Glavni meni

ZZR 1400 - 2012.

Započeo ninja66, 16 Septembar, 2011, 22:05

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ninja66

Citat: prpa_zr poslato 05 Novembar, 2012, 10:06

jel ovo onaj iz Amerike? kao da sam negde èitao veæ o ovom motoru..
Da, iz Amerike. Kolega iz kluba ga vozi a i prodaje.
Bio je po novinama i raznim forumima.
Bruka od motora.

joka

Da, amerikanac, inaèe tip je iz kikinde, otac mu vozi ¾utu hondu, preraðenu u indijan-a, izgleda verodostojno. Ne mogu da se setim imena momka, pre tri godine, prvi put do¹ao sa njim na moto susret u kikindi, na plavu banju, kupali¹te, kod fabrike opeke, Toza Markoviæ. Po¹to niije mogao da je proda, ka¾u da je vratio nazad za ameriku, a imao inaèe amerièke tablice.

borkos

Rasa ze zove decko i cesto doveze tako neko zlo od motora ili auta odande...
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

ninja66

Citat: joka poslato 05 Novembar, 2012, 21:38
Da, amerikanac, inaèe tip je iz kikinde, otac mu vozi ¾utu hondu, preraðenu u indijan-a, izgleda verodostojno. Ne mogu da se setim imena momka, pre tri godine, prvi put do¹ao sa njim na moto susret u kikindi, na plavu banju, kupali¹te, kod fabrike opeke, Toza Markoviæ. Po¹to niije mogao da je proda, ka¾u da je vratio nazad za ameriku, a imao inaèe amerièke tablice.
On ga je uvezao a motor je kod nas u SM vec par godina, ocarinjen ,nase table.
I prodaje se.

joka

Eto novosti, vest iz prve ruke.  [thumb_up] Ovde se samo èulo, da je neko èuo, rekla- kazala, al motor je prvobitno stigao u Kikindu, po¹to mu roditelji ovde ¾ive, a on preko bare.  [cheers]
   Nego, slike drugih, a domaæih ZZR-a 1400?  [neampojma]

Major

Ja bi voleo jedan 2012 model ;D

Havarisan

Stigla masina

[attachment deleted by admin]

Havarisan

jos jedna

[attachment deleted by admin]

Major

Ala ces da se navozas :P

Havarisan


joka

Trebao si nam postaviti, i neka iskustva s tim motorom, tipa, potro¹nja, ima li rikverc, radi li ti¹inski, zamara li u vo¾nji, gde stavlja¹ suvozaèicu, po¹to nema¹ za nju sedi¹te, dali razume samo amerièki?  [rofl] [rofl] [rofl]   Ne deli¹ nam slike pravog ZZR-a, makar i u gara¾i slikanog!  [thumb_up]      [cheers]

joka

  Stigli Raceada, sutra se motiraju!  [yahoo]

[attachment deleted by admin]

UFF


AndreyRR

nema tih para da bih stavio te izduve na takav motor.

RRa¹ko


dusankobgd


joka

Ko je bio, kod Roberta u radionici, ili, pre bih rekao fabrici auspuha, video je, da njegovi topovi ni¹ta ne zaostaju za firmiranim. To ¹to ne nosi neki bombast naziv, ¹to se mo¾e postiæi obiènom nalepnicom, ne èini ga manje kvalitetnim. Su¹tina zamene topova na ZZR 1400, je otvoriti izduv, da motor prodi¹e, jer fabrièki je zbog normi, zagu¹en, i lako se greje. Nije mi ovo bilo potrebno radi neke dodatne snage, ili poveæanje zvuka, veæ lak¹eg pra¾njenja motora, i naravno manjeg grejanja, naroèito kroz gradsku vo¾nju. Cena je 170 eura po topu, stim da mi je bez naknade doradio original auspuhe, da ih po potrebi mogu "zakaèiti" nazad, po¹to su grane ostale original. Vrlo sam zadovoljan kvalitetom izrade.   [thumb_up]      [cheers] 

UFF

i zbog manje tezine (to si zaboravio ;) )

joka

Da, to je veliki minus, za original topove, njihova te¾ina. Ova dva zamenska, lak¹a, nego jedan original.  [thumb_up]    [cheers]

Major

Citat: AndreyRR poslato 22 Mart, 2013, 00:26
nema tih para da bih stavio te izduve na takav motor.

Citat: RRa¹ko poslato 22 Mart, 2013, 00:42
Sto bas su sexy.. [thumb_up]

zajebava se na racun akrapa ;)