Glavni meni

Offroad voznja - fotografije, tehnike i saveti

Započeo UFF, 07 Novembar, 2010, 18:45

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Kosta opet upalio motor. Otisao 150m do prodavnice. Sabio litru mrnjausa i tripuje da je bio u voznji na nekoj planini.

Kostić

reci da si vozio i¹ta po tim prokletim planinama i car si. : )

Kostić

nisi. ne da nisi, nego ne zna¹ ni gde se nalaze. al ok, ne mo¾e èovek da poznaje sve. evo ja recimo nikad nisam bio u pirotu. neverovatno : )

Gavrolini

Mogu da kazem ali bih onda lagao i bio isti kao ti.

Kostić

za¹to bi ja tebe lagao? mlad si, mogu maltene da ti budem æale. drugo, ja sam dete roðeno u kamionu. nauèeno da pre¾ivi. sa vi¹e od milion kilometara pred oèima. pro¹o sam bre jugoslaviju uzdu¾ i popreko toliko puta. imao sam prilike takav mi je bio ¾ivot. onda ti meni ka¾e¹ da sam ja neiskusan i oæe¹ neki ozbiljan off, jer je tebi sve neozbiljno. ja nemam nikakvu korist da te la¾em, sam oæu da ti onako drugarski ka¾em da je besmisleno da bude¹ pametniji od bilo kog starijeg èoveka. ja ti ne sporim da dobro vozi¹ iako se nisam vozio sa tobom.  nemam nikakve ozbiljne namere da te omalova¾avam, daleko bilo. ti si meni jedan simpatièan mald i nadobudan èoek. ko ja. takav sam ja od roðenja. jedino se nikad nisam usudio da mudrujem starijima. ipak su oni jebali pre mene.

nemo se ljuti¹ dobar si ti momak : )

Kostić

al na prokletije idemo petnestog januara samo da oseti¹ ¹ta je bela smrt i ozbiljan of. pa ako pre¾ivimo, biæemo carevi : )

Kostić

a kad ih preðemo, vodim te u jednu vinariju uz granicu na crno vino, kakvo nisi pio ni u parizu

Gavrolini

Pravo pitanje je da li ces ti uopste biti ziv do nove godine. Samo ti uzivaj u zimi i vinu.

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Kostić

alkohol neæe da me ubije. saobraæaj mo¾da. al jednom se ¾ivi, makar u inat. pa nek traje kolko traje.

Kostić

Citat: lord_oblivion poslato 06 Novembar, 2016, 21:44
Otvorite temu pa se tamo muvajte  :)

e, jebo te kosmaj, tra¾io sam te po ¹umama i selima danas nigde te nema a ne javlja¹ se na telefon.

Gavrolini

Nece ni saobracaj. Jer bi za tako nesto morao i da se vozis nekad. Jedino ako te pijanog ne pregazi nesto na pesackom.

Kostić

ja ne idem pe¹ke ni u prodavnicu koja mi je 50 metara od zgrade... : )

Gavrolini


Kostić


lord_oblivion

Citat: kosta66 poslato 06 Novembar, 2016, 21:46
Citat: lord_oblivion poslato 06 Novembar, 2016, 21:44
Otvorite temu pa se tamo muvajte  :)

e, jebo te kosmaj, tra¾io sam te po ¹umama i selima danas nigde te nema a ne javlja¹ se na telefon.
A ti si to zvao. D¾aba i da sam se javio kad ne znam da ti ka¾em gde smo. Negde u ¹umi, na Bukulji  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Kostić

reko si da æe¹ na kosmaj, ja oti¹o tamo, jebavo se po kojekakvom ¾bunju, zavirivo po zaliscima ako ima tragova motora - nema i na kraju sam se izgubio i ispao u neko selo i umesto da skrenem desno u pravcu beograda, ja naravno skreno levo i opet se izgubio al bar nije bilo ¾bunja. ispo sam na kraju na onaj glavni put i skrenuo levo i zavr¹io u barajevu. al lak¹e sam podneo ¾bunjare nego one uske asfalte po kosmaju, puno li¹æa i mokro pa sam se malo klizao i jebo sebi kevu, koj sam kurac i po¹o tamo sa ovom jebenom ¹klopocijom ;D

lord_oblivion

Bili mi i na Kosmaju. Tamo pogre¹no skrenuli u ¹umi i po nekom blatu jedva si¹li u Ivanèu. Traktori uzbrdo izrovali ko tenkove da su terali. Da izginemo.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Andreja

Je l' do kamere ili auspuha, Diverzija se èuje kao dvocilindra¹? :)

I je l' Igor re¹io da ipak preðe na ne¹to lak¹e i sa veæim hodom ogibljenja? :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D