Glavni meni

Offroad voznja - fotografije, tehnike i saveti

Započeo UFF, 07 Novembar, 2010, 18:45

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

mxm

Vidi ´vako Farbachu.  Sva¹ta ne¹to bi ja tebi sad ovde napisao na ovu temu ali proèitaæe to mo¾da neki ljudi koji nisu upuæeni u hladni rat. Posle ispadne : vidi ovog primio se.
A to tebi po¹teni moj Farbaèu i jeste cilj.
Boj se bije na azurnoj obali Luke Leget ili nedaj bo¾e na onom brdu kod fabrike vode.
Tamo nema veze ni sa koje je strane taj tvoj menjaè (ma ¹ta to bilo) ni ko je gore a ko dole....

Gavrolini

Citat: farbach poslato 15 Februar, 2011, 13:40
Farbach reprezentacija daje dva kruga prednosti blow joberima. Steta sto mi ker ne voli motore i on bi bio brzi, a nije odgledao twist-wrist baljezgarije.

spijunski snimci pokazuju da je farbach ipak ubedio KERA da trenira i da dokaze  blow joberima da  bolje vozi off na WR-u nego oni na trafikama :)

jager

Sve je to kerov ... Mi na trafikama smo opaki :D



Naravno bre, da ne mo¾emo da proðemo ba¹ svuda gde i vi sa testerama. Ali zato mo¾emo da vas pratimo, bar dobar deo :)

Braco

Ovo deka i jorgana  ti moze biti ljeti da nocis na romaniji al ako krenes na jesen  gledaj da pokrijes afriku i  pokujes lamperiju :)

ACO610

U  prvi  mah  pomislih  da  si  ti  Braco  postavio  ovu  temu,  daj  koje  struèno  mi¹ljenje. ;D

Braco

Ne vozi se samo kod nas po blatu i brdu , sam ga kod nas najvise ima :)

MANDZO



BANE BROTHERHOOD

NEEEE BRATE KEPO ....GRESHIIIISh  NJEMU JE DO JAJA DOBRO!!!! ;D ;D [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] ;D ;D ;D [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

kepo


BANE BROTHERHOOD

Citat: kepo poslato 17 Februar, 2011, 22:19
na 2.50 je doziveo ejakulaciju  8)
Citat: kepo poslato 17 Februar, 2011, 22:19
na 2.50 je doziveo ejakulaciju  8)
bash tako kepo brate moj !!!!al je njemu do jaja!!!!! [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Panta Zemunac

Koliko vidim, nama nije dobro! [slomljenzid]
Ceo svet izbacio svoje rndalice na zimu, na sneg...biraju koji æe pneumatik tog dana staviti...¾ive ljudi!
Mi, ma samo 3-4g ¹ljake da bi se kupila jedna ovakva i to polovna! [zvizdi]

No, ne treba samo kukati veæ izbaciti ono ¹to se ima i ¹to se mo¾e, pa u ¹ume!
OndaK æe i nama biti dobro!! [klanjam_se]

Mikelandjeko

Pedala

nakaznick

Pozdrav endurasi, znam da je tema offroad voznja ali mislim cu ovde najpre dobiti odgovor na pitanje. Ima li kakve znacajnije razlike izmedju Yamahe TT600E i TT600s, osim alnasera? I kakvo je vase misljenje Yamaha XT600 ili TT600, znam da TT ima neke delove poznatih proizvodjaca ali mi i XT deluje kao dobar motor? Svidjaju mi se oba modela ali jos nisam cvrsto odlucio koji bih uzeo. Hvala unapred.

Gavrolini

u principu izmedju E i S je razlika samo alnaser to jest nacin paljenja. E sad jos ako je verzija BELGRADA onda je tu dosta bolje i ogibljenje ,kocnice itd....E sad pitanje je zasta tebi treba motor,ako ti treba za voznju po asfaltu i povremeno silazenje sa njega onda je ok i XT, ali ako planiras ozbiljniji offroad onda je TT dosta bolji izbor.

farbach

TTR bez anlasera je 131 kg, sa-153 kg, xt je premastan i premek za off road.
TT ili TTR je donja granica da motor bude upotrebljiv za off. Sve teze od toga je mucenje.

nakaznick

Hvala na odgovorima. Nisam planirao nikakav ozbiljniji offroad niti imam iskustva za tako nesto, ali bih sigurno ponekad otisao na frusku goru na neku voznju ali po nekim laksim terenima. Verujem da bi mi za tako nesto vise odgovarala TT, a lepo izgleda i kad se preradi u supermoto ali o tom potom. Nema ih bas mnogo po oglasima ali cu valjda naci nesto. Zvao sam za neki XT bas iz SM belo-roze boje ali je covek nedostupan, mozdan neko zna cija je?

markodjurovic

Ne verujem da ce iko priznati da zna coveka koji ima belo-rozi SM :D ;)
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

nakaznick

Hahaha :D ja sam glupavo postavio pitanje..u pitanju je Yamaha XT600 u toj kombinaciji boja, 2001. godiste iz Sremske Mitrovice..bar je tako navedeno u ogasu na moto-berzi.
http://www.moto-berza.com/ponuda.php?id=88335&trazi=1&ur=1&model=58&tip=XT&m=Yamaha-XT
na ovaj ogas sam mislio, mada nisam siguran da se proizvodila u toj color semi 2001.godine  [neampojma]