Glavni meni

Afrika

Započeo jager, 20 Septembar, 2011, 00:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pit

Citat: Lazic poslato 22 Septembar, 2011, 00:22
@Pit & Boban:
Kako ste krenuli, u opasnosti ste da vam kazem:
neki su se tako smuvali...


     Inace mi preti vise godina kako ce da dodje kod mene u Nis da mi pokaze kako se vozi na cuvenoj deonici Nis Svrljig.Dvaput cvrsto obecao ali ga nesto nema...jbg plasi se da ga ne izda africa.

Lazic

A ja vas znam obojicu, i znam da uopste nema razloga za muvanje preko foruma... [rofl] [rofl] [rofl] Aj vodim vas na [cheers] cim prije...

Gašpar

Citat: Lazic poslato 21 Septembar, 2011, 17:51
A sta je sa kantasakijem...? Moj ne trosi ulje...

Pa normalno da ne trosi, kad jadan nema sta da potrosi. Suvo ko barut [rofl] [rofl] [rofl]

jager

Auuu..... ode moja tema u qrac ;D

pedriic

Ajde sad lepo da prizna ko je noæu istakao jadnom Jageru ulje iz Afrike :)

Lazic

A, on mislio da paprika trosi ulje, ccc...

pedriic

Evo ja se ne pla¹im da ka¾em da mislim da su Boban i kepo da bi imali izuzrtak koji potvrðuje pravilo

Boban_m

Ovde se definitivno niko ne plasi da ka¾e bilo ¹ta mu padne na pamet :P

Lazic

u tome je poenta...  [cheers]

pedriic

Nego poèeo sam da serem po temi, a nisam napisao najva¾nije. [email protected] niko povoljnije ne donosi delove. Samo mu javis katalo¹ke brojeve onoga ¹to ti treba i sti¾e kad je rekao, ako treba broj telefona javljaj.

Boban_m

Bilo bi bas neodmjereno da si odmah stavio Berin broj. Mislim, ispalo bi da se nameæe¹ ;D

pedriic

Svi imaju broj, samo retki znaju da im treba :)))

jager

Imam bre Berin broj :D Nisam ba¹ toliko nov u moto svetu ;D

Gašpar

Pa sto ga ne iskoristis?  ;D ;D

PECA BMW

Samo za Afrikance ....  Napomena ! kilometraza je u miljama !

BMW GS 1100  ...





ima ceo putopis tog motora na jednom forumu pa mogu da se iscimam da vam potrazim ako vas zanima ....
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: PECA BMW poslato 23 Septembar, 2011, 03:40
Samo za Afrikance ....  Napomena ! kilometraza je u miljama !

BMW GS 1100  ...





ima ceo putopis tog motora na jednom forumu pa mogu da se iscimam da vam potrazim ako vas zanima ....
\samo za propeledzije...ima neki hrvat koji je ubio 1000000 za Yamahom, ali to nikakve veze nema sa motorom, vec sa vremenom i novcem koji mozes da utrosis za lomatanje po belosvetskim gudurama....znam pricu o liku koji je posle rata prosao calu evropu i afriku sa BSA M20 i prikolicom, pa nista....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Citao sam putopis kad je obrnuo milionce, negde oko Himalaja, cini mi se da je radio par puta generalnu...

jager

Citat: Lazic poslato 23 Septembar, 2011, 10:32
Citao sam putopis kad je obrnuo milionce, negde oko Himalaja, cini mi se da je radio par puta generalnu...

Na Yamahi, bar 50 puta ;D

prpa_zr

prièate o Darku Laba¹u? vozi yamahu, mislim fj 1200

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda