Glavni meni

Kupujem Stroma ili nesto slicno

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 19 Septembar, 2011, 21:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Citat: goranvojska poslato 22 Septembar, 2011, 21:22
jedino uff-e da mozda nisi zasluzio necim.

Mozda i jesam
Time sto sam kao admin koji se drka oko ovog foruma od njegovog nastanka vise od svih ostalih clanova smatrao da imam i pravo za razliku od ostalih clanova da zakljucam svoj oglas i sprecim da se offuje dok ne prodam motor

To je mozda nekom smetalo pa je zato i nastala ova tema, nema veze ne uzimam nikom nista za zlo a i kad sam doziveo da mi mohikanac koji vozi raspale krseve iz praistorije prica kako mom motoru treba farbanje koje kosta 300e onda mi je sve ovo stvarno smesno

Rekao bi on jos nesto da mu treba ali sve je uradjeno i promenjeno pa nema za sta da se uhvati jbg a strom i da je ceo osmirglan i izguljen ili u spric gitu opet takav vredi vise od 3600 jer je to vizuelne prirode pa kome smeta nek ga farba i za 2000eur ko ga ebe a kome je bitnija dobra masina sa smesnom kilometrazom i novi potrosni materijali taj ce i takvog da ga tera zar ne?

ЯЭВОЛУТИОН

Pa kad si zakljucao temu...ne smes koristiti  [adminpower] tehniku u privatne svrhe, vec samo za dobrobit foruma....Ako volis da UFFujes oglase, mors prihvatiti da ti oglas bude UFFovan...evo ovde svi UFFuju moj oglas i ja se ne bunim...pa cak mi i ti UFFujes oglas.....a ja samo trazim Stroma za normalne pare....inace bi stavio oglas na nekom drugom forumu.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

E pa s'obzirom da od foruma nema nikakvih prihoda i da mi samo uzima vreme a vreme je novac ja mislim da zasluzujem da koristim [adminpower] u privatne svrhe  :P

ЯЭВОЛУТИОН

E pa ne moze...radis za slavu...jednoga dana ako te se sete sete, a ako ne, nista, ti si izvrsio svoju adminsku duznost :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

3006

Po¹to ne poznajem ni jednog ni drugog, onda samo da UFFujem... I zaradim neki minus. [dunce]
Mada, ne¹to bih rekao da revolucija ne prièa prazne prièe, barem po onome ¹to sam do sada proèitao...

goranvojska

Citat: 3006 poslato 22 Septembar, 2011, 23:20
Po¹to ne poznajem ni jednog ni drugog, onda samo da UFFujem... I zaradim neki minus. [dunce]
Mada, ne¹to bih rekao da revolucija ne prièa prazne prièe, barem po onome ¹to sam do sada proèitao...
onda cuti.

MILJAN

Cave ab homine unius libri

3006

Citat: goranvojska poslato 22 Septembar, 2011, 23:28
Citat: 3006 poslato 22 Septembar, 2011, 23:20
Po¹to ne poznajem ni jednog ni drugog, onda samo da UFFujem... I zaradim neki minus. [dunce]
Mada, ne¹to bih rekao da revolucija ne prièa prazne prièe, barem po onome ¹to sam do sada proèitao...
onda cuti.
[obesiose]
[pop]

goranvojska


UFF

Citat: MILJAN poslato 22 Septembar, 2011, 23:57
Citat: zemunboy poslato 22 Septembar, 2011, 13:25
http://www.moto-berza.com/moto-oglasi/suzuki-dl650-vstrom-oglas-30079/
Si vido' ¹o' ima ¹titnike za kolena od vetra? Od pleksiglasa montirano na oplatu... Zanimljivo...

Takodje delo Ivana vizir a uskoro i na mom stromu  ;)

Iskoristene su dve fabricke pozicije srafova samo je na njihovo mesto uvrnut predhono napravljen novi element u koji se srafi dodatni sraf 3mm pod uglom koji odgovara plexiglasu
Na slici jos nije sve zavrseno pa stoji samo na gornjoj poziciji usrafljen…..

Lazic

Citat: 3006 poslato 22 Septembar, 2011, 23:20
Mada, ne¹to bih rekao da revolucija ne prièa prazne prièe, barem po onome ¹to sam do sada proèitao...

Poznajem i jednog i drugog, samo cu ti reci:  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

MILJAN

Citat: UFF poslato 23 Septembar, 2011, 01:18
Citat: MILJAN poslato 22 Septembar, 2011, 23:57
Citat: zemunboy poslato 22 Septembar, 2011, 13:25
http://www.moto-berza.com/moto-oglasi/suzuki-dl650-vstrom-oglas-30079/
Si vido' ¹o' ima ¹titnike za kolena od vetra? Od pleksiglasa montirano na oplatu... Zanimljivo...


Takodje delo Ivana vizir a uskoro i na mom stromu  ;)

Iskoristene su dve fabricke pozicije srafova samo je na njihovo mesto uvrnut predhono napravljen novi element u koji se srafi dodatni sraf 3mm pod uglom koji odgovara plexiglasu
Na slici jos nije sve zavrseno pa stoji samo na gornjoj poziciji usrafljen…..
Do 00. Moraæu i ja to da naruèim.... Si saznao cenu? Ako pravi i tebi onda bi mogao i meni da naruèim.... Ne znam da li radi u boji tj. ja bih u fog ¾utoj tj polu providni sa primesom magla ¾ute kao ¹to npr. ima na vizirima fog black.  Ali ako ne radi onda svejedno providan. Ja ne znam tog Ivana-... Ako se èuje¹ sa njim javni mi na pp koliko ko¹ta pa æu da naruèim i za mene istovremeno....  Jako dobra stvar....
Cave ab homine unius libri

UFF

Moze i u boji ali ces verovatno morati da mu nadjes materijal
Znam da je mene slao negde da kupim narandzasti plexi da mi napravi za ktm-a ali ja nisam hteo - sta ce mi vizir na bicikli? :)

ЯЭВОЛУТИОН

Alo bre otkljucaj svoju temu, pa tamo UFFuj koliko hoces
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

easy


ra$a

Citat: UFF poslato 22 Septembar, 2011, 21:34
vozi raspale krseve iz praistorije

samo novo vredi?

mo¾da ja nisam normalan ali kad bih imao novca imao bih 10 motora i verovatno nijedan ne bi bio nov...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: ra$a poslato 24 Septembar, 2011, 11:04
Citat: UFF poslato 22 Septembar, 2011, 21:34
vozi raspale krseve iz praistorije

samo novo vredi?

mo¾da ja nisam normalan ali kad bih imao novca imao bih 10 motora i verovatno nijedan ne bi bio nov...
Ja usled godina bavljenja motorima, imam prilicno iskivljenu sliku o tome sta mi se svidja.....Norton commando, Triumph Bonnevile, BSA gold star, AJS 7R, Matzchless G50, Ariel square four, indian four, Vincent black lightning, kawa z1 900, suzuki gt 750, yamaha tzr 750, honda gl1000 (zaboravih taj imam), cbx 1000, cb 750 four........ducati 900 ss, laverda j1000, laverda 750 sfc, ....kraja nema.....
Elem, ja i dalje cekam da se UFF vrati dekintiran iz egipta, ili da upadnje u zimsku krizu, ta pristane na realnu cenu za vozilo ....u kes varijanti....ili bar da priblizi na relativno normalnu da se uzivo ganjamo...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

``Norton commando`` e od ovog gore samo ovo mi se svidja ...
ovo je za smeker / svaler gas .. laganica...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

zemunboy


zemunboy

Citat: revolution poslato 03 Oktobar, 2011, 21:36
Citat: ra$a poslato 24 Septembar, 2011, 11:04
Citat: UFF poslato 22 Septembar, 2011, 21:34
vozi raspale krseve iz praistorije

samo novo vredi?

mo¾da ja nisam normalan ali kad bih imao novca imao bih 10 motora i verovatno nijedan ne bi bio nov...
Ja usled godina bavljenja motorima, imam prilicno iskivljenu sliku o tome sta mi se svidja.....Norton commando, Triumph Bonnevile, BSA gold star, AJS 7R, Matzchless G50, Ariel square four, indian four, Vincent black lightning, kawa z1 900, suzuki gt 750, yamaha tzr 750, honda gl1000 (zaboravih taj imam), cbx 1000, cb 750 four........ducati 900 ss, laverda j1000, laverda 750 sfc, ....kraja nema.....
Elem, ja i dalje cekam da se UFF vrati dekintiran iz egipta, ili da upadnje u zimsku krizu, ta pristane na realnu cenu za vozilo ....u kes varijanti....ili bar da priblizi na relativno normalnu da se uzivo ganjamo...
TZR750???