima Symmetry i Conquista (¹to sam uzeo) u par velièina u MotoLand-u na popustu (42000) ako nisu sve prodali.

Me happy, ¹to bi se reklo... Le¾i na glavi kao salivena. ;)
It's the ride that matters, not the bike…

UFF

Citat: castor poslato 21 Septembar, 2011, 09:47
Ima Symmetry i Conquista (¹to sam uzeo) u par velièina u MotoLand-u na popustu (42000) ako nisu sve prodali.

Citat: UFF poslato 20 Septembar, 2011, 17:05
Pa ako je mnogo evo onda kod nas ima u motoboxu da se kupi na popustu stara sara za 400 i nesto umesto za 520eur :)

Symmetry i Conquista su meni licno dve najlepse sare i  [neampojma] sto su ih izbacili  [ludak]

Nego castore aj slikaj tu kacigu sa tim vizirom da je vidimo :)

A mogao bi i kawa da slika svoju

castor

Ajde, samo da doðem kuæi...
It's the ride that matters, not the bike…

K_A_W_A

Citat: Jefta poslato 21 Septembar, 2011, 00:27
@K_A_W_A Ova gsxr grafika je vrhunska. Jel to bila neka posebna narudzbina ili su je proizvodili u tim sarama??
Pa to je izaslo jako malo kaciga sa tom sarom. Inace sam isao u Bec u Suzuki centar da je kupim. Cena je bila oko 600e + 80e crni vizir.

cxoe

Uf, moja stigla! a tvoja ?

skijash

Hahahah odliène su ti te kosti ispod jabukice, moraæu da nalepim to :)

cxoe

kosti lepim na svaki uredjaj :)

UFF


durmitor2000

Evo i ja da se pridru¾im kao ponosni vlasnik kacige XR-1100

Sve¾e kupljena kaciga SHOEI XR1100 u Louis-u Wien-u  pre dva vikenda.


Sa dodatnim vizirom ima da budem kao "The Stig"



Polako skupljam opremu jo¹ da kupim motor i ima da bude brmmmm.......



[attachment deleted by admin]

UFF

Jbg, sta cu, mloooogo mi se svidela pa sam morao jos jednu da uzmem, isti slucaj kao i sa sidi vertigo  [srce] [srce] [srce]

[balavi] [balavi]

iva749

Ova ti je mnogooo lepsa.. ;D

Kanarinac

Ne pitah te, jel nova ili polovna?

easy