Glavni meni

Offroad voznja - fotografije, tehnike i saveti

Započeo UFF, 07 Novembar, 2010, 18:45

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

srbac

Sreca sto se vidi zelena boja !!   [slavlje]

rboban

Citat: farbach poslato 28 Februar, 2011, 16:27
strasno. Ima 50 kila vise. Ako imas sliku vozaca postavi, mogu misliti kakav je on.

Nazalost nemam, ali se secam da je vozio TosHa Pecheni i neki njegov kolega koji vozi krug....
Peglali su se po blatu kao da se bore za TITULU, ma kao za zivot..... [klanjam_se].
Imali su kisna odela preko, prali smo ih na njima sa WAP-om..... :)
Naocari su skinuli vec posle prvog kruga i cim mali praVac pun gas desnom, a levom brisu BLATO sa ociju..... MANIJACI  [rofl]
Ride It Like You Stole It

jager

Daj onda sliku face onog ko ga je prao posle ovoga ;D
Jel' bio dosta jedan ¾eton za pranje? ;D ;D

rboban

Citat: jager poslato 28 Februar, 2011, 17:00
Daj onda sliku face onog ko ga je prao posle ovoga ;D
Jel' bio dosta jedan ¾eton za pranje? ;D ;D

Prekopacu mozda ipak i imam, prali smo Toma i ja...:)
Cini mi se da smo vododvod ispraznili.....ahahha
Ride It Like You Stole It

jager

Hahaha! :) ALAL VAM VERA! Nema ¹ta, za svaki respekt je bila akcija!!

DISTRICT


Gavrolini

rboban-e jel vadite vi dozvole za vazdusni saobracaj,ako je ovo na gravelu a mislim da jeste avioni jat-a su u opasnosti.... svaka cast ljudi  [clapp] [clapp]

fruskogorac

Bogami   sa  ovom   ekipom  je  provod  zagarantovan ;D.Rbobane  kakva su   iskustva  sa  XR 650r?

rboban

@ Gavrolini

U pravu si, ATV GRAVEL iz NAJboljih dana, to mi je bila druga kuca tada.....
Motor mi je bio tamo, na sljaku u BGD pa posle SVAKI dan na stazu dok izdrzim.... :)
Pa pranje motora, ja se istusiram pa sednemo u kafic i druzimo se!!!! SJAJNA VREMENA
Ride It Like You Stole It

rboban

#389
@ fruskogorac

Generalno XR 650 R je ODLICAN, stvarno sam uzivao sa njim.... Malo kad je bas blato i
lisce je problematicno tu tezina presudjuje....(veliki nagib, jaruge i slicno)
a i velika kubikaza je malo zajebana zbog
paljenja kad si umoran, cizma klizava od vode, blata!!!!
Inace OBRTNI momenat  kao kod kamiona, ide na milimetar gasa uzbrdo......
Skokove sam u pocetku malo kratio dok jednog dana na stazi nije uzeo PATAK da
proba i drugi krug poceo da skace SVE skokove na ATV GRAVELU koji su tad bili
dosta zahtevniji nego danas..... Sidje i kaze MA IDI U Q...., STO GA MILUJES, VOZI TO!!!!
Posle sam ga vozio i u SM varijanti tu je tek pokazao PRAVU VREDNOST!!!!!
Ma stigao sam i u trebinje sa enduro tockovim i vratio se preko CG bez problema i muke....
Tako da mi je ostao u lepom SECANJU!!!! :)
Ima jedan klipic tek kad sam ga uzeo, kaze Gale red je da se ovekoveci probna voznja!!!!
Evo te prVe voznje dok se UPOZNAVALI XR i ja....  [cheers]

HONDA XR 650 R
Ride It Like You Stole It

fruskogorac

Vidim da ste  se  vrlo  brzo  upoznali [cheers]Ja  sam   ga  probao  par  puta  u  Jazku i  ostao   mi   je  u  secanju  neverovatan   obrtni  momenat,  jedna   brzina  vise  ili   nize   svejedno  vuce   ko   lud :)

srbac


rboban

Ride It Like You Stole It

markodjurovic

Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

aca-pn

Stvarno je cudno sto ih nema kod nas, dok su u USA jako cenjeni i bas ih puno ima. Jedan od najjacih jednocilindrasa, uz male prepravke bez problema se dobije preko 50 ks. na zadnjem tocku.

srbac


fruskogorac

Ima i  vise  nego sto   treba.Ranije  sam   imao  cr 250  pa  smo   ih  jednom  probali   poteci,  i  tu  su   po  povlacenju moze  se  reci   u  tocak,  ubavo  skroz [yahoo]

ninja66


fruskogorac

Danas bilo  vozikanje  na  stazi  u Jazku.Stefan  je   vise   leteo   nego   vozio  a  mi  smo  nesto   kao   smetali :DTestirali  smo  KTMa 690r, enduro, onaj  sa   resetkastim  ramom,  kulturno  motorce    skroz, udoban, momenta  u  izobilju, linearno   vuce,  pitom   skroz, nema  provala  snage , meni je   bas  ok  a Djuka  kaze  da je  slab [ludak]. Inace   staza   je  bila  suva  tako  da  se    moglo lepo  voziti.Ne  bi  bilo    lose   da organizujemo   neko  druzenje  al da nas   se   nakupi   dosta   pa   da  rkamo   ceo  dan   da  malo   izoremo   travu,  jer   je   dosta  zaraslo.Ovako   svi   voze   po   istom  tragu   sto  nije  bas    zgodno.Posle   smo   bili  u sumi   al  je   blato preterano  a  ima  i  snega   sa  NS   strane   tako  da je bilo  dosta  skijanja :D

doktor

Uh...taj KTM 690 enduro mi je bas loodilo...al' je jbno skup i nov i polovan (ako ga nadjes).
Bikers work is never done!