Glavni meni

Offroad voznja - fotografije, tehnike i saveti

Započeo UFF, 07 Novembar, 2010, 18:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

JankoR

Neko mi umije reæ ¹to se stalno preraèunava¹ za benzin zar nije bitan u¾itak a litar ili dva vi¹e je nebitno. E pa meni sa rezervorom od 10l  u planini meðu vukovima je i te kako bitno.  TTR asvalt otvoreno laganica sam spu¹tao ispod 4 u terenu 6,5 nikad 7. WR 5,5-7,5 ako je guma lo¹a vise a kad je nova manje ;D

rboban

Jedan mali savet, skinete levu rucku uvucete u volan CREVO za izvlacenje goriva  pa kad Vam zatreba crevo tu je... :)
Ride It Like You Stole It

srbac

Super ideja, iz iskustva naravno. Hvala puno !!! [dobarpost]

JankoR

Doooobra fora , premda obièno u ruksaku nosim 2-5l goriva

UFF


Gavrolini


ninja66


Kengur

Bilo koje, samo ne uvozno.

DOMACE RULES

pedriic

Ovaj se zeznuo, èvor treba da ide na koleno :))

^SuPeR_MiNt^

Citat: UFF poslato 09 Novembar, 2010, 12:22
Evo jos jedan moj offroad snimak

Snowmobile 2 bombardier 400
Posle ovakve avanture bole le su me ruke 2 dana koliko su se smrzle jer nisam poneo rukavice :D

pedriic

Kad reèe bolele ruke, iskusio sam pre neki dan ¹ta je odlièno za treniranje off-road vo¾nje. Freziranje zemlje ali sa skinutom onom voðicom pozadi koja da je pravac ;)

Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor


jager


srbac

Koposlave ovaj video je bas odlican !!! Bolestan sam vec 4 dana, ne izlazim iz stana tako da mi je jako prijao za dobro jutro.
Nikad ne bih rekao da se sa takvim teskim motociklima moze proci onakvim terenima. !!!
Dobra ekipa , pravi mazohisti !!!  [clapp]

kepo

Mora se necim i doci natovaren do Karpata.
Ovo su verovatno neke teze situacije gde su se malo namucili, a ostali deo puta je sigurno mnogo laksi i opusteniji za voznju.

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

UFF


jager


Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor